Ку ка ку ка ку• 10 декабря 2024
Небулки від кашлю Лорде
Лікар призначила дитині 4 роки дихати при вологому кашлі Лорде+ додавати туди 0,5куб небутамолу
В аптеці сказали, що Лорде при сухому кашлі, а небутамол при спазмах..
в дитини простий вологий кашель, без спазмів
Хто правий, чим дихати дитині?
Ку ка ку ка ку
• 10 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
При спазмах Пульмікорт, Небутамол розріджує.
Слухати лікаря
Написала в питанні, що спазмів немає
Простий вологий кашель
А лорде при сухому кажуть, тоді навіщо його призначати?
Простий вологий кашель
ТрамвайGirl• 10 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Написала в питанні, що спазмів немає
Простий вологий кашель
Я би подзвонила до лікаря, і запитала - чому саме таке при значення, якщо ці препарати, згідно анотації, зовсім для іншого призначення.
Тут немає чого соромтись, адже справа стосується Вашої дитини.
Ку ка ку ка ку
• 10 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Лікарка не бере слухавки нажаль, тому і не знаю що робити
ТрамвайGirl• 10 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А є можливість порадитися ще з якимось лікарем?
Ку ка ку ка ку
• 10 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
У нас лише один лікар педіатр нажаль
У місто немає змоги їхати
ТрамвайGirl• 10 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
У нас лише один лікар педіатр нажаль
У місто немає змоги їхати
Так, ось нижче написали, навіщо інгаляції, якщо дитина відкашлює. В деякій мірі згодна з цим. Саме головне, що відкашлює.
Може сьогодні не робіть інгаляцій, аж до поки не зізвонитеся з лікарем.
ТрамвайGirl• 10 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Бажаю Вашій дитині швидкого одужання, а Вам дійти до рішення, яке буде тільки на благо Вам і дитині!
Паратруперсупер• 10 декабря 2024
Лорде це маркетинг чистої води. Я читаю доказового пульмонолога, він там давав відгук на цей препарат. Якщо чуєте, що кашель вологий, але трошки не вистачає сил відкашляти, то можно просто фізраствор через небулайзер. Це теж не з царини доказової медицини, але хоча б недорого, на відміну від Лорде.