Tanya Romanovskaya• 12 декабря 2024

Гніздова алопеція

Можливо хтось має таку проблему
Підкажіть будь ласка яким чином змогли побороти цю біду ,в мене вже рік як лисина розміром з долоню
Одуванчик в поле• 12 декабря 2024
А что врач говорит ? Тут только к нормальным врачам идти надо :гинекологу, эндокринологу и невропатологу. Они вам должны назначить анализы крови на гормоны и биохимию
Одуванчик в поле• 12 декабря 2024
И ещё забыла написать про гастроэнтеролога
koma• 12 декабря 2024
У сина було 3 очаги десь по 2-3 см. Обстежувались у лікарів (дерматолог, ендокринолог , гастроентеролог). Нічого особливого не виявили. Потім хтось з лікарів допустив, зо це могло бути наслідком ковіду і стресу ( співпало одне і інше, спочатку ковід і смерть дідуся).
Я вичитувала в інтернеті всі способи росту і активації сонних цибулин і випробовувала :)) Від аптечних препаратів - шт 5 до настоянки буряка. Мені все одно, що з цього подіяло :) але проблема пішла.
irina2005• 12 декабря 2024
Ответ дляkoma
а можете про настоянку буряка розповісти докладніше? які ще народні методи використовували
koma• 12 декабря 2024
Ответ дляirina2005
Не повірите, але рецепт дала ендокринолог. Він десь є в інтернеті з радянських часів: нарізала буряк, заливала водкою і воно бродило днів 5. Потім процідити і в холодильник. Така виходить темно-коричнева жижа. Її втирати в місце алопеції, прям залишати червоним.
Масажувала, втирала олії. Кожен день щось робила, разом з сироватками аптечними для росту волосся. Поки не побачила бажаний пушок ( але пройшов майже рік!)
автор Tanya Romanovskaya • 12 декабря 2024
Ответ дляkoma
Справді?це працює? Дякую
Мені бабуся цибулю втирала,але отримала я єдиний результат : від мене тільки лінивий не шарахався в школі.Трихолог виписував якісь ліки які сам винайшов ,навіть не знаю що входить
Раніше допомагало,а зараз припинило
Може організм вже ’звик’ і не сприймає то як засіб для стимулювання росту,незнаю
julia_kid• 12 декабря 2024
Прививку делали от ковид ?
Ответ дляjulia_kid
Прививку делали от ковид ?
Боюсь,в цьому нема потреби
Це зі мною 20 років
julia_kid• 12 декабря 2024
Ответ дляTanya Romanovskaya
Боюсь,в цьому нема потреби
Це зі мною 20 років
Тогда что-то хроническое
Просто вы написали год … я подумала как последствия после прививки
Ответ дляjulia_kid
Тогда что-то хроническое
Год назад просто образовалась новая и упрямо не зарастает
Обычно полгода и на годик все по красоте, полностью зарастает,а тут...не хочет.
Вот подумала сменить методы лечения
irina2005• 12 декабря 2024
Ответ дляkoma
дякую