Чемодан-Вокзал-Майами• 11 декабря 2024

Ваша последняя покупка для себя

MacOS-ница• 11 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Зараз зафукають 🙄
и куда такое носите?
Поміркована думка• 11 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
и куда такое носите?
Театр, ресторан. Не як щоденну прикрасу, ясна річ.
Танцепесенная• 11 декабря 2024
Крем для тела и аромат для спальни.
Бринзолетта• 11 декабря 2024
Масло Kerastase
Будьте так ласкаві• 11 декабря 2024
Косметику Форд, парфуми, книжку🥰
Барвіночка• 11 декабря 2024
Каждый день ебя радую
То пирожное ,то коктейль банановый
То трусики ,кофточка ,платье на нг
Вот туфли купила на корпоратив
Сумочку туда же
Без покупок не могу
Барвіночка• 11 декабря 2024
Попробовала для волос несмывашку ритуалс
Теперь все хочу оттуда ,очень она расходится быстро
Но пахнет ..
И цены кусаются
Смажена полуничка• 11 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Но пахнет ..
И цены кусаются
А какая именно?
Крихітка на всі• 11 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Каждый день ебя радую
То пирожное ,то коктейль банановый
То трусики ,кофточка ,платье на нг
Вот туфли купила на корпоратив
Сумочку туда же
Без покупок не могу
Цікава у вас перша стрічка вийшла, зразу і весь сенс написаного чарівним способом змінився
Барвіночка• 11 декабря 2024
Ответ дляСмажена полуничка
А какая именно?
Красная такая на волосы пшикалка
Барвіночка• 11 декабря 2024
Ответ дляСмажена полуничка
А какая именно?
Морковна• 11 декабря 2024
Кофта сегодня
Гарні диньки• 11 декабря 2024
Уже и не помню. До войны еще были покупки.
Укр_жіночка• 11 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Автор, спасибо что написали нормально - «последняя», а не по модному «крайняя»)))
По теме: городской рюкзак
Вот тоже заметила, муж начал такое отмораживать, нужно спросить его, но как-то не к месту в разговоре бывало, но режет слух
ЯНаПэПэ• 11 декабря 2024
Телефон
Щебетушка• 11 декабря 2024
Набор посуды Villeroy & Boch. Из всей семьи только мне хотелось иметь в ежедневном пользовании тарелки, сервировочные блюда, салатницы и тд. из костяного фарфора. Мужу и детям было всё равно на те тарелки))) так что купила большой столовый сервиз на всех, но получается для себя))))
Харчовий тріль• 11 декабря 2024
Планирую кольцо купить
ЛисаЛилу• 11 декабря 2024
разбавлю чудесный luxury style советчиц))
сковородку купила
Все до блиску• 11 декабря 2024
З останнього Бьюті Бокс з Брокарду, який тут люблять рекламувати, задоволена, бо там і для дочки на Різдво дещо до подарунку та нарешті затестила Парфум Gritti Adele, що був під сумнівом щодо купівлі:)
БеллаДонна• 11 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ботинки и сумку. Из косметики 2 набора Lierac. Ещё билеты в Китай и Вьетнам🙌
Ботинки б.у?
Мюллерная• 11 декабря 2024
Nuface mini недавно приехал, еще очередные отливанты парфюмов, и сегодня планирую податься за косметикой, у меня очередное обострение, что нужно начинать краситься, такое раз в несколько лет бывает.
tereska• 11 декабря 2024
Ответ дляВсе до блиску
Як жаль, що такі як Брокард і ще пару притрушених продають пробнички, які безкоштовно і так повинні давати. Жлоби вони...
БезПаспортаНеПродаю• 11 декабря 2024
Ответ дляtereska
Вони кладуть пробники і безкоштовно завжди. Але і продають також.
Брокард почав робити дуже великі знижки на продукцію. В тому числі на Шанель, роками не було знижок на них.
Знижки зараз не лише перед святами -40, а круглий рік на дещо є -50. То ж мусять десь компенсовувати. На тих же пробниках.
І так, я замлвляла у них для подруги парфум за пів ціни і 2 пробники парфумів поклали безкоштовно.
tereska• 11 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Знижки на Шанел, тоді зрозуміло його походження... Політика компанії зовсім інша, ніколи в них ні на що знижок ніколи не було.
Ціна однакова у всіх абсолютно країнах.
Жлоби вони і не тільки вони, а всі хитро-мудрі бьюті магазин, які пробнички продають. Їх завжди усюди дають безкоштовно. На багатьох сайтах дарують туристичні розміри доглядових лінійок. Ну, чесно, обідно прям.
Доповню свій відгук: це тільки, сцуко, в Україні вони пишуть що зі знижками, а це звичайна ціна, сама звичайна, у них по всьому світу такі ж самі ціни, а тільки для України подають зі знижкою.
Немає там знижок, ч ціни їх знаю, навіть в перерахунку на гривні, вони однакові. Жлоби, підтвердили свій лозунг.
Джага-джага• 11 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Вінтаж
БезПаспортаНеПродаю• 11 декабря 2024
Ответ дляtereska
Ціна однакова у всіх абсолютно країнах.
То не купуйте там.
Бачите, комусь подобається можливість придбати бокс з пробниками. Чому вас це обурює?
І знижки реальні, не всюди у всіх магазинах такі ціни. Я моніторю знижки на улюблені парфуми.
Ромашкинная• 11 декабря 2024
Последним был большой шоппинг в чп и кп, там много покупок, потому только последнее оставленное помню
Ромашкинная• 11 декабря 2024
Ответ дляtereska
Ціна однакова у всіх абсолютно країнах.
І по всьому світу тестери теж продають, і в коробки кладуть, і в календарі, це норма
Гарнюнька• 11 декабря 2024
2 пары джинс Esprit. У них скидки, а я люблю не высокую посадку и ровные штанины
Все до блиску• 11 декабря 2024
Ответ дляtereska
До чого тут пробнички? Там дві мініатюри парфумів, тревел версія та косметичка. Брокард до кожного замовлення дає безкоштовно взірці Навіть до боксу були парфуми 2 шт.та знов карта на -30.