Анонимарик• 12 декабря 2024
реклама на кідстаф
Лізе і лізе після кожного кліку , а то і по дві підряд. У вас так само? Чи що зробити?
Неначасі• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Ага! И небо выше, и трава зеленее!
Та я там не була, може і дерева вищі, і трава зеленіша, може й Маньки там нема )) магічний преміум )
Стрекозей• 12 декабря 2024
Ответ дляКузякин
Тоже самое.
Деньги администрация зарабатывает. Вот потратили бы их на развитие Кидстафа.
Откуда у людей деньги на покупки если везде по ’чашке кофе’ задонать, да еще и тут за про-акк заплати?
Меня много• 12 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Нету у меня
Є реклама і з айфоном. Реально одна третина екрану залишилась без реклами.
4есотка• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Та воно наче гірше стало. З кожним днем все більше більше цих вспливаючих віконець
Взагалі не бачу ніякої реклами.
Мабуть то Ви чимось не тим користуєтесь типу браузер фіговий.
Кукусикиииииии• 12 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Ну нет у меня, ну чего мне врать