Розшукую Борисова Олександра В´ячеславовича, 2001 року народження. Та/або тих, хто знав, знає його та його сім´ю.
Також прийму поради щодо місць, де можна пошукати - групи міста в соцмережах чи ще щось. Або які ще способи є, підкажіть? Знаю ім´я, адресу. А хотілося б телефон чи контакт в соцмережі.
Наталка -русалка• 10 декабря 2024
Ответ дляВладина
Я не знаю, чим він займається. Розшук не тому, що пропав без вісті.
А чому?
Наталка -русалка• 10 декабря 2024
Ответ дляВладина
Його розшукує брат, з яким вони росли у різних сім´ях.
Там же зараз окуповано?