Не люблю натовп• Изменено 10 декабря 2024

Антитіла Igg до кашлюка

Добрий день! Чоловік хворіє 12 днів з дуже сильним сухим кашлем, червоним горлом (навіть рани в горлі від кашлю). Такого кашлю за всі наші з ним 18 років я не памʼятаю. Лікар порадила здати антитіла до кашлюка. Здавали на 10ий день хвороби. Антитіла igm-7.2 при нормі 9 , тобто результат негативний, а Igg-26.7 при нормі 9, тобто позитивний. Допоможіть розібратись на даний момент-це в нього кашлюк або ні? Лікар незрозуміло відповіла, що це перенесена була хвороба і він вже не заразний. Але ж igm негативні…
So_so• 10 декабря 2024
Вы привиты от коклюша в детстве, отсюда антитела g
Небоброїдка• 10 декабря 2024
Иммуноглобулины М показывают ,что болезнь в активной стадии , а выработку иммунитета показывают G. Если ваш муж был привит в детстве, то смысла сдавать G нет, они у него остались после вакцинации. Ну а наличие любого количества М , говорит о том,что болезнь таки есть и сейчас. Со временем М снижаются, а G -растут
Чебураха з перцем• 10 декабря 2024
12 день і немає М- ні, в нього не ксшлюк.
Антитіла має, бо, можливо, щерлений,або хворів колись
Чебураха з перцем• 10 декабря 2024
Можливо, має РС інфекцію, чи грип, ковід. Або інше ОРЗ, що спричиняє кашель
автор Не люблю натовп • 10 декабря 2024
Дякую всім за відповіді!