Всім привіт!
В дитини десь з того часу як пішов в садок постійно закладений ніс і соплі які стікають ззаду (аденоїди ми вже йому видалили) останній раз то вже був бронхіт і обструкція. Призначили йому монтелукаст і ще каплі роліноз і пульмікорт. Випив 3 таблетки поки. І вчора знову цілий день почав кашляти і ніч, не розумію, зі зміни це хіба що тільки дощ і погода змінилась … Це треш….
Здавали алергопроби по крові , щоб були якісь високі титри то ні , не дуже.. не знаю вже що робити
Отже питання, хто приймав монтелукаст чи може бути на початку приймання якесь загострення ? А взагалі за скільки часу можна говорити про якісь ефекти від нього?
І ще, чи знаєте про якийсь аналіз який можна здати з носу може там якась бактерія сидить що постійно є ці симптоми ? (Лікар ніби казала про назоцитограму)
Не заздріть тьоті• 09 декабря 2024
Я мама сына, который с 9 мес болел обструкциями , трахеитами. При чем в сад я его не отдавала, по этой причине. Кого мы только не обошли. Вроде как и не астма. Аллергопробы я больше доверяю кожным, а не кровь.
Аденоиды удалили в 8 лет. Но думаю так поздно, потому что в сад не ходил.
На монтелукасте с 5 лет 3 мес в году. Но у нас очень хороший педиатр частный была, только благодаря ей мы не таскались по больницам.
Перестал болеть обструециями где-то после 10-11 лет. Я думаю это гормоны тоже влияют.
Вот сегодня 16 лет. Но болеет все равно часто и дольше других членов семьи.
Держитесь автор. Я понимаю как жто не спать ночами от этого страшного кашля.