дамаАмстердама• 11 декабря 2024
У тата відібрали 2 пенсії, через те що лежав у лікарні
У тата інвалідність 2 гр
Діабет та шунтування серця. Це пожиттєві хвороби, але наш закон діє так, що потрібно кожні 2 роки проходити перекрмісію (раптом хворий зцілиться від діабету)
І от термін інвалідності спливав, тато прийшов на перекомісію. Де виявили пухлину в легенях.
В лікарні поставили що то туберкулома, туберкульоз і лікували цей туберкульоз (чомусь з крапельниць здирали етикетки, а таблетки давали вилущені з блістера, ліки приховувалися)
Після одужання від так званого туберкульозу, пухлина не зникла то ж поіхали в Київ.
Зроюили біопсію, а там онко.
Отакої
Ще хірірг каже, що наслідків, очагів і взагалі якихось признаків туберкульозу не бачить.
Норм?
Підтвердили онкологію, тато прийшов дооформлювати документи.
Весь цей час він лежав в лікарнях. Перша де «лікували» неіснуючий тубік. І друга в Києві.
Але МСЕК забрали 2 місяці пенсії, бо він вчасно не явився.
Мама каже «він лежав у лікарні, є документи і виписки»
Відповідь «але у нас все вже в архіві»
Дівчата, не добивайте.
Я така зла на всіх, вм не уявляєте.
І злість і відчай..
Підкажіть, чи має тато право повернути ті 2 місяці пенсії по закону? Так чи ні? І якщо так, то як?)
Поки ще не наступив 2025 рік
Всім дякую
Зроюили біопсію, а там онко.
Отакої
Норм?
Відповідь «але у нас все вже в архіві»
Дівчата, не добивайте.
Я така зла на всіх, вм не уявляєте.
І злість і відчай..
Поки ще не наступив 2025 рік
Всім дякую
дамаАмстердама
• 11 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Якщо він не вспів продовжити документи вчасно,то він втратив групу,нажаль.Відновите і виплати продовжаться.Група ж не пожиттєва,а має терміни
Я розумію, але
1. Хвороби його пожиттєві. Бо діабет невиліковний, як і шунтування
2. Він вчасно не здав, бо перебував на лікуванні.
Тому мені реально не зрозуміло:
1. Чому він мав посиійно проходити перекомісію на інвалідність з пожиттєвими хворобами.
2. Чому від нього щабрали пенсію якщо він не здав з поважних причин.
Це не до вас, це я так злюся в голос
Тому мені реально не зрозуміло:
Це не до вас, це я так злюся в голос
Любовь Калистратовна• 11 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
Это для оккупированных территорий и где идут интенсивные боевые действия
Ні, у мене син має інвалідність. Мали проходити мсек вкінці 2022 року. Ми виїхали, на мсек не ходили, в лікарні не лежали, гроші приходять досі. Ми з Запоріжжя.
дамаАмстердама
• 11 декабря 2024
Дівчата, дуже дякую всім за поради.
Переварю зараз інформацію і буду щось думати.
Напевно подзвоню на гарячу лінію
Бо з теми зрозуміла, що мають право забрати пенсію за пропущені місяці, але невідомо чи мають якщо є поважні причини
Тож буду дзвонили на гарячі лінії..
Напевно подзвоню на гарячу лінію
Тож буду дзвонили на гарячі лінії..
Любовь Калистратовна• 11 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Там действительно для территорий с боевыми действиями . Ребенок с инвалидностью , Кривой Рог, никто автоматом не продлевает.
Щось дивне, нам продовжують. Запоріжжя, ми за кордоном з березня 2022.
Невгамовна Бу• 11 декабря 2024
У знакомой ребёнок с инвалидностью.
Когда продлили инвалидность были в больнице и тоже один месяц пенсии забрали
Хотя инвалиднгсть никуда не делась, но по документам этот месяц без инвалидность был ребёнок
Розвідка Маші• 11 декабря 2024
Не так страшні російські воші, як українські гниди...
Авторе, тримайтеся, бо попереду у вас ще боротьба за тата.
А за ці пенсії - поскаржтеся у всі можливі інстанції. Як по телефону, так і письмово. Це явно гра в довгу.
Але, щоб ті , в кого «все в архіві» відчули на собі цю систему.
Тримайтесь
Оновлена версія• 11 декабря 2024
Ответ дляГлас_Народа
а мсэк разве не закрыли еще? собирались же ликвидировать. Потом вообще ничего не добьешься, скажут - нет такой организации... У свекрови 2я группа пожизненная, после инсульта левая сторона не восстановилась, так ей вообще не назначили пенсию...мы в шоке...сказали никаких доплат, пенсия по возрасту у вас. Ебн система...
разве не одно что-то платится? или пенсия по возрасту,или пенсия по инвалидности?
Кондуктор автобуса• 11 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
2700 в місяць
За 2 місяці 5400
Але татові потрібці ці гроші, бо навіть без онко, в нього на ліки щомісяця йде 7000 грн
За 2 місяці 5400
И где те советчицы,которые вчера аж из сайта выпрыгивали,расхваливая украинскую медицину и как удобно в Украине лечить сопли?Все сюда,расскажите отцу автора,как при пенсии 2700 в месяц лечиться на 7000?
