Думаю виїхати до Америки..підкажіть будь ласка які зараз є варіанти, щоб зробити це. Можливо якісь програми для біженців? 🙏🏻🙏🏻
Прилипало• 12 декабря 2024
Очень мало времени осталось у вас. Да и Трамп лавку может прикрыть после 20 января.
Весела моль• 12 декабря 2024
Автор, зачем оно вам надо? программа u4u была открыта уже более двух лет, а вы только сейчас решили паспорт продлить. Я без стеба пишу.
Love_Love_Love_• 12 декабря 2024
Швидше за все ви запізнились.
Відсотків 80%, але можете ще спробувати податись на ю4ю , правда все стоїть з 28 серпня.
Love_Love_Love_• 12 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
Який паспорт?
Весела моль• 12 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Який паспорт?
посмотрите другие темы автора, она спаршивает как продлить паспорт заграницей. какое там ю4ю
ХикориДикори• 12 декабря 2024
Не думаю, что по срокам получится, но можно на программу податься. Я бежала по тур визе, поменяла на статус временной защиты и подалась на документы тк вышла замуж
U4U звичайно ж краще оформити, але зараз, як Вам првильно кажуть, з цим можуть бути проблеми. Мені здається, що правильніше у Вашому випадку буде проконсультуватися у візовому центрі, виходячи з мети Вашої поїздки - вони вам вже порекомендують, який варіант буде на 100 відсотків працюючим конкретно у Вашому випадку. І так, є, звичайно ж, побоювання в тому, що Трамп усі доступні для нас програми закриє - це теж у центрах враховують, адже оформлення візи займає і час у тому числі. У мене знайома теж про Штати думає, ось тут пропонується віза в америку для українців і вона зараз у спеціалізованих групах та форумах наших у США сидить, читає у когось і якийсь досвід. Якщо чесно - не знаю чи є сенс туди їхати... Я б обрала Британію чи Австралію. Ну, це моє особисте, не звертайте уваги.