Мочалкин блюз• 10 декабря 2024
З чого почати вчити англійську мову?
Зрозуміло що з алфавіту. Підкажіть будь ласка курси, програми. Який самий дієвий додаток ? як ви починали вивчати ?
Анонимус Я• 10 декабря 2024
Як додаткова розвага з користю дуолінго ще встановити.
Не те щоб вчити він допомагає англійську, але не забувати. Я довгий час після університету не викоримтовувала. Забула багато. А на початку війни, щоб з розуму в селі не зійти на цих нервах встановила і прохоила. Майже 900 днів вже продовжую по 10-20 хв в день, поки дітей в машині чекаю. То багато згадала. Мені цікаво і на примітивному рівні помагає підтримувати
Нашли в капусте• 10 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
А у меня терпения не хватает на этот примитив
Додаю напруги• 10 декабря 2024
Ответ длякультУра
Мне нравится Ютуб занятия Александр Бебрис
Меня он бесит почему-то. Вам сразу зашел? Или привыкнуть нужно ?
Мочалкин блюз
• 10 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
Чтобы чему-то научиться, нужно учиться, ничего нового не придумали
ого яка дієва порада. дякую вам
Уходя дверю не хлопать• 10 декабря 2024
Так, можна знайти для початку на ютуб Англійський з нуля, слухати і повторювати короткі фрази, типу мене, його, їх звуть і т.д.
Там оці базові знання покроково потім із дієсловами To be і to have.
Аудіосприйняття звуків в коротких словах , і потихеньку піде
Мочалкин блюз
• 10 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дуже дякую
Невидимка Майя• 10 декабря 2024
Мне нравится канал Английский для всех
Особенно изучение по книгам
Анонимус Я• 10 декабря 2024
Ответ дляНашли в капусте
У мене нещодавно перейшло на рівень де вже не зовсім премітив.
Але навіть отих примітивів мені виявилось достатньо просто згадать слова. Вони всі були в глибинах пам´яті, їх треба було дістати
к.Буланова• 10 декабря 2024
Ответ длякультУра
А з якого плейлиста краще починати, не підкажете? Там їх так багато