Вишня на торті• 11 декабря 2024

В кого була фата в пол і ви розійшлись? В кого до пояса, як у вас?

Прикмети про фату.

Дійсно, знаю не одну пару, де у дівчат фата була трішки нижче плечей - прожили буквально по 2-4роки.

Цікаво яка статистика з іншою довжиною?
Результат:
вже голосів: 548
213 (38.87%) Свій варіант
146 (26.64%) По пояс - живемо більше 15р
86 (15.69%) Коротка - живемо більше 15р
56 (10.22%) По пояс - розійшлись до 15р
28 (5.11%) В пол - живемо більше 15-20р
19 (3.47%) В пол - розійшлись до 15р
Потужна махіна• 11 декабря 2024
Не было вообще фаты, рушников, хусток и караваев. Живём 10 лет.
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
ну звісно не в фаті справа, але збіг є
моя бабуся теж мала довгу фату - гарне і спокійне життя прожили
Ну у меня не было фоты и свадебного платья , и в тех вещах которых я выходила замуж не сохраняла , дай бог каждой такого мужа ))) я же говорю тут точно дело не в приметах .
По вашей логике принцессу Диану , должны были кружить и жизнь должна была быть как в раю , но упаси бог от такой судьбы , а у ее конкурентки явно все намного лучше, так что ваша бабушка была любима и любила , фота тут никаким боком ))))
автор Вишня на торті • 11 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
то що обираєте ви?
довге сімейне життя
Chaterbox• 11 декабря 2024
а если с ДИАДЕМОЙ как считать?
Большой секретик• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Чего тут только не прочтёшь...
Я думала, гениальность темы ’могут ли два домовых ужиться вместе’ сложно переплюнуть.
О, і як там, можуть?
Потужна махіна• 11 декабря 2024
Неужели такие глупые люди существуют
Большой секретик• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
по пояс - це в середньому, можна і до жопи рахувать))
А до плеча і ту принесла подруга, бо я не збиралася вдягати, ще і в сукні подруги, що вже розвелося на момент нашого розпису? Вгадайте, як зі шлюбом у мене?
Якщо що, домові в мене тихі, не спиться, якщо що, їх чорний кіт ганяє
Большой секретик• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
Удалено администрацией...
автор Вишня на торті • 11 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...
Большой секретик• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
Удалено администрацией...
Гм, та ні, я добра до людей з різними ментальними особливостями
автор Вишня на торті • 11 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
ну я ж і зрозуміла, що щось не те
Кудлата хмаринка• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
Та ні, тоді статистика буде не правдива. Треба врахувати ’до дупи’ ’після дупи’, волочилася по підлозі, свідок висякався в фату, колишня дівчина фату порвала....
Большой секретик• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
ну я ж і зрозуміла, що щось не те
О, Ви починаєте усвідомлювати, це перший крок до полегшення стану. Вроджені особливості, як відомо, накладають певні обмеження, але корекція, навчання, трохи піднімають ментальний рівень. Головне - не здавайтеся, трішки можете покращити ситуацію
Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
довге сімейне життя
уви - розійдетесь
шкода що не розумієте очевидного
Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
а если с ДИАДЕМОЙ как считать?
карт-бланш)
тепер автор натягне хустку, діадему, 2 вельони і курячу лапку сушенну...
що ж ви так?)))
Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
Удалено администрацией...
то Ви ще й критично мислити не можете?))))
ну тоді точно обирайте-не обирайте фату, але рік-два і розлучення)
автор Вишня на торті • 11 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
у вас був важкий шлях
Большой секретик• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
одну і ту ж фату двічі не одягають
Більшість дворянських династій побігли плакати
Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
у вас був важкий шлях
автор, ви ще скурпульозно місяць для шлюбу обирайте
ну щоб чоловік пияком став - як варіант)
тоді 100% на фату зможете пиняти))
Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
ну дик. то ж неполЄбіма аргументація автора, яка обирай-не-обирай, а все рівно на фату спихне свою невдачу в шлюбі))
Сільський ансамбль• 11 декабря 2024
А если фаты не было ни разу?
Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А если фаты не было ни разу?
так не мона
а на що потім автор після розлучення грішити буде?
фата треба) то як козЄл отпущЄнія
Мой завтрак• 11 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А без фаты как? А без свадьбы с платьем как?
Вот вот.
Не было фаты. Живём вместе более 20 ти лет
ВыФсеВрете• 11 декабря 2024
Була без фати, лише квіти у волоссі
Все нормально, після весілля уже 12 років пройшло
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Вот вот.
Вот и мне автор не сказала куда , к умным или красивым ))) не было фаты и свадебного платья )))и уже четверть века вместе …
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Неужели такие глупые люди существуют
Конечно, ещё и в каких количествах...
Иногда просто диву даюсь , что у многих в голове. Это как , что нельзя ребенку рыбу до года давать, а то разговаривать не будет и тысячи тупых забубонов.
Хтомолодець? Я!• 11 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Конечно, ещё и в каких количествах...
ах от чому дитина у мене до 4 мовчала...
от блін, яка я тупа - нє щоб з автором скооперуватися і фату на рибу начепити і від дитини в сейф закрити!...
Язикувата Хвеська• 11 декабря 2024
Не занимаетесь фигней.
Тут как повезет и какие вы сами,оба. С ебебо или нормальные.
Знаю много случаев когда на первом свидании переспали и живут во кучу лет счастливо. Я пример
И знаю когда в высокосный расписывались,то же самое. Всё отлично. И много нестандартных,хороших примеров в мире есть
Lesy4ka987• 11 декабря 2024
В пол, але до 15 років ще не дожили, живемо 13 років. Мені куди голосувати 😃
Мой_ужин• 11 декабря 2024
Расписались нарядные. Фаты не было вовсе) Полет нормальный.