Муууумие• 13 декабря 2024
Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські
Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
А почему ваше желание важнее моего?
С какого перепуга я должна менять школу, если достаточно просто закрыть рот одной учительнице? Одной фразой
А ви скаргу на неї напишіть і вимагайте щоб в школу привели діда моооза)))
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В мене лише одне питання, чому треба тільки відмовлятися від усього, а свого придумати розуму не вистачає? Ну добре є в нас Миколай, але він приходить до дітей не на новий рік. Тобто, новий рік ми святкувати не будемо чи будемо, але без діда мороза та снігурочки? А з ялинкою як? Може замінимо її на смереку, щоб точно вже не як в москалів, та придумаємо своїх новорічних персонажів, та й хай собі у дітей буде свято. Чи простіше вже ж таки запозичити санту, бо ним вже багато років забиті всі наші магазини. А ми ж можемо тільки закупити та перепродати, а не самі щось виготовити.
Нам розуму не вистачає?) Совок все життя тирив усе, що погано лежить, від машин до персонажів казок. Крієйтори, блін, великорозумні)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Я не вважаю, що вчителька права, мені як мамі дитини не хотілося б, щоб вона забруднювала голову дитини
Ми в цьому році пішли в садочок і виявилась більша половина групи - російськомовні переселенці. Теж в чаті почали питання ставити, чому подарунки дітям на новорічному святі Зима буде роздавати, а не дід мороз?
КаРаКаТиЦа• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Потом такие дети выростают верящие в казковых героев, слабые духом.
Ставьте в пример человека паука, супермена, а не ватного синего деда
А мне кажется, что это вы слабые духом. Как быстро переметнулись и подстелились забыв свое детство и традиции, мерзко читать. И еще вопрос, с человек паук это не сказочный герой, не?
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Мене дивує, скільки тут про-російських тролей себе відразу проявили! Невже не бачите, не знаєте або не хочите мати своє, - Українське!? Ви б у Львові чи Тернополі про діда мороза запитали?! Ох, там за таке...
Що там? Немовлят їдять? Ну розвивайте далі вашу прорашистьку тему під виглядом української . Хлопчиків у трусиках розпинають?
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Якщо Ви, шановна сма це в собі не перевернете, то покоління вже нових українців, тих хто вихований вже в Новій Українській школі самі з Вами це зроблять. Нікуди Ви від цього не дінетесь. Або Українське і за Україну, або покажуть Вам - за паребрик. Просто це справа часу!
Новое поколение, воспитанное на ненависти не только к врагу, но и к своим гражданам. Хм.., интересное будет будущее у нашей страны
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляOrganic
’Як держава цього вимагає...’ як же страшно від кількості тих, хто миттєво і безропотно почав жувати ’владну жвачку’ і всім незгодним намагатись силою запхати її до рота.
Вам не приходило в голову, що не забагато честі кацапам, приписувати їм ВСІ винаходи, персонажі, здобутки, російську мову та багато-багато іншого?
Все набагато глибше й ширше, той нещасний дід Мороз має коріння від фінів та язичництва, - так-так, воно теж мало місце в нашій історії - в основу «Діда Мороза» лягла біографія Святого Миколая, а також опис древніх слов´янських божеств Зимника, Позвезда, Карочуна. Унікальний характер язичницьких божеств поклав початок поведінці Санта-Клауса - спочатку він збирав жертви - крав дітей і відносив їх в мішку.
То що, від усього оптом вімовляємся? Від власної історії також.
Все широким жестом віддаємо оркам, бо так з телевізора кажуть?
Врешті-решт, вдумайтесь в саму назву - Мороз - це просто найяскравіша риса зими і ВСЕ!!!
Користуйтеся принципом Бритви Окама - не створюйте складнощів там, де їх не існує!
Голос разума
Ответ дляМне без сахара
От і радійте тому.
Бо з такими, як ви, казковими громадянами України, ми на межі між життям України і букетом їхньому вові. І пох, живому чи мертвому, у кремля своя політика.
Українці для кремлівського шобла завжди були витратним матеріалом.
