НуКаНаКа• 12 декабря 2024
Должен ли учитель зарабатывать столько, сколько и водитель бетономешалки
Считаете ли вы, что молодые специалисты, отучившиеся 6-8 лет в университетах (учителя, ученые, инженеры т д) зарабатывают столько же, сколько и водители автобусов, бетономешалки, уборщики, продавцы в супермаркетах?
Точная копия плова• 12 декабря 2024
Ну от завжди вчитель і прибиральниця в школі коли однаково, або навіть прибиральниця більше, то якось дивно....
Репетиторша• 12 декабря 2024
Ответ дляПластилин_Колец
В чому не правда?
В тому,що до своїх півтори ставок і факультативів , а тим більше до репетиторства треба ще готуватися. А це ще мінімум третина часу, тим більше, ви молодий фахівець і нема напрацьовок
Пластилин_Колец• 12 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
А факультативи ща які вам доплату школа? А підготовка до уроків та репетиторства?
Факультативи вдень, в школі, як додаткові уроки математики.
Репетиторша• 12 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
доцент, зав. кафедрою, державний ВНЗ - 15-17 тис.
Так, я знаю.КПІ та багато інших вузів доплачують. КНЛУ ні,бо там малі групи. Дочку там тримає аспірантура
Пластилин_Колец• 12 декабря 2024
Ответ дляРепетиторша
Навіщо готуватися?
Я будь яку тему знаю на зубок.
Фіфачка• 12 декабря 2024
Порівнювати зп вчителя і лікаря з іншими професіями в нашій країні немає сенсу, бо зп вчителя це відповідальність держави, а зп водія це відповідальність бізнесу.
Так як держава у нас корумпована і економіка в тіні, то і зп відповідна
Репетиторша• 12 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
аж цікаво стало, скільки за годину і який предмет?
І яке місто так щедро спонсорує молоді таланти?
Бо в Києві дуже недуже зараз з оплатами навіть КПЗ
Научительница• 12 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
А то, что учился 6-8 лет
Умнее
Работа с детьми ответственная
Нервная
Умнее
Работа с детьми ответственная
Нервная
Та ладно)
В 1998году в пед шли те кто вообще никуда не мог поступить, а ВО так хотелось
Своего не предлагать• 12 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
ого)) в мене подружка (вчитель з сертифікатом НУШ) за математику бере 200, але це маленьке місто
Так рівень репетиторів є різний
Догнати програму це одне, підготувати до вступу в ліцей - інше, до олімпіад - третє питання і тариф
Научительница• 12 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Бо любий вчитель може стати прибиральницею, а не люба прибиральниця вчителем.
Не може, бо корона жме, як у автора
Репетиторша• 12 декабря 2024
Ответ дляЧаюри
Не будуть битися. Просто не буде вчителів та і все.
Будуть. Завжди будуть люди з маленькими дітьми, яким треба лікарняні і в 14 на танці. В школу зараз беруть всіх , в садочках вже працюють вихователями кулінари та прачки
пані Солоха• 12 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
А що важливого в сертифікаті НУШ?
крім доплати, це підтвердження знань і педагогічних вмінь вчителя. Там складна процедура отримання з декількох етапів по типу ЗНО і відкриті уроки, треба знання предмету, законодавства, техніки безпеки. По всій країні лише 502 вчителі математики отримали сертифікат в 23-24 роках
Пластилин_Колец• 12 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Я знаю що таке факультативи. І вони після уроків. Це в 15.00 чи 16.00. Ніяк не раніше.
Ні, в період уроків.
Діти, які готуються до олімпіад мають факультатив, інші діти йдуть на звичайний урок математики
Ответ дляРепетиторша
Я маю на увазі роботодавець не буде битися і пропонувати більшу зарплатню. Прийде умовний вчитель географії на ту зп, яка є - буде вчитель, не прийде - не буде вчителя. Вже зараз у багатьох школах не вистачає вчителів.
Ответ дляPrervana
Но с другой стороны - его же никто не заставлял учиться 8 лет? Он мог бы пойти в ПТУ и получить образование, которое ему тут же позволит и трудоустроиться
Так вже так і роблять. Ще пару років і батьки по черзі будуть вчити чи прибиральниці. Ну а шо. Повчили дітей, а потім підлогу помили і дві ставки отримали
Марафетчица• 12 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Репетиторство считать не надо, только зарплату на основном месте работы
Чому?
Репетиторша• 12 декабря 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Навіщо готуватися?
Я будь яку тему знаю на зубок.
Зошити теж не перевіряєте, бо знаєте ,що там пишуть)
БоВжеВільна• 12 декабря 2024
Учителя есть разные,как и водители бетономешалок.
Кто то нужен,кто то нет.
Так во всем сферах.
Кто то нужен,кто то нет.
Так во всем сферах.
Ответ дляSvitlo_
Ну если общество на это дает согласие - то так тому и быть. Оно само зарегулирует этот процесс, видимо есть запрос на деградацию.
Репетиторша• 12 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
І ставка в молодого вчителя не 27 тисяч
Десь в три рази менша