Та никада в жизни• 10 декабря 2024
Термінове питання по відпустці
На роботі змушують йти у відпустку, я не хочу.
Чи прописано у законодавстві що я повинна обов´язково вибрати за рік 24 дні відпустки?
Пушап Мі мі• 10 декабря 2024
Вас відправлять наказом згідно графіка відпусток і ви повинні виконати розпорядження керівництва.
Марічка• 10 декабря 2024
Спробуйте домовитися взяти 14 а потім 10, по факту не можна накопичувати відпустки, якщо підприємство велике, то взагалі складається графік відпусток на рік вперед.
Парасюха• 10 декабря 2024
Что значит не хочу? Все обязаны идти в отпуск на 21 день в год. Или хотите потом при увольнении за каждый год по 13 ЗП получить?
Пушап Мі мі• 10 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
На 24 дні, а не на 21.
Марічка• 10 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
А я сегодня плачу....не могу взять отпуск, он сгорает
Переставайте плакати, відпустка не може згоріти, немає такого в законодавстві !
Законодавством також не передбачено терміну давності, після якого працівник втрачає право на щорічні відпустки, не містить заборони працівникові використовувати щорічні відпустки, які йому не було своєчасно надано роботодавцем за попередні роки. У разі звільнення, незалежно від підстав, йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні щорічних відпусток
Малая Налегке• 10 декабря 2024
Ответ дляМарічка
А як з невикористаними додатковими?
Марічка• 10 декабря 2024
Автор, от прям категорично вас заставити все ж не можуть, якщо відсутній графік відпусток, але й роботодавець не має права не надавати Вам відпустку протягом двох років поспіль (щоб не зловживали). Також не можна надавати першу частину меншу, ніж 14ть днів, далі хоч по 5-ть,якщо хтось згоден таким бавитися.
Тому це справа взамєдоговірна, якщо готові відстоювати власні права.
КошкинДом• 10 декабря 2024
Ответ дляМарічка
Я не планую звільнення. Навіщо мені потім. Я за рік втомилася
Марічка• 10 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
А як з невикористаними додатковими?
Чинним законодавством не передбачено терміну давності, після якого працівник втрачає право на додаткову соціальну відпустку. Якщо він з якихось причин не скористався своїм правом на неї за попередній рік чи за кілька років, то має право використати її, а в разі звільнення (незалежно від підстав) йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні цієї відпустки.
Марічка• 10 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Так чого плачете, ваша відпустка не папірець, згоріти не може.
А ви рік відпрацювали і вам не дають відпустку, на підставі чого ?
КошкинДом• 10 декабря 2024
Ответ дляМарічка
Роботи багато і не на часі. А толку від того що вона піде в архів
Малая Налегке• 10 декабря 2024
Ответ дляМарічка
Дякую .