Якщо любищ Україну,
Про любов не говори,
Бо одержиш в нагороду,
Тюрми, зони, табори!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Якщо любищ Україну,
Про любов не говори,
Бо одержиш в нагороду,
Тюрми, зони, табори!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Не
Я лучше научу ребёнка спрашивать громко почему бог не убьёт путина и почему Николай цинично носит конфеты тем, кто выжил
Хотя мог попросить бога сохранить жизнь всем деткам
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
Мовчіть, а то і про вас напишу ганебний віршик - не відмиєтеся протягом кількох поколінь
Може мою творчі в школах вивчатимуть у майбутньому
та звісно ж, я вам вірю. По чорноротості москалів ні хто не переможе. Куди мені тягатися з вами
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Якщо любищ Україну,
Про любов не говори,
Бо одержиш в нагороду,
Тюрми, зони, табори!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Якщо любищ Україну,
Про любов не говори,
Бо одержиш в нагороду,
Тюрми, зони, табори!
СЛАВА УКРАЇНІ!
А чому нік Наташа? А не Наталка? Вус відклеївся? ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Леди_на_драндулете• 13 декабря 2024
Нема релігії і вигадок - нема проблем.
Подарунки - сюрпризи від батьків та близьких. Всьо. Абсолютно пофіг на усіх Миколаїв, Сант, дідів і їх внучок. Від релігії одні проблеми.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
По темным сырым подвалам
Где крысы шныряют и днём
Там шастает Санта Клаус
И ушат грязи при нём
Он потчует им безработных
Те думают что это суп
Праздник приносит новые заботы
Кто мечтает о западном рае - глуп
Где крысы шныряют и днём
Там шастает Санта Клаус
И ушат грязи при нём
Он потчует им безработных
Те думают что это суп
Праздник приносит новые заботы
Кто мечтает о западном рае - глуп
У кошки четыре ноги....?
Ответ дляБорщичок
Я и так не в Украине и ничего я менять в угоду кому то не буду, я не раб а свободный человек, мне нравится Дед Мороз и мои дети о нем знают и ждут на новый Год , 25го у меня день рождения а не Рождество, пусть хоть в черта лысого скажут верить на майдане- со своей жизнью я буду делать то, что считаю нужным я а не дяденьки в раде
Ось, він Ваш ’про-український’ патріотизм! Чи Вам майдан не вгодив?! Чи Ви хотіли влади януковича і в російське імперське стійло??!! Звісно, Вам леді пофіг, що б відбулось з мільйонами нас, Українців, Ви ж за кардоном!
А Ви хоч буханець хліба принесли на той майдан? Ви хоч копійчину задонатили на наші славетні ЗСУ!? Ось таких як Ви саме й використовує та парша, щоб нищити через Вас все, що є в Україні, саме через Вашу байдужість та прагнення врятувати свою дупу ми терпимо всі ці поневіряння і війну!!! А з часом з кожного спитають, де був у часи лихоліття України!?
Не стесняюсь• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Меня вполне устраивало мое детство с утренниками , снегурочкой снежинками и бородатым Дед Морозом, с елкой во Дворце Украина с подарками после представления, с кучей салатов конфет котлет на столах и мюзиклами по 1+1, сейчас происходит какая то ахинея просто до тошноты , политика политика убираем все к черту , дети должны знать врагов и расти с ненавистью ко всему , что любила и в чем выросла я сама… я не собираюсь ломать саму себя и детей!
Аналогічно!
Я люблю Іронію долі і олів‘є. Для мене це традиція, моє дитинство. Ці мелодії та діалоги переносять мене в дитинство, де батьки молоді а я маленька.
Ніхто не може забрати від мене це. Я не віддам!
Буду дивитися Іронію навіть на ноуті без світла. І наріжу свій святковий традиційний салат.
Я дома, люблю свою країну, бажаю перемоги.
Але це все якось занадто.
Люли накидуються на людей, своі на своїх і пресують за те, хто коли святкує Різдво, якою мовою говорить, виїхав чи ні, купив гнома чи задонатив, радієш і живеш, чи плачеш і сираждаєш, ще і дід мороз тепер привід розділити українців.
