Муууумие• 13 декабря 2024
Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські
Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Сонячний день• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
А я і так живу біля боліт! І цим ніскілічки не соромлюсь. І резиняки інколи вдягаю. Рівненщина завжди була, є й буде за сильну, смостійну, незалежну, соборну Україну!
То коли ви плануєте збирати майдан? Чи думаєте ваші задуми незрозумілі? У вас дуже тупі куратори, так їм і передайте, скажіть, що українці не повірили вашому патріотизму
Сірничок• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Так в нас завжди в школі був Миколай, а на новій рік Дід Мороз.
а ви знали що Дід Мороз злий герой? Бо Ялинка ніколи не включалась Дідом Морозом, тільки коли спасали нещасну Снігурку, ялинка могла засвітитись та починалось свято.
Коко Шанель• 13 декабря 2024
Через сколько вы начнете отматывать календари и праздники назад, как было?
Тішуся неперетішуся• 13 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
Починаєця.... совковоє наслєдіє. Совок дал купу корисностей. Алеж дурні бачать лише Дєда Мороза. Греблі, атомну енергетику тощо, ви впритул не бачите.
просто греблі з атомною енергетикою від совєтів йдуть пліч о пліч з геноцидом українців - голодомором, репресіями, насильною колективізацією і т.д.
п.с. греблі і атомна енергетика, а також розвинена економіка в цілому є в багатьох країнах, і без совєтів якось справилися
Крайня невістка• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Санта Клаус - українською Святий Миколай.
Ви точно не знали що він український святий?
А якщо вам дійсно цікава історія вашої країни то можете почитати як з´явився дід мороз і хто придумав снігуроньку.
Св Михолай дарував солодощі на Миколая, а Різдво хто? До совєтов хто дітям подарунки під ялинку приносив?
Мне без сахара• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В мене лише одне питання, чому треба тільки відмовлятися від усього, а свого придумати розуму не вистачає? Ну добре є в нас Миколай, але він приходить до дітей не на новий рік. Тобто, новий рік ми святкувати не будемо чи будемо, але без діда мороза та снігурочки? А з ялинкою як? Може замінимо її на смереку, щоб точно вже не як в москалів, та придумаємо своїх новорічних персонажів, та й хай собі у дітей буде свято. Чи простіше вже ж таки запозичити санту, бо ним вже багато років забиті всі наші магазини. А ми ж можемо тільки закупити та перепродати, а не самі щось виготовити.
Ви можете молитися на святого Херпіду і святкувати його дні народження
Борщичок• 13 декабря 2024
Меня вполне устраивало мое детство с утренниками , снегурочкой снежинками и бородатым Дед Морозом, с елкой во Дворце Украина с подарками после представления, с кучей салатов конфет котлет на столах и мюзиклами по 1+1, сейчас происходит какая то ахинея просто до тошноты , политика политика убираем все к черту , дети должны знать врагов и расти с ненавистью ко всему , что любила и в чем выросла я сама… я не собираюсь ломать саму себя и детей!
КараПузовна• 13 декабря 2024
Ответ дляТочная копия плова
Завжди в Україні був Святий Миколай клав дітям цукерки або різочки.
Оскільки християнська релігія штука інтернаціональна, то є і переклади імені цього святого. Дуже популярний став американський Санта Клаус. До речі, вдягнутий в фірмові кольори Кока-Коли. Бо саме їх реклама з Сантою була дуже популярна.
Так я не отрицаю наличие у нас Святого Николая .
С какой стати американский Санта вдруг стал нашим Николаем ? Ну и если вспомнить истоки , то коренное население Америки явно не знало о санте , но… кого интересует мнение коренного населения.
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
По темным сырым подвалам
Где крысы шныряют и днём
Там шастает Санта Клаус
И ушат грязи при нём
Он потчует им безработных
Те думают что это суп
Праздник приносит новые заботы
Кто мечтает о западном рае - глуп
Где крысы шныряют и днём
Там шастает Санта Клаус
И ушат грязи при нём
Он потчует им безработных
Те думают что это суп
Праздник приносит новые заботы
Кто мечтает о западном рае - глуп
А чого ж ви до гнилого ’западу’ виїхали, а не до процвітаючої параші?
