Bad.girl• 13 декабря 2024

Хвилювалочка.

Давайте переживемо це разом.
_Juliette• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
а у Львові взагалі не вимикають!!!
Навіщо дурню пишете, бо 2 дні перед тим менше вимикали?
I_Love_London• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
чому у Львові не вимикають світло??
Хто вам таке сказав?
marinamagic• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
у мене ні
Ну то повезло значить, але не всі у Львові такі везучі
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ для_Juliette
у мене вже тиждень не вимикають
bdgoli• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
люди просто пілши і набудували сонячних станцій :)
С ноября по март эти станции можно использовать как зеркало. Или столик
nnnnika• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
у мене ні
Так і в кожному місті є в кого не вимикають. В цілому у Львові вимикають світло по графіку
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
ні, просто її буде досить зарядити ноут
автор Bad.girl • 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
ні, просто її буде досить зарядити ноут
Для ноута і акумулятора з інвертором вистачає
_Juliette• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
у мене вже тиждень не вимикають
Пишіть вулицю, зараз уточнимо чому вас так обділяють увагою
Santander• 13 декабря 2024
Ответ дляmarinamagic
Хто вам таку дурню сказав?😡
Це тонкий тролізм всіх тих , хто два дні строчив теми, що в деяких західних областях відмінили стабілізаційні відключення. Тепер вони нарешті заспокояться
irinka_kyiv• 13 декабря 2024
Ответ дляMondays Child
Одесса. Свет, вода, отопление - минус . Рабочий день накрылся медным тазом .
Блин, держитесь (((
il-mari• 13 декабря 2024
Майже всі крилаті ракети курсом на Стрий/Львів.
tarveldy• 13 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Ага
Щось багато пишуть літає. Напевно будуть енергетичну інфраструктуру довбать(, мороз зараз(
Не напевно, а точно
Але ж вчора ще одну потворну відправили у пекло
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ для_Juliette
не буду, я не така
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляil-mari
Удалено администрацией...
Ollka• 13 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
Под землю объекты зарывать надо, ещё в конце 22 об этом говорили, деньги выделяли
Ви кількість підстанцій знаєте? Це тисячі. Перекопати всю країну?
Чи ви не помітили, що кацапье не б´є по ТЕЦ вже - це не потрібно. Достатньо трансформаторні вибити з ладу і та ТЕЦ або АЕС не зможе передавати енергію, і це простіше набагато. Як ці трансформаторні закопати, якщо їх тисячі? В кожному місті, селі, районі
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляOllka
тому не страшно, мінус одна, є 999!!!
tarveldy• 13 декабря 2024
Ответ дляNata2907
суки.... ну я не понимаю этих тварей... ну какой смысл бить по энергетике? чтобы что? ждут что люди пойдут презедента просить договариваться? так кто там кого послушает??? проблемы обычных людей никогда никого не волновали. Или я что то не понимаю....
Саме так
LudaSHS• 13 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Не напевно, а точно
Ви про інженера ракет? Хай достануть і інших виродків
Beile• 13 декабря 2024
Ответ дляYegonyashka
потому что средства на защиту энергетики скомуниздили?
Нащо ж так прямо? Освоїли.
LudaSHS• 13 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Саме так
Там бачила дописи що Кадиров верещав після прильотів наших дронів по Грозному, що давайте удар возмездія.
Ollka• 13 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
В найпасмурніший день на тижні маленька панель давала 100кВт год
Mondays Child• 13 декабря 2024
Ответ дляirinka_kyiv
Блин, держитесь (((
Спасибо. Света неожиданно вернулась . Правда воду с собой взять забыла, но это уже мелочи. Ой, опять бах
tarveldy• 13 декабря 2024
Ответ дляOllka
Брат працює на ремонтах енергетики. Інженер але в полях, тобто на місцях прильотів - оцінює ступінь ураження і можливість ремонту в тому числі.

Він говорить, що не знає як можна захистити всі підстанції, ці слова брєд. Не саркофаги ж будувати над ними. Єдиний варіант біля кожної по периметру гарне ППО, де таку кількість взяти?
Так що ці слова про захист - лише слова.
Ні, це робота з населенням , вона ж тут не просто так написала , через 2-3 сторінки почнуть срач
алергирина• 13 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Не напевно, а точно
Кого?
tarveldy• 13 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
Яка площа цих об´єктів? Хто виділяв кошти? Як ви особисто це уявляєте?
Antiprom• 13 декабря 2024
Ответ дляOllka
Тому краще взагалі нічого не захищати? Нащо гроші даремно витрачати..можна купити пару мішків піска задорого а інше спиздити.. і всім говорити що це не реально захищати енергооб´єкти..
Ollka• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
тому не страшно, мінус одна, є 999!!!
Так не одна
В місті де батьки, вірніше в районі навколо теж - лишилось пару цілих. Вже немає більше десятка. І ремонтувати в більшості нічого
LudaSHS• 13 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Вчора тема топ була вибори.там за мураєва навіть голосувати зібралися, не кажучи вже про яника
Ці люди серед нас тут.
Natal_ka91• 13 декабря 2024
Ответ дляЛюблю море
Хоть не в подвал?
Ні, але ледве знайшли хоч якесь