Мольфарочка• вчера в 18:44
Завтра поскачу до гінеколога, це капец!
Записалась на завтра до приватного(
Є зуд, печіння, дискомфорт
Точно не зпсш
Мабуть гормональні зміни, 43 роки і слизова стала старіти разом зі мною(
Хоча хз, моде і якась банальна молочниця без виділень.
День не дуже вдалий 15 д.ц але припекло, хочеться все розідрати в середині, це жах
Є зуд, печіння, дискомфорт
Точно не зпсш
Мольфарочка
• вчера в 18:46
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вы это в интернет выложили
Це форум жіночий
Лупаю цю скелю• вчера в 18:46
Ответ дляМольфарочка
Це форум жіночий
В чем вопрос ? Или что нам с этой информацией делать
Мольфарочка
• вчера в 18:47
Ответ дляЛупаю цю скелю
А ви джеміні чи шо? Я просто понити про зміни
Все будет, но потом• вчера в 18:48
Ответ дляЛупаю цю скелю
Она не знает куда свою тревогу деть — пишет здесь чтоб канализировать ее, перенаправить ее сюда. Не умеет со своими эмоциями работать
Кривая спроса• вчера в 18:52
Ответ дляМольфарочка
никакие изменения в 43 года не приводят к таким симптомам - не говорите ерунды, это инфекция. А их много разных, зппп вообще не одни на свете
Рассказница• вчера в 18:54
Ответ дляКривая спроса
Не обязательно.
Котомафия• вчера в 19:00
це інфекція. Купіть мазь клотримазол і намажте там, стане легше, а завтра здасте аналізи.
Це звичайна бюджетна мазь для таких випадків, мені гінеколог радила мати в аптечці, теж колись була така ситуація.
Бо поки будуть аналізи і прийом, то замучитесь
Alpha Centauri• вчера в 19:02
Можливо гарднерела, якщо немає творожистих виділень. Або якась там E.Coli. В будь-якому разі поки допоможе лише підмивання хлоргексидином або Тантум Роза. Не приймайте нічого до мазка
Спасу мир• вчера в 19:03
Ответ дляКотомафия
Сначала анализы - потом мазь.
Мудрецыха мира• вчера в 19:10
Ответ дляКривая спроса
Сахар повышенный ещё может такое давать, как и аллергия на мыло или прокладки
Відкушу все що стирчить• вчера в 19:12
Ответ дляРассказница
Автор, это может быть симптомом сахарного диабета.
В мене це йшли солі(. Проблеми з нирками, які толком не лікуються
Христя в тiстi• вчера в 19:12
Ответ дляКотомафия
перед аналізами не можна нічим мазати.
Викликаю на дебати• вчера в 19:25
Краще заварить ромашку 4 пакетика на 1 л окропу, потім додайте 1 ст ложку соди і підмивайтесь цим. Буде легше по відчуттям
Добрая свекровь• вчера в 19:25
тримайте на в курсі! Советчицям дуже важливо знати які грибки у вас живтуь в матильді!
Гуляю босоніж• вчера в 19:32
Це не вікові зміни.))
Може бути дисбактеріоз, молочниця.
Чому Ви впевнені, що не ЗПСШ?
Може бути дисбактеріоз, молочниця.
Чому Ви впевнені, що не ЗПСШ?
Перловая Кашка• вчера в 19:37
Ответ дляКривая спроса
приводят и предклимакс и климакс. Понятно, что у всех разные симптомы. У меня нет зуда, но состою в группе по климаксу, то часто встречаются такие жалобы.
Мольфарочка
• вчера в 19:37
Ответ дляГуляю босоніж
Це не вікові зміни.))
Може бути дисбактеріоз, молочниця.
Чому Ви впевнені, що не ЗПСШ?
Може бути дисбактеріоз, молочниця.
Чому Ви впевнені, що не ЗПСШ?
Тому що їх не може бути, рік тому їх не було, за рік нічого не змінилось
Гуляю босоніж• вчера в 19:37
Ответ дляМольфарочка
У Вас рік не було сексу?
Мольфарочка
• вчера в 19:38
Ответ дляГуляю босоніж
У Вас рік не було сексу?
Був з чоловіком, він мені не зраджує, ми 24/7 разом
Мольфарочка
• вчера в 19:39
Ответ дляСама вумна тутички
По симптомам похоже на генитальныы герпес.
Та який герпес, ні)