Не любовница• 12 декабря 2024
Довгий час не відчуваю емоцій
Вже більше 5 років. Як наче робот, всі емоції рівні. Нічого не радує. Чи допоможе антидепресант?
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2024
То у нас эра антибиотиков была. Все себе сами лечили ими все болезни. Сейчас АД в тренде. Может сначала диагноз? А потом таблеточки подбирать? А может и не нужны они, если заняться психотерапией?
Кросівки оригінал• 12 декабря 2024
Так, треба до психотерапевта. Депресія це і є, коли нема ніяких емоцій, ні поганих ні хороших
Ідіть до лікаря, якщо пропише, то ви як заново народитесь, та почнете жити
Оле Лукойе• 12 декабря 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це що, до лікаря йти??
Та ну, фігня якась.
Ща тут анонімні аноніми все вилікують.
Та ну, фігня якась.
Ща тут анонімні аноніми все вилікують.
Не любовница
• 12 декабря 2024
Ответ длякотопёс
И что во время цикла не меняется эмоциональное состояние?
Інколи стаю дратівливою
Не любовница
• 12 декабря 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так я вже ходжу до психотерапевта
Аннуитет• 12 декабря 2024
Пройдіть опитувальник на депресію PHQ-9. Якщо підтвердить, до психіатра. Ефект від АД буде накопичувальним, результат побачите за кілька місяців
Ширли-Мырли• 12 декабря 2024
Ні, люба авторко, не допоможе. Треба розібратися у причинах. Депресивний стан - то наслідки. Порадила б вам знайти гарного психолога, але не знаю ваших доходів, тай багато фахівців виїхали. Але оце ваше ’всі емоції рівни’ не обов´язково депресія: може бути механізм емоційного самозахисту, а може ви на порозі нірвани) Треба розбиратися
Ширли-Мырли• 12 декабря 2024
Також зауважте, що кожний АД має побочку. В моєї малої (13 років) - це кіста яєчника, хоча лікар постійно моніторив дозування.
Дозвольте пораду - почніть кожного вечора багато ходити/бігати прям до виснаження. І для здоров´я супер, і задоволення від себе отримутимете, і т.д. І одного дня почнете сумувати за тим ’нічого не відчуваю’. Йоги десятиліття витрачають щоб того досягти)
ГендиреХтор• 12 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Дочка пила АД?