Люблю_смаколики• 12 декабря 2024
Комунікація, ораторське мистецтво
Шукаю курси онлайн, підкажіть будь ласка 🙏 потрібно зняти зажими, не соромитись висловлювати думки. На офлайн часу немає
Ряженка• 12 декабря 2024
Бронішевська,пошукайте в інстаграм,колись давно проходила курси.Досить цікаво
Весела бджілка• 12 декабря 2024
Пошукайте в інсті. Там дуже багато фахівців ведуть сторінки. Яка людина вам підійде і чия подача. Я, наприклад, хочу вокалом займатися. От не знаю чи через інтернет воно ефективно.