«Разделяй и властвуй!»… сумно
Але це все якось занадто.
«Разделяй и властвуй!»… сумно
Злюка бобер• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Мені байдуже хто їх придумав, вони поганого нічого не робили і не несли, навпаки кожна дівчинка в школі мріяла побувати в ролі Снігуроньки, це завжди був казковий настрій.
Я навчалась в школі в радянські часи, але не було такого, щоб кожна мріяла бути снігуронькою 😂
Якась обмеженість в сприйнятті дійсності у вас. Наче ви і школу не закінчили і нічого не читали.
Доречі, можете влягнутися снігуронькою зараз в чому питання, головне продовжуйте засирати мізки своїй дитині, ’нічого ж поганого вони не несли’ 🤮
Ваша дитина не чує сирени, шахеди, ракети?
Ноунэйм• 13 декабря 2024
Ответ дляСірничок
а ви знали що Дід Мороз злий герой? Бо Ялинка ніколи не включалась Дідом Морозом, тільки коли спасали нещасну Снігурку, ялинка могла засвітитись та починалось свято.
У меня аж глаз дернулся от экшена вашего.
Не худа ні разу• 13 декабря 2024
До чего массово довели народ ,что цапаются уже на любые темы. .
Где срачи по оливье ? Пора бы уж
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Тобто мої діти повинні вірити в діда мороза котрий краще і вбиває дітей, а не в Миколая котрий давав дітям подарунки? Ну не знаю, якось так не хочеться щоб їм кошмари снились
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Слабые духом не застряют в прошлом и не поддаются внушению. Так, что это не обо мне.
Очень жаль, что современным детям привязывают эту старьевщину под соусом традиции и они тянут этот балласт по жизни.
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
Злюка бобер• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Ору! Забруднювала голову🤣
Так помийте...
Замулена ріка• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Ну як немає? До коли він перестав бути? Що ви городите? На новорічні ранки в школах теж Миколай приходив? В нас завжди Миколай дітей ходив вітати на свято Миколая, а на новорічні ранки приходив Дід Мороз.
це було за царя Гороха - при совку. Зараз вже такого ніде немає.
Ваш дід мороз із снігуркою не завжди були - вони прийшли тільки 100 років тому разом з більшовиками, коли вони нас окупували.
А от Святий Миколай - був забагато віків до того.
Ми лише повертаємо свої рідні традиції, які у нас вкрав терорист ленін
Ответ дляОле Лукойе
До речі, вже є такі випадки, як не дивно. Батьки в соцмережах офіційно подавали скарги до Міністерства освіти і науки, що в школах пропагують про-російські наративи. Звільняли не лише вчительк, а й директорів з посад! За про-російські контенти під час викладання лекцій у ВИШАХ, виганяли з рботи зав. кфедрами, викладачів, деканів!
Ноунэйм• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Завтра держава вам скажет обратно поверить в Деда Мороза, поверите?
Конечно поверят. И будут доказывать, что всегда верили
Заставляличка• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Ви навіть не уявляєте, як Ви праві!!! Незабаром прийдуть по кожного!!!
Мобілізація чоловіків від 18+, жінкам від 30 до 45 років - проходження базової військової підготовки та постановка на військовий облік. Читаайте Вісник Верхоної Ради України. За жінок парлементарі вже проголосували. Лишилась мобілізація від 18+!
Немедленно отключите цензор нет!!!
Сонячний день• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Наташа, зупинись!
Ми знаємо, що ви кацапочка, поки у вас нічого не вийде! Не треба перегравати!
Замулена ріка• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А мені подобався той вибір, розумієте? Мені ніхто його не навʼязував.
то якщо вам подобається той вибір - поїзжайте жити в рашку.
Нам тут рашистські звичаї не потрібні, в нас є свої
Не худа ні разу• 13 декабря 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Аналогічно!
Але це все якось занадто.
«Разделяй и властвуй!»… сумно
Але це все якось занадто.
«Разделяй и властвуй!»… сумно
С наступающим!