Брюлик в стразах• 10 декабря 2024

Курси словацької мови

Цікавить навчання для дитини для вступу в університет Словаччини. Можливо хтось вивчав словацьку мову, дайте будь ласка рекомендації онлайн школи. Дякую.
Мальчижка• 10 декабря 2024
Я знаю, що у знайомих були онлайн курси університету Коменського у Братиславі. Можу помилятися в назві... Крижом Кражем чи щось таке. Якось записувалися онлайн, і в результаті вийшло набагато дешевше ніж в Україні пропонували наші викладачі. Вступали ще у 2021 році правда... але мені здається, що курси мають бути. Думаю, можна на сайті цього університету знайти. Як я зрозуміла, вони головні розробники курсів словацької. І сам універ ключовий і для Братислави, і для Словаччини в цілому
Мальчижка• 10 декабря 2024
Оце Крижом... це назва курсів)))
Там багато рівнів і дуже гарна якість. Але назва
ПриснитсяЖЕ• 10 декабря 2024
Добрий день! З початку грудня син займається у VIPstady. Але в інстрагаммі багато є реклам про продження курсів.
автор Брюлик в стразах • 10 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Буду щиро вдячна якщо дізнаєтесь контакти. А ще можливо знаєте, чи задоволений студент ваших знайомих навчанням в Словаччині ?
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Як вашому сину дається навчання? Чи визначився з професією? Договір з компанією заключати ? Дякую
ПриснитсяЖЕ• 10 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ще не заключили... поки у роздумах, не все так легко як здається з вивченням мови. Ніби і розумієш її але все одно, щоб самому щось сказати потрібно вчити, а саме зубрити слова. Навіть уявлення не маю як через рік можна вчити якусь професію на зовсім іншій мові... але ситуація в країні не лишає вибору.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Аналогічно((
alisarich• 10 декабря 2024
Мой сам учил по крыжом кражом, друзья, знакомые через вип стади, там очень толковые ребята, доступно преподают язык
Мальчижка• 10 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Мама сказала, десь шукали на сайті, вже не пам´ятає
Щодо задоволеності - дуже. І там дуже подобалося (він був у Кошицях, університет ТУКЕ (так написала)). Але у 2022 була можливість як українцю перевестися у Німеччину за його спеціальністю, не втрачаючи курс, і з навчанням англійською, але безкоштовно, і він нею скористався. Тому досвід лише про 1 курс, як я розумію
Ответ дляМальчижка
Дякую)
ПриснитсяЖЕ• 12 декабря 2024
На сьогодні відгуки про Кошице Туке не дуже, набирають усіх студентів заняття онлайн , бо не вистачає місяця в аудиторіях, так ще потім після сесії 50 % вилітає через нездачу