Давайте переживемо це разом.
Наталія-Ната• 13 декабря 2024
Все, сегодня почти без света. Я даже в укрытие не пошла, для меня отсутствие света хуже взрывов.
Ответ дляAntiprom
Тому краще взагалі нічого не захищати? Нащо гроші даремно витрачати..можна купити пару мішків піска задорого а інше спиздити.. і всім говорити що це не реально захищати енергооб´єкти..
Це просто наразі зробити фактично не реально. Писати вони пишуть, на що саме виділяли гроші я не знаю, ті хто виділяв же не придурки, вони розуміють що фактично це не можливо.
Mondays Child• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Да уж. Когда тебе названивают в момент взрывов с идиотским вопросом ’а что там с нашим макетом, мы вам там правок выслали?’ хочется все бросить и желательно об стену
. Простите, это нервное.
TANYA 0 0 0 0• 13 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
С ноября по март эти станции можно использовать как зеркало. Или столик
Для дизайну гарно, адже такі сонячні дні зараз
TANYA 0 0 0 0• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
ні, просто її буде досить зарядити ноут
Не дешеве задоволення ставити панелі для ноута)
Ответ дляLudaSHS
Вчора тема топ була вибори.там за мураєва навіть голосувати зібралися, не кажучи вже про яника
Ці люди серед нас тут.
40% боти , інформаційна війна не менш ефективна ніж ракети
З останніх:
Дискредитація військових, волонтерів, Україна сама винна ну і класика клоун-наркоман все вкрав і не хоче домовитись з мудрим і сильним хуйлом, який шле нам гуманітарні ракети і шахеди
З останніх:
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ длячаревна
По ракетам чисто💛💙
Слава ППО! Слава ВСУ! Слава Украине! ❤️
.
к@ц@пы пд@р@сы
Слава ППО! Слава ВСУ! Слава Украине! ❤️
.
к@ц@пы пд@р@сы
атака на енерго систему і навіть світло не вимкнули
москалі імпотенти!!!
Mondays Child• 13 декабря 2024
Ответ дляКузякин
Что по Одессе? В нашем харьковском паблике пишут, что нет света, газа и воды. Это правда?
Свет как ни странно вернулся, не знаю насколько долго. Газ есть, воды пока нет. Но возможно это зависит от района.