А_мій_самий_самий• 11 декабря 2024
Скажіть будь ласка, якщо видно лімфовузол при повороті шиї у дитини
Але узд в нормі, чи привід для занепокоєння ?
Альдебаран• 11 декабря 2024
Якщо ви зробили узд,і лікаря нічого не насторожило,то не треба хвилюватися.структуру дивляться.
Хочу на Балі• 11 декабря 2024
обоже, знов
чесно вам кажу, треба вам лікуватися
я не наїжджаю, я пам’ятаю свій подібний стан. Щоб ви розуміли я так себе накручувала по якимсь причинам типу - дитина трошки більше п’є ніж зазвичай, напевно діабет - що у беспам’ятстві занурювала палець у горщик з сечею і пробувала чи сеча не солодка!!!
Цю тривогу у себе треба лікувати у першу чергу, тому що на дитині скоріше вона відіб’ється ніж примарні лімфовузли.
чесно вам кажу, треба вам лікуватися
ГендиреХтор• 11 декабря 2024
То привід для занепокоєння психіатра, бо ліки не діють, потрібно пацієнта в стаціонар.
Удачная• 11 декабря 2024
В моєї дитини також видно і вже давно. Розмір добрий , структура добра. Лікарі кажуть все ок. Який у вас розмір того лв? Скільки дитині років?
ЧупакабраЗеБест• 11 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка
То была мать инсультов, теперь мать лимфоузлов))
кстати, где та с инсультами?
Тушьмушьнюшь• 11 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Это опять вы?
Вам надо с мамой фурункула познакомиться .
І ще з лімфомою
І з інсультом
Гурток по інтересах
А взагалі це страшно, такі природні мами. Страшно для дітей
І з інсультом
Гурток по інтересах
Нічого вдягти• 11 декабря 2024
Вам непотрібні приводи. Ви і так весь час занепокоїна. Вас не задовольнила відподь лікаря?