Бджолина королева• 10 декабря 2024
родич постійно підколює мого чоловіка по-злому
начебто шуткує, типу - я бачу у вас дружина (це я) головна у сімї і т.д. чого люди такі дурні? самовпевнюється за рахунок мого чоловіка? чи питає наприклад - а хто з вас скільки заробляє? так надоїло вже
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
А ви головна? :)
я бодріша)) але яка кому справа як у нас в сімї? чого лізти із своїми стереотипами?
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляМааарковная
Ви ж спілкуєтесь з ним, значить все ок.
прийдеться перестати
Суцільна зрада• 10 декабря 2024
Ну так разберитесь с родственником и объясните ему, что вы не главная пока ваш муж тихо в сторонке страдает от нападков людей.
Залізний кіготь• 10 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
Ну тоді беріть ситуацію на себе. А що? А чого ви питаєте? А вам що?
Коржик• 10 декабря 2024
Він і людина не погана і допоможе завжди і до родичів зі всією душею але його язик його ворог , щось як ляпне 🫣, Як казала моя бабця-і дурне не дурне і розумне не таке , То ще поки молоді були то ще не так було а зараз капець , стидоба Недавно друг його приіздив , питає як справи все таке , той каже краще поправився і чоловік вирішив пожартувати -Та видно що поправився 🙈🙈🙈 он який великий став» Він набрав вагу бо хворіє,
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляКоржик
Це мій чоловік такий боже хоч розводься
який саме?))
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
чого це я буду із ним розбиратися? мене мотиви цікавлять
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
я просто посилаю його мімікою)))
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляКоржик
ех, нетактовний
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляКоржик
У вас ус отклеился
Брюльтик• 10 декабря 2024
Он просто тупой. Минимизировать общение нужно. Что плохого в том, что условно главная жена? Да и брак это не борьба за власть
Коржик• 10 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
який саме?))
Отакий що пхає свого носа куди не слід , може запросто сказати про дружину яка командує чи поправилась чи не працює , про роботу про особисте ну взагалі наче не розуміє що можна питати що ні , Яякісь питання про здоровʼя недоречні ставити , омг , наче яка криза середнього віку
Фима Собак• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
У вас ус отклеился
Ви теж помітили, що автор з двох акаунтів пише)
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
от і я б так думала, але він начебто не тупий, є свій бізнес
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляКоржик
мда, співчуваю
Бджолина королева
• 10 декабря 2024
Ответ дляФима Собак
думаєте я сама із собою розмовляю?))))
Брюльтик• 10 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
Ну человек с низким эмоциональным интеллектом. Вряд ли такого в современных условиях можно считать умным. А бизнес из разряда там купить дешевле -продать дороже, даже быдло может организовать
Коржик• 10 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
думаєте я сама із собою розмовляю?))))
Зі мною мабуть 😂😂😂