Самая СоветЧиваЯ• 12 декабря 2024
Спитаю ще раз. Вена на шиї, вчора питала
Помітила випадково в доньки на шиї вену. Але з однієї сторони вона грубша і така ніби гулькою вкінці ( перше фото). На фото видно. коли її натиснути то вена до верху стає більш чітка, тобто вена то точно. Але чи нормально що вона так виглядає?
На фото другому то вранці сьогодні, там все наче добре, а вчора прям дуже було видно.
Ці всі фото лежачи, в іншому положенні такого не помітно.
Хочу просто знати чи варто з цим кудись йти, чи записуватись до педіатра чи ще кудись? Чи це варіант норми? У вересні була з донькою на УЗД щитовидної залози, то лікар сказав що все добре. А ту венку помітила вчора.
Самая СоветЧиваЯ
• 12 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Лімфовузли відійшли на другий план?
Я ще вчора відповіла на це питання
Посудомойка• 12 декабря 2024
вас скоро дочь во сне прирежет и будет права
кстати, по такой венке и поймет, где резать
Дама_из_рекламы• 12 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я ще вчора відповіла на це питання
А як там фурункул?
очки_ннадо• 12 декабря 2024
А дитину до нервового зриву ви ще не довели своїм щупанням і фотканням?
Самая СоветЧиваЯ
• 12 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Вена как вена. Мамо, заспокойтесь
Але на першій фото, якась вона не така. Така потовщена внизу , от це мене і насторожило.
КоролеВешна• 12 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Боже, вы успокоитесь? Ну смущает вам - идите к педиатру. Или вы хотите, чтобы вас кто-то здесь убедил, что есть проблема? Так ее нет
Самая СоветЧиваЯ
• 12 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Ні хочу почути чи дійсно то все добре? Чи це варіант норми, така венка. От і все
Печальки.нет• 12 декабря 2024
Все абсолютно нормально и физиологично выглядит.
Не ипохондрьте, особенно относительно других людей, вы передадите свою тревожность ребенку.
Самая СоветЧиваЯ
• 12 декабря 2024
Ответ дляПечальки.нет
Іна першому фото також? На другому згідна. Вранці все наче ок. Ну вчора, я трохи злякалась
Печальки.нет• 12 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Абсолютно нормально.
Міс Всесвіт• 12 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я ще вчора відповіла на це питання
Ми точно знаємо що це Ви
Міс Всесвіт• 12 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні,то не добре випийте заспокійливі чи глрілки
Самая СоветЧиваЯ
• 12 декабря 2024
Ответ дляГаля-краля
Все норм.
Дякую. Просто вчора та штука внизу в реалі виглядала більшою ніж на фото і я трохи злякалась. Вранці дивлюсь наче все ок. Але донька прийшла з заняття плавання вчора ввечері, може то після фіз навантаження така була. Може кровопотік був сильінший чи щось таке, подивлюсь що сьогодні буде на вечір ще
Шальная коклетка• 12 декабря 2024
А навіщо ви, авторе, вчора робили вигляд, що ви - не жінка- лімфовузол? Думаєте, якщо написати, що у вас немає сина, ви станете невпізнаною? Тут же, окрім вас, ще мільон жінок з шизоїдними неврозами та донькою із сколіозом
Самая СоветЧиваЯ
• 12 декабря 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ви нормальна?
Кринжова баба• 12 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
100% шкода дітей у таких випадках(
Шальная коклетка• 12 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ви нормальна?
Я - так. Ви, нарешті, зрозуміли, що ваші теми про сина вже ніколи не будуть продуктивними, адже вас з першого речення впізнають всі і одразу. Але вашу хворобу треба щоденно підживлювати. Тому, відкритий цикл Донька та вена на шії.
Г@Л@В@ломка• 12 декабря 2024
То ви вчора все запитали і вам відповідали. Сьогодні нащо питаєте? І завтра будете питати? Чому вас не влаштовують відповіді всі? Відчепіться від дітей вже.
Этожзвяздаяегообожаю• 12 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
Є такий фільм, на реальних подіях, де мати приписувала своїй здоровій дитині різні хвороби, а далі спойлерить не буду.
Авторе, подивіться фільм. Назва, за якою шукать: Притворство
Самая СоветЧиваЯ
• 12 декабря 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вчора мало людей відповіли, в основному як не про лімфовузол то про фурункул. А то не моє. Тоиу й сьогодні створила тему
Г@Л@В@ломка• 12 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вам однієї відповіді мало? Ви збираєте тисячі? І мало узі яке робили і відповіді лікаря? І чим вам допоможуть звичайні люди, вони ж не лікарі.
Посудомойка• 12 декабря 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
та автору ничего не поможет, она каждые 2 дня тему создает уже несколько месяцев. тут только принудительное лечение поможет...