Для прикладу в мене знайома з чоловіком і сином на початку війни виїхала в Німеччину. Сама з Харкова. Житло збережене.
Як уряд Німеччини/України буде обирати тих, кого можна повернути?
Якщо люди взагалі житло або роботу втратили?
Давайте без срачу і звинувачень в темі. В мене є розуміння, що дійсно є люди, яких можливо повернути, біженці ж не тільки з прифронтових територій.
Але є й ті, в кого втрачене житло, професія не зовсім гарнооплачувана, тому таким би поки краще фізично було б на виплатах/закордоном.
Як ви думаєте, який механізм може бути у виборі тих, кого повертати?
Ответ дляKsusci
Після 16 року (здається) почали видавати дивломи європейського зразка. Там сам диплом на папері плотному, формат А4. Додатки також А4 двома мовами-українською і англійською. Зворотня сторона додатків має розшифровку оцінювання чи щось таке.
Маю інший диплом, він маленький і має один додаток.
А, зрозуміла. Мої старі, 2005року останній
mamosik 74• 13 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Європейського зразка?
Про який у Європі не знають😂
Це жах.
З ним так незручно носитись
Про який у Європі не знають😂
Це жах.
З ним так незручно носитись
а есть же список ВУЗов всех стран которые признаются?
Ответ дляKsusci
Там людина не хоче чути що їй намагаються донести. Для неї всі є спиногризами. І ви не доведете що ви 6, навчаєтесь чи ще щось.
Таке враження наче як їй морально добре від того, що комусь погано.
Правильно робите, що навчаєтесь, ви маєте право на достойну роботу будь де.
Хтось вам навіть поставив рука-лице. Мабуть таки, біженці не мають права на достойну роботу, треба зразу бігти куди пішлють
Ответ дляKorsika999
Да. Обменять можно, если Украина подтвердит, что права существуют. Делается запрос. Сейчас Украина просто не отвечает на эти запросы. Только водителям фур, разрешили сдать практический экзамен без теории, что бы подтвердить права. Остальным на общих основаниях.
Ну вот зачем так мелко гадить? Люди ж сдадут все равно, просто ещё одна пакость от родной страны
Ответ дляKorsika999
А почему женщинам нельзя? Украинские права европейского образца. Запрос от Франции, Украина подтверждает и всё. Мужчинам онине подтверждают, а женщинам почему нет?
У них даже такой опции нет, что они могут сделать запрос. Я уже на всех сайтах государственных смотрела. Есть список стран которым меняют, просто их высылаешь, Украина в них не входит. В префектуре сказали сдавать, увы. Автошкола сама решает сколько часов вам назначить. Получается, я 2 года езжу на укр правах и все ок, только сменила статус, мои права не ок и надо сдавать заново. Логики нет
mamosik 74• 13 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Та, сайт є. Там можна ввести назву англійською мовою і поряд буде інфа чи признається частково, чи повністю, чи ніяк.
Забула назву сайту
да да . А если этот ВУЗ есть на сайте то получается диплом признается?
Ответ дляЛеска
Якщо орієнтуватися на погану зп то півукраїни треба вивезти в Німеччину.
Зруйноване житло, прифронтова або окупована зона. Всі інші мають повернутися.
Золотые слова! Но Вас не поддержит элеХторат ’потужного’ гундосика - любители халявы и сокрытия своих чёрных доходов от немецкого правительства.
Ответ дляVivaForever
По офіційним документам по місцю реєстрації
А де в закордонному паспорті місце реєстрації? А у багатьох це єдиний документ... І що таке ’реєстрація’? В ЄС такого поняття немає, є місце проживання - там, де ти фактично живеш. І як бути тим, хто зареєстрований в одному місці, а фактично жив в іншому?
Ответ дляmamosik 74
Там ціла купа умов. Залежить від спеціальності, від годин по предметах. А ще кожга земля має свої правила😂можуть наприклад визнати частково, прирівняти до якоїсь освіти у них.
Як би не було, вле це все ж краще. Бо зараз всі, хто без підтвердження має статус звичайного випускника школи.
Ответ для_потужная_
Так они уже нам все сказали. Будут завлекать выехавших работой в оборонной промышленности
Кто там заграницей? Готовы вернуться и работать в оборонной промышленности?
Я иногда слушаю их выпады и не понимаю что они там курят.
Це типу штрафбату: рити окопи на першій лінії?
frumoasa17• 13 декабря 2024
Я не в Німеччині і не на тимчасовому захисті, але це якесь дно. Говорити про людей, що вони ’’втекли’’, а не виїхали через війну. Як про якихось злочинців чи правопорушників йде мова. Ще і повертати, як найшвидше. Наче люди це якась власність держави. Бігати по країнам просити, щоб не інтегрували, не платили допомогу чи взагалі додуматися сказати, щоб гроші направляли в Україну, а розподілення зробить Україна. Здається в Латвії зробили, щоб не було безкоштовного навчання. Про обмеження для чоловіків взагалі мовчу. Від людей просто треба відчепитися. У кожного унікальна доля. І нехай живуть по-своєму. Без якогось нав´язування.
frumoasa17• 13 декабря 2024
А якщо хочуть, щоб люди поверталися, то це роблять по-іншому. Випускати молодь вчитися. І говорити, що ви отримаєте європейську освіту і приїдете працювати, а ми вам визнання дипломів без бюрократії, пільгові кредити чи підйомні на свою справу. Зниження податків, щоб було рентабельно працювати та вести бізнес. Житло надавати. І ще багато інших ’’плюшок’’. Ну і безпека і дотримання прав та свобод, а поки цього не буде, то і люди не будуть хотіти повертатися і відток на виїзд не зупинять.
Ответ дляnatlem
Тобто, мешканці окупованих та прифронтових територій теж втекли у Київ чи Дніпро?
Так, правильно. Теж «втекли від війни». Що вас тригерить? Ну погодьтесь, що життя в Покровську відрізняться від життя в Дніпрі.