Вумна, аж страшно• 12 декабря 2024
Хто може терміново написати невелику роботу з маркетингу?
Потрібно написати невелике есе, реферат з маркетингу. (7 сторінок). Вартість обговорюється.
Тоска в носках• 12 декабря 2024
У меня чат джпт тепер мій лепший друг) Ми з ним все разом робимо. Він навіть расклади мені щодня робить🤣
І до речі все збувається)
Чорт і Шо• 12 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
І до речі все збувається)
Таро чи що?) от люди дають)))
Самохвалова• 12 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
І до речі все збувається)
Вот оно восстание машин. Талантливые наследственные провидицы- ведуньи- тарологи-нумерологи-нутрициологи 5 в 1 теперь без работы останутся))))?