Пусин Кукин• 09 декабря 2024
Захворіла 4 раз за 2 місяці
Це просто якийсь треш( як не фарингіт, то ангіна, то кашель, то знов горло болить, походу ангіна
В когось таке було?
Пусин Кукин
• 09 декабря 2024
Ответ дляПуки-куки
В этом году так же ((
Капець(
І зараз теж хворієте чи пройшло?
Пусин Кукин
• 09 декабря 2024
Ответ дляMarmu
у мене таке було роками, за осінь-зиму обов´язково кілька разів захворію, весь час пробки в горлі. допомогло лише кето (25 вуглів в день). це дуже радикально, але пораджу максимально обмежити цукор та випічку
А Ви антибіотик не пили, якщо пробки?
Пуки-куки• 09 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Капець(
І зараз теж хворієте чи пройшло?
Прям зараз тиждень ні , але на вихідних була температура день .. в суботу полежала і все .
Пуки-куки• 09 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Напишіть більше будь ласка інформації. Сьогодні така тема мені вже попадалась . Думаю з цим звʼязано також в мене .
MacOS-ница• 09 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
А Ви антибіотик не пили, якщо пробки?
Это помогает только временно. Потом они опять возвращаются.
Ответ дляПуки-куки
у мене пробки були років з 25 (це я помітила, може і раніше), зараз мені 43. Десь у 30 я була но сироїдженні, і вони зникли, зараз на кето, теж суттєво зменшились. Тобто, висновок (на цьому думки усіх гуру нутріціології збігаються) - що вони провокуються цукрами\переробленою їжою. Я пацієнт зі стажом, люблю лікуватися, лікарі (я ходила до топових у Києві), всі кажуть - відмовитись від випечки та цукру. Уже як їсти конкретно- то справа кожного, кето - то не для слабонервних) але дуже рекомендую відмовитись повністю від перероблених продуктів (тобто, ковбаса, Макдак, соуси, короче, все, що не продукт харчування початковий), випічки і цукрів максимально (якщо уже дуже хочеться - то чорний шоколад).
MacOS-ница• 09 декабря 2024
У меня ребёнок с температурой 39, горлом и соплями. Две недели назад другой ребёнок с температурой 39 и диарееей. И это разные инфекции. Потом болеем и мы с мужем вслед за ними.
Бутербродница• 09 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Капець(
І зараз теж хворієте чи пройшло?
В прошлом году 3 раза с сентября по декабрь и это был лютый треш просто.Держитесь✌️
Ответ дляMarmu
Я тоже с ними всю жизнь живу, умею с ними справляться. Но тут еще от строения горла зависит. Я подружке в рот заглядывала ради интереса - у нее горло вообще не так выглядит как у меня. У меня прям такие глубокие широкие дыры, туда без проблем ушную палочку можно засунуть или даже ручку шариковую. При этом миндалин как их в гугле рисуют - у меня вообще нет. Просто дырки в горле) вот туда хавка попадает и преобразуется в пробки
Пуки-куки• 09 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Я хочу удалить
Ответ дляПуки-куки
Я хочу удалить
А разве проблема решится? Эти дыры очень глубокие. Насколько я смогла рассмотреть на примере подружкиного горла - миндалина это только наружная видимая часть. Ну да, ее можно отрезать ничего торчать не будет. Но дырки-то все равно есть, они аж хз куда ведут...
Пуки-куки• 09 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Удалить полностью гланды . Нет рассадника инфекции
Пишна молодиця• 09 декабря 2024
Я прочитала вашу тему, і перечитала ще раз, бо подумала що це я написала і забула😂
Аналогічно, без ангіни, але кашель постійно, вот прям зараз нежить сильний вся закладена, 3 тижні пройшло від того як був минулий нежитьь, до того горло боліло, я вже і рентген робила і УЗД і кров здавала і все ніби ок а така фігня відбувається і викарапкатись не можу
Що вам лікарі кажуть ?
Я шалунья• 09 декабря 2024
було в минулому році таке.теж, замучилась хворіти. цього року поки що бодрячком
Пусин Кукин
• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Що теж один за одним циплялася болячка? Що у Вас було?
Пусин Кукин
• 09 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
Що вам лікарі кажуть ?
✊️😄
Та нічого не кажуть, їзджу, як не до лора, то до терапевта, лікуюсь, сьогодні вже назначили антибіотик. Тому що після кашлю приєдналася фолікулярна ангіна(
Це капець
Я шалунья• 10 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
грип, застуди. грип був з температурою 39,8 і три дні температура не збивалась навіть
я грішу на метро, бо чого там тільки немає, і колектив великий, один захворів, погавкав в офісі і через тиждень один за один на лікарняному. але цього року я тримаюсь, можливо імунітет кращий став, вітамінки пила
Пусин Кукин
• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
А які вітаміни? Порадьте, що пили Ви)
Я шалунья• 10 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
А які вітаміни? Порадьте, що пили Ви)
омега , віт D, магній і вітаміни групи В-це на постійній основі
цинк, селен, йод, віт Е , калій це 3/3 місяці
Пусин Кукин
• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Дякую, а Ви купували все окремо? Чи пили якийсь комплекс?
Я шалунья• 10 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
все окремо на айхербс. вийшло десь якщо усе зразу біля 4000 грн. омегу браза 360 штук, вітамін Д 180, вітаміни групи Б 90 штук(потім докупльовую) . а ті всі решта теж 90 штук, на три місяці
Я шалунья• 10 декабря 2024
магній беріть малат або цитрат, від інших форм може бути понос
взагалі магній обнуляється в організмі щоночі. тому ти його ніяк не накопичеш( пити його теж наніч, бо якщо зранку чи вдень, дає сонливість
Пусин Кукин
• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Дякую🙂