Тирамісу на терасі• 11 декабря 2024
Кольпоскопия больно или нет?
Тирамісу на терасі
• 11 декабря 2024
А конусом там что то делать больно ?
Какая стоимость ?
Подскажите всем спасибо
Какая стоимость ?
Подскажите всем спасибо
Треба ось так• 11 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Да. Просто может быть очень или просто больно. Мне раз попалась врач криворукая, так потом шрам был на шейке.
Не пишіть єрунди. Кольпоскопія - це огляд піхви і шийки матки за допомогою оптичного приладу, який забезпечує багаторазове збільшення і підсвічування досліджуваної області. Він дозволяє виявити ерозію, ектопію, дисплазію, новоутворення і деякі інші захворювання шийки матки.
Від чого там боляче? Якщо навіть не доторкаються до шийки
Треба ось так• 11 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А конусом там что то делать больно ?
Какая стоимость ?
Подскажите всем спасибо
Какая стоимость ?
Подскажите всем спасибо
Конізацію роблять. Не боляче. Вартість залежить від клініки і лікаря
Швабристка• 11 декабря 2024
Мені було боляче. Але лікар була уважна і зупинялася періодично. Страху було більше, ніж самої болі, тому потерпіти можна.
Швабристка• 11 декабря 2024
Але це я писала не про обстеження, а про саму процедуру конус. А саме обстеження не болюче взагалі
Тирамісу на терасі
• 11 декабря 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Фотография это больно? Тоже самое кольпоскопия
Значит врач за другое говорила , брать биопсию
Ответ дляТреба ось так
А шейку раствором люголя или уксусом не мажут? Действительно. Никто ничего не касается, ага.
Треба ось так• 11 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
І що? На шийці немає нервових закінчень. Моя лікар обробляє з аерозоля завжди. Це в державних може тицькають