Гуляю босоніж• 12 декабря 2024
Кто-то уже пользовался уходом rhode?
Поделитесь впечатлениями.
Не тинт для губ, а их умывание, бальзам, молочко и пр.
Stepa_nida• 12 декабря 2024
Гель для вмивання не брала, все інше сподобалось. Гарні базові продукти.
В мене комбі шкіра, схильна до зневоднення.
Коли вона більше комбі, то використовувала її лінійку зі своїми звичними активами.
На мою особисту думку, з продуктів glazing milk / glazing fluid можна обирати щось одне залежно від консистенції, яку ви любите.
Зараз в мене маст-хев це її новинка barrier butter, але це далеко не для всіх продукт. Зайде тільки якщо є серйозна проблема сухості/лущення і більш легкі продукти не врятували ситуацію.
Гуляю босоніж
• 12 декабря 2024
Ответ дляStepa_nida
Дякую! Мені саме таке і треба))
Коли температура знижується, шкіра відразу реагує сухістю, хоча вище +10С вона ідеальна. Зараз наношу щовечора is clinical sheald і щось ніяк не відновлю бар’єр.
Гель для вмивання закінчується обаджі, на розпутті чи його повторити чи є щось таке ж м’яке в інших брендах.
А який фініш та консистенція у glazing milk та флюїд?
Я дивлюся ще на їх тревел сет, щоб усе відразу спробувати
Stepa_nida• 12 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Дякую! Мені саме таке і треба))
Зі стандартною сухістю впорається і barrier restore cream, а по консистенції легший буде і швидше буде вбиратись.
Бо barrier butter це щось середнє між вазеліном і клеєм ПДВ, дуже специфічна густа, тягуча формула. Але в мене була прям не просто сухість, а лущення в Т-зоні, що з макіяжем виглядало капець жахливо. Я з цим кремом прямо зажила))
В мене гель для вмивання зараз фаворит Needly в квадратній банці. Мʼякенький, приємний запах, зручний дозатор, мені прям дуже заходить.
В glazing milk консистенція молочка, більш рідке. А у fluid як дуже легкий крем, крем-гель але молочного кольору, не розтікається. Фініш у всіх засобів - сяяння на шкірі, зволоження. Флюїд в мене ще по памʼяті дуже швидко закінчився, шкіра його прям ’пила’.
Можна взяти й мініатюри, особливо якщо наважитесь на barrier butter, бо то точно не для всіх)
Гуляю босоніж
• 12 декабря 2024
Ответ дляStepa_nida
Дуже Вам вдячна за цінну інфо❤️