Шкідлива молекула• Изменено 09 декабря 2024

Що порадите щоб відмити гумову частину пральної машини?

Дивлюсь всі засоби для чищення пралок - пишуть від накипу. А на гумці то ж не накип, а якийсь жирний бруд.
Що порадите щоб відмити резинку?
Пробувала з содою, щось не дуже в закапелки дістає. Тільки ватними паличками, довго. Може знаєте дієвіші засоби? Дякую.
Бжоли-бандерівці• 09 декабря 2024
Її можна легко поміняти
Пушап Мі мі• 09 декабря 2024
Я не пораджу чим відмити, але напишу, як такої ситуації запобігти.
Ви економите на пральному засобі, тому навіть невидимий на речах жир накопичується на гумових частинах пральної машини. Цей жир з часом роз´їдає гуму. Тому не жалійте пральний засіб, а краще потім вмикойте додаткове полоскання. Це мені колись розповів сервісний інженер компанії електролюкс, який співпрацював з великими компаніями.
автор Шкідлива молекула • 09 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Ого, я думала це навпаки залишки незмитого гелю. Спробую по новому прати, після того як відмию цей жах.
Единорог_помог• 09 декабря 2024
Я периодически ставлю машину в режим самоочищение, она себя моет на высоких температурах. Потом вытираю тряпочкой.
Та не реву я• 09 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Ну наприклад я перу Персілом, не вважаю, що він дешевий і на резині також є сліди
Пушап Мі мі• 09 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
Проблема не в дешево, а в мало.
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Теж користуюсь капсулами Персіл. Машинці 15 років, гуму не роз´їв, але під резиновим ущільнювачем сірий леп накопився . Набридло постійно це руками чистити, засоби для чистки пралки не допомагають.