ЖующаЯКонфету• 09 декабря 2024
Що в моїй голові не так? Мені подобається саме такий типаж жінок.
А я - повна протилежність. По-перше, я низька ростом, мій зріст 1.56 см. По друге, я блондинка, але на голові скажемо 2 волосини)) шкіра дуже бліда. А хочу бути такою, хоча тверезо розумію, що такою бути я не зможу. Так зараз скажуть як під копірку, але мені такі подобаються… питання в тому - як?
Янка-угомонись• 09 декабря 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
А в вас який тип фігури? Я груша) то округлочті ще й з зайвою вагою хоч відбирай. В стегнах конкретно
Прямокутник.