Лепешечка• Изменено 11 декабря 2024
АМГ 0,6, ЕКО протокол Pergoverius 900UI+450IU
Хто приймав, чи це не завелика доза (колоти по 300 мл)
Пишу_граммотно!• 11 декабря 2024
Чому тут питаєте? Вам дозу не лікар призначав? Ви йому не довіряєте?
Лепешечка
• 11 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Так, хочу перепитати у тих хто приймав чи не завелика доза. це перший протокол
Где тут 0?• 11 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
С таким показателем АМГ нет. Ну и через дня 3-4 контроль. Посмотрят или нет?
Обижулька• 11 декабря 2024
Врач лучше знает, протоколы стандартные, методам не один десяток лет уже
Да Щас же• 11 декабря 2024
У меня тоже низкий АМГ был, из каждой стимуляции по 1 брали, не все ПГД проходили. Терпения и еще раз терпения. Если возраст до 35 лет, эмбрионы лучше по качеству будут
Лепешечка
• 11 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Ні, вік 37. Здали сьогодні на генетичні хвороби. Терпіння не вистачає, інсемінація не вийшла
Да Щас же• 11 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Я в такому ж вступала в протокол.
А скільки фолікулів в яєчнику?
Лепешечка
• 11 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Я в такому ж вступала в протокол.
А скільки фолікулів в яєчнику?
5,2 U/I,
розкажіть будь ласка скільки у вас протоколів було?
Проработник• 11 декабря 2024
У меня ориентировочно такой же амг.
У меня в протоколах была доза на день 300.
Но у меня был перговерис+гонал, мерионал+пурегон
Проработник• 11 декабря 2024
Тут на форумі вам мало підкажуть по темі.
Шукайте чати в телеграм дівчат, які проходять екз.
В чаті вам допоможуть і підкажуть по темі.
Успіху вам, довіряйте лікарю. Якщо маєте сумніви, то не бійтесь спитати про все
Да Щас же• 11 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
5,2 U/I,
В мене був перший - взяли один ембріон, пройшов ПГД - на ЗГТ без блокади - проліт. Потім через деяки час в новий вступила 1(пгд не пройшов), пролонгація - 5 яйцеклітин росло, 3 взяли і 1 пройшов. Підсадка на блокаді дифереліном - здорова дитина.
З мого досвіду - краще з дифереліном( часто є ендометріоз, його не видно, мішає імплантуватися)
І ще приймала інозітол(фертина), на ньому якісніше ембріони.
Дуже важливо щоб вітамін Д хороший був, феритин залізо вже для виношування.
Ви не в Україні ЕКЗ робите?
Крижана бурулька• 11 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Лікарі, які пропонують парам інсимінацію це треш. Тільки бабла зрубити лишній раз.
Інсимінація підходить тільки для самотніх жінок.
А вони призначають таке парам , у яких 5 і більше років регулярний секс ...
Лепешечка
• 11 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Ви не в Україні ЕКЗ робите?
Так, роблю в Європі.
Тут ніхто сильно не пояснює скоріше підхід роботизований. тому цікаво було почитати про інозітол(фертину)
Да Щас же• 11 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Так, роблю в Європі.
В якій країні?
В Італії такий собі підхід( Лежала з дівчиною нашою, чоловік італієць у нас була на збереженні
Лепешечка
• 11 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
В якій країні?
В Словаччині
Да Щас же• 11 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
В Словаччині
Не знаю за неї. А причина безпліддя?
З першого разу мало у кого получається. Це як правило, вияснення причини.
Всі діють за протоколом. Попробуйте з блокадою