Анонимарик• Изменено 10 декабря 2024

Біль в спині

Вже 2 місяця не знаю , що зі мною робиться .Почалось німіти пальці рук і ніг, десь 2 тижні кожен день боліла голова.Потім на тиждень як би усі симптоми пройшли .А зараз знову оніміння кінцівок, часами буває так як мязи на нозі дергаються , на руках , може бути на лиці .Ще добавилася біль по цілій спині .
Десь 3 роки тому були теж постійні головні болі , мрт показало в шиї 2 портузії
З лікуванням пройшло .Останні 1.5 роки працювала на сидячій роботі .Теж часами було оніміння кінцівок , головна біль але проходило. Зараз таке відчуття, що загострювється .Почала ходити на басейн , але пока без змін .Змінила подушки .
Звичайно я розумію ,що жо лікаря .Знаходжусь за кордоном , найближчий запис за 2 місяці .Я за свої кошти можу пройти мрт але без контрасту .Якщо з контрастом то спочатку до лікаря ,направлення а потім мрт .І то сказали що вони не можуть на цілу спину і головний мозок ввести за один раз таку дозу контрасту .Треба розділити на 3 рази, кожні 2 тижні .Ще розпис діагнозу по мрт чекати 2- 3тижні .Це просто дурдом і це коштує не малих грошей .В Україну поїхати не можу так я змушенна чекати документи .Накруттла себе вже на поганий діагноз .
Дівчатка пвдскажіть , якщо я зроблю мрт без контрасту воно буде інформативне?Якщо щось погане чи це буде видно ?
Без контрасту я можу його зробити без скерований одразу усії відділів і чекати 7 днів на результат .
Буду вдячна за відповіді і розуміння
Добрая свекровь• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
А як можна підтвердити цей діагноз ?Ви приймаєте якесь лікування ?Ці симптоми мене так лякають ((Ще постійно чк би спина в постійній напрузі
Да, и у меня спина в напряжении, как струна. Мне поставили этот диагноз после разных анализов, те, что помню:
ОАК
Ревмопробы
Вит Д
Кретинфосфокиназа общая
HLA B27
ANA
Все в норме, мрт спины считай в норме (назначали без контраста) - протрузии, но они не могут давать такие боли
Еще делали ЭНМГ, тоже норма

Но потом один невролог сказал, что мне слишком много лишних обследований назначили, только деньги зря потратила. Какие лишние - не знаю
Я кстати тоже себе тогда страшные диагнозы уже придумала, как и вы, накручивала себя. Вы тревожная, как и я, и фибромиалгия возникает как следствие
Добрая свекровь• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Из лечения пью антидепрессанты, но они от тревожности моей, не от боли. А вообще лечение - это спорт, здоровая психика и полноценный сон. Если не помогает это, то тогда уже специфическое лечение
автор Анонимарик • 11 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Велике вам спасибі за поради .Здоров´я вам 💐
Добрая свекровь• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Дякую! Взаємно!🙏