Дівчина заглядєніє• 10 декабря 2024
1 чи 2 дитини?
Скільки краще? Як для вас краще, інтуїтивно чи з досвіду
Результат:
вже голосів:
41 (56.16%)
17 (23.29%)
15 (20.55%)
Результати та ін, 0,3,4,5...
Альфасамка• 10 декабря 2024
20. Весь час поки фертильне вікно. З першої менструації і по клімакс справжня жінка має бути вагітна!
ЛеньГуглить_правда• 10 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Ой, які у вас жарти смішні, ой, не можу🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
3@йk@• 10 декабря 2024
В Украине? Если да - то в какой её части? В западной и восточной - детям нет, в центре - двое
Дівчина заглядєніє
• 10 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Норм, судячи з ніку у вас вже як мінімум 12
Сапай вазони• 10 декабря 2024
У мене двоє. Для мене особисто так краще. Була б не проти 3-4, але це можливо буде крах моїх амбіцій. І вік вже не той.
Колупалочка• 10 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Удачи
Бабка-ежика• 10 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тролли как она\он не размножаются. К счастью.
Не против• 10 декабря 2024
Краще - повна родина, люблячі один одного тато і мама і тоді 2 дитини.
У мене 1 дитина і більше не хочу точно.
Але у нас в місті на минулому тижні авто збило насмерть 17-річного хлопчика. Єдина дитина у батьків, єдиний онук у бабусі та дідуся, єдиний племінник у воюючого дядька. Вся родина просто в неймовірній скорботі. І в такі моменти я думаю, що наявність другої дитини дала б мамі сили вибратися з прірви відчаю та журби яка її зараз накрила. А так все, це безкінечний ад, а не життя далі.
У мене 1 дитина і більше не хочу точно.
Молода і нерозважлива• 10 декабря 2024
Для мене не 1. 2-3, а якщо є фінансові ресурси і здоров´я то і більше.
Колупалочка• 10 декабря 2024
Ответ дляНе против
У мене 1 дитина і більше не хочу точно.
Наличие второго ребенка никак не облегчит утрату , отрубите себе палец, вам станет легче, что осталось 4?
Аноним_1858• 10 декабря 2024
Ответ дляНе против
У мене 1 дитина і більше не хочу точно.
У мого викладача померла донька від хвороби. Студенткою.
У нього є син, менший на 6 років.
Пройшло вже більше 10 років, йому не легше :(
У нього є син, менший на 6 років.
Стрекоза любви• 10 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
З тих розповідей, що я чула, то наявність 2-ї дитини дійсно дозволяла матері продовжувати жити, бути в догляді за дитиною. Деякі казали, що якби не 2-га дитина, то змісту б жити взагалі не було.
Це не означає, що йому в загальному легше, але є якась мотивація щось робити.
Ms. Любмая жена• 10 декабря 2024
У мене 2. Хотіла 3, але не вийшло у нас з чоловіком ще раз завагітніти. В період війни, звісно, та враховуючи вік - вже про 3-го ніхто не мріє
Кіма кепка• 10 декабря 2024
Ответ дляНе против
У мене 1 дитина і більше не хочу точно.
Я знаю декілька родин, де вже немолоді батьки втратили єдину дитину (вбили або через хвороби).
Де вбили, там батьки під 50 намагалися знову народити.
В інших після дочки залишився єдиний маленький онучок, то все життя пішло в нього.