Давайте переживемо це разом.
Alexsandra• 13 декабря 2024
Ответ дляH.Ter
В Одеса вже не хвилювалочка, а обсиралочка
Київ тримає за Вас кулачки
Natal_ka91• 13 декабря 2024
Сьогодні вперше пішла в укриття. Купа каналів писало перед тим за Захід.(( тв*рюки
Люблю море• 13 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Хоть не в подвал?
Ответ длячаревна
Тв@рье кацапское подлючее, война с мирным населением . Решили тыл оставить без электричества и отопления зимой
Так
Це ціль, війна з цивільними.
Це тільки ми маємо ті конвенції дотримуватися, ніні по їх інфраструктурі- енергетиці, а їм хоч би хни, виродкам все спустять бо в них ядерка.
Це ціль, війна з цивільними.
ТатьянаИгоревна• 13 декабря 2024
Ответ дляuma
Сижу минуты считаю, у меня важная встреча, у мужа важная встреча, но фиг мы мост проедем.
Оце і у нас, коли кудись треба по важливих справах, ці тварі ракети запускають 🤬
Mondays Child• 13 декабря 2024
Ответ дляuma
Одесса. Свет, вода, отопление - минус
. Рабочий день накрылся медным тазом
.
Мимишная Булочка• 13 декабря 2024
Прелести больших городов. Я в Краматорском районе, даже не понимаю о чем вы.
marinamagic• 13 декабря 2024
Ответ дляNata2907
превентивно чи шо? чи вже прильоти?
Пишуть, що в Одесі влучання(
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляMondays Child
Одесса. Свет, вода, отопление - минус
. Рабочий день накрылся медным тазом
.
а у Львові взагалі не вимикають!!!
Ответ дляmarinamagic
Пишуть, що в Одесі влучання(
суки.... ну я не понимаю этих тварей... ну какой смысл бить по энергетике? чтобы что? ждут что люди пойдут презедента просить договариваться? так кто там кого послушает??? проблемы обычных людей никогда никого не волновали. Или я что то не понимаю....
Ответ дляYegonyashka
потому что средства на защиту энергетики скомуниздили?
Брат працює на ремонтах енергетики. Інженер але в полях, тобто на місцях прильотів - оцінює ступінь ураження і можливість ремонту в тому числі.
Він говорить, що не знає як можна захистити всі підстанції, ці слова брєд. Не саркофаги ж будувати над ними. Єдиний варіант біля кожної по периметру гарне ППО, де таку кількість взяти?
Так що ці слова про захист - лише слова.
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляNata2907
люди просто пілши і набудували сонячних станцій :)
marinamagic• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
а у Львові взагалі не вимикають!!!
Хто вам таку дурню сказав?😡
marinamagic• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
чому дурню
Тому що там вимикають точно так за графіками, як і по всій країні
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляmarinamagic
у мене ні
Мимишная Булочка• 13 декабря 2024
Ответ дляmarinamagic
Хто вам таку дурню сказав?😡
Краматорск и ближайшие города тоже редко отключают. Оооооочень редко. Летом не отключали, пока все большие города умирали от жары. Тут военным нужен свет. Так вот говорят
Ответ дляOllka
Под землю объекты зарывать надо, ещё в конце 22 об этом говорили, деньги выделяли
Не чіпай - вб ю• 13 декабря 2024
Ответ дляМимишная Булочка
Логічно
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
гроші уснішно вже розікрали :)