Не обижаюсь• 16 июня в 12:06
Чим замінити макарони і картоплю? Більше нічого не їсть
Донька підліток, татар макаронів і картоплі - нічого не їсть.
Ні рис, ні гречку, ні кус кус….
Чим замінити цікавим і смачним ???
Ви все знаєте, допоможіть пліз
Ні рис, ні гречку, ні кус кус….
Чим замінити цікавим і смачним ???
Ви все знаєте, допоможіть пліз
ГоловнаЯ• 16 июня в 12:08
Разнообразить сорта макарон и картофеля (это сложнее). Новые рецепты. Паста прекрасна, там сотни простых рецептов
Не обижаюсь
• 16 июня в 12:08
Ответ дляГоловнаЯ
Я не про рецепти, а користь ((
Срочнокпсихологу• 16 июня в 12:09
Ответ дляНе обижаюсь
Я не про рецепти, а користь ((
и чем же так невероятно полезен рис с гречкой?
пусть ест, что нравится
Просто звязда• 16 июня в 12:09
Ответ дляНе обижаюсь
Я не про рецепти, а користь ((
Кстати,молодая картошка не вредная,в ней мало крохмала
ГоловнаЯ• 16 июня в 12:11
Ответ дляНе обижаюсь
Я не про рецепти, а користь ((
Макароны и картофель очень полезны. Хорошая цельнозерновая паста с мясным соусом - отличное блюдо.
Однозначная• 16 июня в 12:13
Кабачок, батат, корінь селери можна....але напевно і це не їстиме, якщо дуже перебірлива.
Біле пальто• 16 июня в 12:13
До речі в гречці більше крохмалю ніж в картоплі, соуси змінюйте, м´ясні, рибні морепродукти, овочеві та й буде різноманітність
Пускаю бісики• 16 июня в 12:13
Ответ дляПросто звязда
У старій картоплі менше крохмалю, ніж у гречці.
задумчивая мордочка• 16 июня в 12:13
Ответ дляНе обижаюсь
Я не про рецепти, а користь ((
Макароны з твердих сортів корисні, ну і картопля- це також корисний овоч. Головне не переїдати та мати збалансований раціон
Не обижаюсь
• 16 июня в 12:14
Ответ длязадумчивая мордочка
Дякую
Хтомолодець? Я!• 16 июня в 12:17
Ответ длязадумчивая мордочка
+ мільйон
ГоловнаЯ• 16 июня в 12:17
Кстати, есть же макароны ее только из пшеницы. Есть гречневая китайская лапша Соба, есть рисовая, бобовая, безглютеновая паста, протеиновая, с разными добавками овощными. Очень разнообразит меню и прекрасный источник длинных углеводов. Мои подростки только протеиновую не оценили, а я прекрасно.
Не обижаюсь
• 16 июня в 12:19
Ответ дляГоловнаЯ
Доречі ……
Дякую пошукаю рисові макарони)
размахер• 16 июня в 12:23
Ответ дляБіле пальто
В отварной гречке крахмала примерно столько, сколько и в картошке. Но он резистентный, а это две большие разницы. Поэтому гречка намного предпочтительнее картошки
кнопкодав• 16 июня в 12:37
Ответ дляГоловнаЯ
Протеїнову я теж не оцінила…
Неробименінерви• 16 июня в 12:40
Ответ дляНе обижаюсь
Доречі ……
Дякую пошукаю рисові макарони)
Ще бувають макарони з чечевиці. Теж смачно
Не обижаюсь
• 16 июня в 12:42
Ответ дляНеробименінерви
Дякую
Смячиком• 16 июня в 12:53
Автор ви праві...краще каші....картопля і макарони це крайній варіант...ті хто пишуть що це норм певно думають що є ще овочі наприклад..а якщо немає то нічого корисного взагалі в їжі немає....
Баба на горошині• 16 июня в 12:57
Булгур, круглий рис, заправлений як для суші, пюре з зеленого горошку, сочевиця
Не обижаюсь
• 16 июня в 13:16
Ответ дляБаба на горошині
Нічого такого(((
Не обижаюсь
• 16 июня в 13:16
Ответ дляпицунда
бедное дите....я сама каши не ем вообще. ну только рис в плове...сейчас лето салат и мясо или рыба моя еда
Шта?)
Голубка миру• 16 июня в 13:22
Ой, в мене так само. Напихуйте в макарони овочі, м´ясо, соуси, яйця, запікайте,змішуйте. Дорогі макарони твердих сортів не шкідливі. З картоплі теж роблю запіканки з овочами та м´ясом. Спробуйте ще таке блюдо: куряче філе соломкою замаринувати в соєвому соусі, обсмажити, додати багато заморожених овочів (будь-яких) і рису. Рис там майже не відчувається, хоча його можна доволі немало вкинути)))) Мій їсть бо я його зацікавила, сказала що це японська кухня, погодився спробувати і зайшло
Ще роблю шаурму з таким самим м´ясом маринованим і побільше овочів туди. Супи варіть. Бо я свого каші теж тільки ультимативно раз на тиждень максимум можу змусити їсти і то через біль та страждання.