Новопоштинская• 11 декабря 2024

Успадкований борг по кредиту в Приватбанку

У мене помер батько, уклали з його дружиною договір про розподіл майна, нотаріус борги чомусь не перевірила, пізніше мені зателефонували з Приватбанку, сказали, що на батькові висить кредит і потрібно віднести у відділення копію свідоцтва про смерть, віднесла. Сьогодні всунули в двері позасудову вимогу (дрібну ксерокопію паршивої якості) на ім´я батька, зателефонувала за вказаним номером, сказали, що погасити суму можна або у відділенні, або безпосередньо на картку батька. На питання, чому вимога на ім´я батька, якщо вони чудово знають, що він помер, сказали, що така у них процедура.
Може хтось мав справу з успадкованим кредитом, як його офіційно ділили між спадкоємцями і як взагалі ця вся процедура відбувалася? Чесно кажучи, мені та ксерокопія у дверях виглядає як лохотрон.
#Пойду_кгадалке• 11 декабря 2024
Я б зверталася знову до нотаріуса. Хз які ще потім борги повилазять і коли
Жерица ночи• 11 декабря 2024
Подойдите непосредственно в банк. Если человек умер, карта закрывается и деньги вы не можете на неё перечислить., выясняйте.
Забагаловка• 11 декабря 2024
Банк повинний звернутися до нотаріуса і отримати відповідний документ. Тільки тоді має право стягувати борг зі спадкоємців
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Якщо спадкову справу відкрили, то спадкуєте не тільки майно, але і борги.
Йдіть до нотаріуса, вона подасть запит в банк.
Про нотаріус не перевірила - смішно. :)
автор Новопоштинская • 11 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Та власне, там і була, вони якісь некомпетентні, м´яко кажучи. Кажу, що мені повідомили, що на покійному батькові був кредит у вашому банку, хочу з´ясувати подробиці, а оператор мені: ’а вам кредит не потрібен?’
автор Новопоштинская • 11 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Про нотаріус не перевірила - смішно. :)
Не те слово, смішно. Я їй ще й нагадувала...
Жерица ночи• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Значит, попросите помочь в банке специалиста ,который компетентен
Гореотума• 11 декабря 2024
Автор, о какой сумме идет речь?
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Що нагадували?
Їй треба знати про що мова.
Треба вказати банк і т д.
Чи ви думаєте вона має доступ до всіх рахунків/боргів померлого?
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Про нотаріус не перевірила - смішно. :)
Що вона не перевірила, наявність боргу?
автор Новопоштинская • 11 декабря 2024
Ответ дляГореотума
Автор, о какой сумме идет речь?
Не космічна, до 10 тис. Не проблема заплатити, але ж спадкоємців двоє, а претензії до мене. Хотілось би свою частину погасити і хай дадуть мені спокій.
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
Що вона не перевірила, наявність боргу?
Хто ’вона’ і що ’вона’ повинна була перевірити?
автор Новопоштинская • 11 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Що нагадували?
Їй треба знати про що мова.
Треба вказати банк і т д.
Так, має доступ до реєстру
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Так, має доступ до реєстру
Яким боком реєстр майна до банківських рахунків? Ви хоч різницю розумієте?
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
фото
Нотаріус не має доступу до банківських рахунків. Їй треба знати банк, тоді вона подає офіційний запит в банк і отримує відповідь.
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Про що запит?
Губи до вух• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Якщо ви успадкували майнотв рівних долях, то і кредит в рівних долях. Все питання в тому, як ви ці долі виділяли. Ви написали взагальному договір з жінкою. А який?
Губи до вух• 11 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
Про що запит?
Запит на наявність коштів на рахунках та заборгованостей.
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
Заборгованості то питання кредитора, а не спадкоємців. І є час, за який кредитор має звернутися до нотаріуса. Не звернувся - арівідерчі.
автор Новопоштинская • 11 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ви нотаріус? Є ще реєстр боржників.
Батько десять років жив в іншій родині, звідки я мала мати поняття про його кредити?
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Ви нотаріус? Є ще реєстр боржників.
Про майно, як дізнались? :)
автор Новопоштинская • 11 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
Ми не оцінювали, просто розписали, яке майно кому. Їй - квартира, в якій вона живе, мені - успадкована татом від бабусі і дідуся, в якій я, власне, все життя і прожила.
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Якщо нема заповіту, то все спадкується в рівних доля.
Де ви того нотаріуса знайшли?
Губи до вух• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Ваша квартира більша?
автор Новопоштинская • 11 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
Ваша квартира більша?
Десь однакові. Питання не в оплаті кредиту, від неї ніхто не відмовляється, а в тому, як банк офіційно все має оформити, бо ’просто перерахуйте суму на рахунок покійного батька’ від спеціаліста з відділу досудових розслідувань ПБ виглядає якось несерйозно, м´яко кажучи.
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Нормально виглядає. Скинулись з тією жінкою і пішли заплатили. Взяли одразу довідку, що борг закритий.
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Де ви того нотаріуса знайшли?
Ви впевнені, що більш компетентні, ніж нотаріус?
Забагаловка• 11 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Я ж вам вже написала, як повинно бути
Блондинка в Шоколаде• 11 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
Оформляла недавно спадок. Заповіту не було. По закону все по 0.5.
Чи в різних нотаріусів - різні закони?

П. С. Борг не ділили, скинулись і оплатили в банку.