Рогнеда Карповна• 10 декабря 2024
Як швидко ви приймаєте рішення?
Скільки часу проходить між задумом/планом та реалізацією, якщо у вас є на те сили/гроши і ситуація того потребує? Питання о побутових та кар´єрних речах середньої важливості
(важкі складні речи типу кинути палити,переїхати в ін.країну, купити квартиру-НЕ беремо)
Приклад - треба обрати зимовий одяг дитині, полагодити кран, купити бойлер, треба почати вчити іншу мову, треба почати ходити на бассейн, треба здати планові аналізи (не терміново). Тобто уявіть не критично важливі речі на які у вас є час для роздуму, вагання, і т п,але зробити такі надо
Результат:
вже голосів:
4 (26.67%)
День-два
3 (20%)
Година-дві
3 (20%)
Тиждень-два
3 (20%)
Могу роками не приймати
2 (13.33%)
Тыц
0 (0%)
Місяці
0 (0%)
Поки не найду найкращійваріант
0 (0%)
Не приймаю рішення
Кидаю курити• 10 декабря 2024
Купити куртку, бойлер, полагодити кран - це 15 хвилин
аналізи - сьогодні оплатила, завтра пішла здала. Я ці ситуації взагалі не вважаю якимись ’рішеннями’
Майструю крила• 10 декабря 2024
Рішення приймаю моментально, а от з реалізацією, якщо це не критично, уже великі проблеми. Та й взагалі, якщо не мушу, то буду відкладати поки саме не розсмокчеться, або уже не буде куди діватись і прийдеться все-таки це зробити.
Рогнеда Карповна
• 10 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Чому так,як ви думаєте?Це з дитинства?
Майструю крила• 10 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Чому так,як ви думаєте?Це з дитинства?
Звичайна лінь.
Дюйм оф о4ка• 10 декабря 2024
Обычно время прямо пропорционально количеству денег
Как бы денег мало а надо и то и другое. Из за этого приходится много времени тратить. И это хроника. Денег больше не платят а расходы растут(
В прошлом году я три раза приступала к поиску горнолыжного костюма.
Обошла рынок , записала модели, проверила по интернету
Снова пошла на рынок. Обошла все полностью.
Купила. Довольна. В интернете тоже самое на 50 процентов дороже было..именно то что мне хотелось.
То за что не надо платить я быстро решаю. Например сходить к врачу в поликлинику.
Дюйм оф о4ка• 10 декабря 2024
Приняла решение начать осуществлять одну крупную мечту. Вроде никого и не посвящала, но блин не получается откладывать, то одно то другое.
Рогнеда Карповна
• 10 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пусть у вас все получится!