ДА да да• 11 декабря 2024
Що приготувати?
Вже немає фантазії, рис, гречка, макарони по кругу до них відбивні,котлети.
Треба щось на вечерю , а фантазії немає.
Підкиньте пару ідей.
Продукти буду купувати.
Підкиньте пару ідей.
Продукти буду купувати.
Робот Вертер• 11 декабря 2024
Селедка (скумбрия, килька) с печеным картофелем и квашеной капустой.
ДА да да
• 11 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Камамбер запечу, обожнюю його.
То хіба таким наїсишся? Просто перекус.
ПростоБелка• 11 декабря 2024
замаринуйте стейки из свинины в соевом соусе, горчице, добавьте сухую паприку и сухой имбирь, можно на сковороде пожарить, можно на гриле. гарнир картоха в любом виде или овощи)
Пишна молодиця• 11 декабря 2024
Я сейчас как раз делаю закрытый пирог с лососем - покупное слоеное тесто, покупной замороженный измельченный шпинат
, свежий лосось.
Куплю орехи• 11 декабря 2024
Ответ дляДА да да
То хіба таким наїсишся? Просто перекус.
Для мене повноцінна вечеря, а сину шаурму зроблю.
ДА да да
• 11 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Син не їсть ( да і я щось капусти не хочу, цього року гірка вийшла, а риба була на днях мойва в аерогрилі. То і сама їла
Голубец• 11 декабря 2024
Фрикадельки в томатній або вершковій заливці, рагу овочеве, бефстроганов.
Перекус беру завжди• 11 декабря 2024
Сама така, плов два дні їли 😬. Ось, думаю, сьомгу з брокколі запекти та пюре картопляне. Десь відео-рецепт мелькав учора, риби небагато йде, вершки, сир шось таке.
Треба буде вінегрет потім якось зробити чи шо. І фантазія скінчилась і кухня прямо бісить.
ДА да да
• 11 декабря 2024
Я все мрію ,що колись людство винайде таке в тюбіках як зубна паста. Зїв і цілий день ситий.
Куплю орехи• 11 декабря 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
деруны, с грибной подливой
Клас, поділіться, будь ласка, як робите грибну підливу?
Директор Пляжу• 11 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
грибы на ваш вкус
обычные шампиньоны обжарить добавить специи и сливки. Все :)
Начальник Анонимов• 11 декабря 2024
Печінкові котлети або торт, ще не вирішила. Якщо котлети, то зварю ще пюрешку. Квашена капуста і огірки є.
ДА да да
• 11 декабря 2024
Того року часто робила гарбузовий крем суп. Цього року жодного разу, бо роботи тьма, а їсти не багато. І якось в тік тоці мені багато різних рецептів попадалось, зараз якось немає
Ответ дляПерекус беру завжди
А у меня все разное едят дома вообще))
Пузата Хата• 11 декабря 2024
Я сьогодні зранку стушкувала реберця,є рис,стушкувала серця курячі з овочами, є суп.може ще макарони відварю на вечір,якщо хто рис не хоче
Ответ дляДА да да
Я тушила в горшочках на выходных: тыква кубиками, овощи, мясо, картошка,грибы- очень вкусно
ДА да да
• 11 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Себе потушила печень, детям дипы картофельные+тефтели, мужу удон с овощами и мясом. Надо ещё суп сварить рыбный на завтра.
О ні, я всім одне. Я з роботи, ще купити продукти, не хочу вмерти на тій кухні. Хоч я з тих що борщ за 30 хв варить😂
Ответ дляДА да да
У меня один сын не любит курицу, второй не любит свинину. И никто не есть субпродукты: а я обожаю пупки,печень, сердечки)))
Сделайте карбонару всем
энциклопУдия• 11 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Або корм сбалансований для людей. Було б дуже добре.
ДА да да
• 11 декабря 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ну, просто бомба. Вже як би хотілось для різноманіття щоб саме продуктів, раз в місяць кафе , ресторан.
ГоловнаЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Мне когда совсем лень я делаю хот доги или бургеры
А я заказываю пиццу. Что и сделаю через час
ДА да да
• 11 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Малий цим в школі харчується, бо в столові їжа не смачна. То вдома стараюсь, каша, салат, мʼясо. Бо булки і хот доги цілими днями.
Напевно щось з картоплею зроблю. Малий просто тушену не любить, але то вже його проблеми, бо якщо пюре, то його на другий день ніхто не їсть.
І в мене ще проблема два рази підряд одне те саме не буде їсти(((