Не любовница• 12 декабря 2024

Довгий час не відчуваю емоцій

Вже більше 5 років. Як наче робот, всі емоції рівні. Нічого не радує. Чи допоможе антидепресант?
Кудесница_с_пургеном• 12 декабря 2024
Навряд
котопёс• 12 декабря 2024
И что во время цикла не меняется эмоциональное состояние?
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2024
То у нас эра антибиотиков была. Все себе сами лечили ими все болезни. Сейчас АД в тренде. Может сначала диагноз? А потом таблеточки подбирать? А может и не нужны они, если заняться психотерапией?
Кросівки оригінал• 12 декабря 2024
Так, треба до психотерапевта. Депресія це і є, коли нема ніяких емоцій, ні поганих ні хороших
Ідіть до лікаря, якщо пропише, то ви як заново народитесь, та почнете жити
Оле Лукойе• 12 декабря 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це що, до лікаря йти??

Та ну, фігня якась.
Ща тут анонімні аноніми все вилікують.
автор Не любовница • 12 декабря 2024
Ответ длякотопёс
Інколи стаю дратівливою
автор Не любовница • 12 декабря 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так я вже ходжу до психотерапевта
Аннуитет• 12 декабря 2024
Пройдіть опитувальник на депресію PHQ-9. Якщо підтвердить, до психіатра. Ефект від АД буде накопичувальним, результат побачите за кілька місяців
Ширли-Мырли• 12 декабря 2024
Ні, люба авторко, не допоможе. Треба розібратися у причинах. Депресивний стан - то наслідки. Порадила б вам знайти гарного психолога, але не знаю ваших доходів, тай багато фахівців виїхали. Але оце ваше ’всі емоції рівни’ не обов´язково депресія: може бути механізм емоційного самозахисту, а може ви на порозі нірвани) Треба розбиратися
Ширли-Мырли• 12 декабря 2024
Також зауважте, що кожний АД має побочку. В моєї малої (13 років) - це кіста яєчника, хоча лікар постійно моніторив дозування.
Дозвольте пораду - почніть кожного вечора багато ходити/бігати прям до виснаження. І для здоров´я супер, і задоволення від себе отримутимете, і т.д. І одного дня почнете сумувати за тим ’нічого не відчуваю’. Йоги десятиліття витрачають щоб того досягти)
ГендиреХтор• 12 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Дочка пила АД?