Кудлата хмаринка• 11 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Він подав їх вчасно, але не закінчив оформоення, бо при обстеженні виявили пухлину. Лікар яка вела його, була в курсі, що він в лікарні дообстежуєтьсч
Автор, там все сложно. Найдите агента через знакомых, всуньте шоколадку и 500 грн и попросите дооформить все задним числом, вроде они могут вмешиваться. Если подал то вроде все хорошо, и как раз получит повышенную пенсию после НГ когда поднимут минималку
Неначасі• 11 декабря 2024
Всі відмови хай фіксують письмово, бо слова до юристів не віднесеие
Цигарний шланг• 11 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
2700 в місяць
За 2 місяці 5400
Підкажіть, скільки вашому татові років? Він вже пенсіонер за віком? По інвалідності як додаткова? Я теж татові оформила 2 групу, він пенсіонер, і нічого не знаю, о і як, а він не розуміє сам нічого, і нічого не може.(
Обнемашечка• 11 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
Я же Вам написала уже, что муж даже летом 22 года проходил перекомиссию , ему еще тогда сказали : проходить как всегда .
У нас на предприятии несколько инвалидов: никто ничего не переоформлял, выплаты им приходят 🤷♀️
Вподобайден• 11 декабря 2024
Ответ дляГлас_Народа
Обирають одну якусь пенсію. Дві не отримують. Моя мама отримує по інвалідності, бо ’інша’ в неї менша, їй так і говорять в ПФ: вам вигідніше ця.
Глас_Народа• 11 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
нам вообще в ПФ ничего не обьяснили...не сказали, что лучше
Оновлена версія• 11 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
минималку не поднимают в 2025 г.
Обнемашечка• 11 декабря 2024
Ответ дляНезламна
На час дії військового стану пенсія має автоматично продовжуватись. У мене комісія мала бути в червні 22, а пройшла я її у жовтні 23. Виплати продовжувались автоматично. Може за рік щось і змінилось, звичайно, але навряд чи...
Ну вот, инвалиды у меня на работе тоже все получают пенсию, хотя на перекомиссию не ходили
Кондуктор автобуса• 11 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ні виплачується лише одна пенсія,або за віком,або по інвалідності.Вона однакова.
дамаАмстердама
• 11 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Крім того тут можуть полікувати ще і те, чого нема.
Туберкульоз татові. Нас всіх на рентген відправили і прописали приймати таблеточки для профілактики. І нам і дитині.
На щастя, мені вистачило розуму відмовитися. Та і порадниці просвітили, що таблеточкп не безобідні. А тато навіть не кашляв.. ми вирішили не приймати. Але сволочі назначили
Розвідка Маші• 11 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
А що за тема?
Я завжди «хвалю» в таких темах нашу медицину.
Її хвалять ті, хто давно не стикався. Особливо з безкоштовною
Khmelnichanka• 11 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Простите, какой у вас район? В К.Р. соцпомощь пр инвалидности автоматом продлевают.
Білка в колесі• 11 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Тримайтесь
На жаль, МСЕК ліквідують з 25 грудня. В них буде все в архіві після цієї дати (
Кондуктор автобуса• 11 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
А що за тема?
Обнемашечка• 11 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Моєму першу так і не дали.
Дали другу пожиттєво вже
Я зрозуміла що ніяких гарантій.
Мама в п‘ятницю збирається знову до них, думала трохи їй зберу інформацію, а по факту такий безлад узаконений
Дали другу пожиттєво вже
Я зрозуміла що ніяких гарантій.
У вашего отца была вторая группа с подтверждением, но вы подали документы на первую? Но по итогу отец получил вторую пожизненную?
Подозреваю что в вашем случае одно досье (вторая временная) было закрыто, на второе (первая группа) не хватило оснований. Поэтому и появился разрыв в два месяца. Видимо вы ещё и пришли в последний момент на переоформление
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляГлас_Народа
Може в неї пенсія за віком така сама, як по інвалідності або навіть більша? Дві пенсії ж не платять...
Вподобайден• 11 декабря 2024
Ответ дляГлас_Народа
Підійдіть уточніть. Можливо у нього і так вони бачать, що ця пенсія краще і тому не пояснювали. Бо мама через здоров´я стаж не доробила, тому пенсія за віком ’ще більший кіт плакав’
Глас_Народа• 11 декабря 2024
Ответ дляНезламна
может, мы понимали что не 2 пенсии сразу, думали доплата какае-то минимальная хоть будет...
дамаАмстердама
• 11 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Татові лише 57. Лише по інвалідності пенсія
Наче або/або
Не чула щоб була і та і та. Хоча в нього ще молодий вік, то ж я точно не знаю
Наче або/або
Хочу наколоти губи• 11 декабря 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Саксаганский
Khmelnichanka• 11 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Саксаганский
Поинтересуйтесь у них, почему такая избирательность. В Терновском - платят.
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляГлас_Народа
Пенсія по інвалідності зазвичай менше, ніж за віком