Давайте переживемо це разом.
I_Love_London• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
чому у Львові не вимикають світло??
Хто вам таке сказав?
marinamagic• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
у мене ні
Ну то повезло значить, але не всі у Львові такі везучі
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ для_Juliette
Навіщо дурню пишете, бо 2 дні перед тим менше вимикали?
у мене вже тиждень не вимикають
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
С ноября по март эти станции можно использовать как зеркало. Или столик
ні, просто її буде досить зарядити ноут
irinka_kyiv• 13 декабря 2024
Ответ дляMondays Child
Одесса. Свет, вода, отопление - минус
. Рабочий день накрылся медным тазом
.
Блин, держитесь (((
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ для_Juliette
Пишіть вулицю, зараз уточнимо чому вас так обділяють увагою
не буду, я не така
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляil-mari
Майже всі крилаті ракети курсом на Стрий/Львів.
Удалено администрацией...
Ответ дляbdgoli
Под землю объекты зарывать надо, ещё в конце 22 об этом говорили, деньги выделяли
Ви кількість підстанцій знаєте? Це тисячі. Перекопати всю країну?
Чи ви не помітили, що кацапье не б´є по ТЕЦ вже - це не потрібно. Достатньо трансформаторні вибити з ладу і та ТЕЦ або АЕС не зможе передавати енергію, і це простіше набагато. Як ці трансформаторні закопати, якщо їх тисячі? В кожному місті, селі, районі
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляOllka
тому не страшно, мінус одна, є 999!!!
Ответ дляNata2907
суки.... ну я не понимаю этих тварей... ну какой смысл бить по энергетике? чтобы что? ждут что люди пойдут презедента просить договариваться? так кто там кого послушает??? проблемы обычных людей никогда никого не волновали. Или я что то не понимаю....
Саме так
Mondays Child• 13 декабря 2024
Ответ дляirinka_kyiv
Блин, держитесь (((
Спасибо. Света неожиданно вернулась
. Правда воду с собой взять забыла, но это уже мелочи. Ой, опять бах
Ответ дляOllka
Брат працює на ремонтах енергетики. Інженер але в полях, тобто на місцях прильотів - оцінює ступінь ураження і можливість ремонту в тому числі.
Він говорить, що не знає як можна захистити всі підстанції, ці слова брєд. Не саркофаги ж будувати над ними. Єдиний варіант біля кожної по периметру гарне ППО, де таку кількість взяти?
Так що ці слова про захист - лише слова.
Ні, це робота з населенням , вона ж тут не просто так написала , через 2-3 сторінки почнуть срач
алергирина• 13 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Не напевно, а точно
Але ж вчора ще одну потворну відправили у пекло
Кого?
Ответ дляOllka
Тому краще взагалі нічого не захищати? Нащо гроші даремно витрачати..можна купити пару мішків піска задорого а інше спиздити.. і всім говорити що це не реально захищати енергооб´єкти..