Ответ дляСонячний день
Мене дивує, скільки тут про-російських тролей себе відразу проявили! Невже не бачите, не знаєте або не хочите мати своє, - Українське!? Ви б у Львові чи Тернополі про діда мороза запитали?! Ох, там за таке...
КошкинДом• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Скажите автора, аничего что вашим детям рассказывают что Земля круглая и движется вокруг солнца?
Может лучше не травмировать детскую психику и по-прежнему говорить что Земля является центром вселенной?
Что она плоская, стоит на четырёх слонах, а они на черепахе...😁
Я сейчас в отношениях с мужчиной, который верит как раз в теорию плоской земли
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Ещё раз
Учительница закрывает рот
Все счастливы
Учительница закрывает рот
Все счастливы
Я нещасна. Чому мої діти мають в школі чути про діда мороза, якщо я не хочу? Чому саме ваше бажання важливіше ніж моє? Мені подобається що діда мороза нема, тому я за вчительку яка робить те що каже держава. Вам не подобається, йдіть в приватну школу і там розповідайте який персонаж повинен бути у ваших дітей.
Алиса Куклачёва• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Та там і Наташа б не сподобалась, я думаю. Автентичне ім´я це Наталка.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
А почему ваше желание важнее моего?
С какого перепуга я должна менять школу, если достаточно просто закрыть рот одной учительнице? Одной фразой
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
В каких границах?! И почему все упорно обходят стороной период оккупации части территорий Польшей? Потому, что политики и историки в голову электорату это не вложили и не раскрутили тему?
А на нас напала Польща?
zztop-b844• 13 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Мовчіть, а то і про вас напишу ганебний віршик - не відмиєтеся протягом кількох поколінь
Може мою творчі в школах вивчатимуть у майбутньому
Ответ дляБорщичок
Якщо Ви, шановна сма це в собі не перевернете, то покоління вже нових українців, тих хто вихований вже в Новій Українській школі самі з Вами це зроблять. Нікуди Ви від цього не дінетесь. Або Українське і за Україну, або покажуть Вам - за паребрик. Просто це справа часу!
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
А давайте на карту лет так 80 назад посмотрим
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Завтра держава вам скажет обратно поверить в Деда Мороза, поверите?
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Як тільки прийде рашкіна влада і знову почне насаджувати свою культуру пулею і засланнями. Досвід у них в цьому є.
Мне без сахара• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
За мого життя ми не носили квіти Леніну
От і радійте тому.
Бо з такими, як ви, казковими громадянами України, ми на межі між життям України і букетом їхньому вові. І пох, живому чи мертвому, у кремля своя політика.
Сонячний день• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Харош ломати комедію! Провокатор вирішив побути патріотом
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляСірничок
Это вообще-то сказка
Чтоб продлить ожидание чуда
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
То чому ж не говорять українською, що Миколай, а Санта в перекладі. Давайте всі слова вживати іншомовного призначення.
Не призначення, а походження.
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Я и так не в Украине и ничего я менять в угоду кому то не буду, я не раб а свободный человек, мне нравится Дед Мороз и мои дети о нем знают и ждут на новый Год , 25го у меня день рождения а не Рождество, пусть хоть в черта лысого скажут верить на майдане- со своей жизнью я буду делать то, что считаю нужным я а не дяденьки в раде
Ответ дляНезламна Україна
Згодна! Подивимось! Польські кордони проходили по територіях нинішньої Житомирської області в районі міста Новоград-Волинський. А Польський Сейм перед війною в 2021 році ухвалив Закон про реституцію кресів (земельних наділів Польщі), до того, як її забрала срср)!
Мстящий за Зайца• 13 декабря 2024
Детям в школе еще расскажут откуда дети берутся. И фигня с аистом и капустой тоже пойдет в утиль. Дети-школьники уже ни в какие сказки не верят и пусть учатся принимать разные версии событий.
И теория Дарвина, Божественная теория и теория большого взрыва или инопланетное влияние - все эти версии появления жизни на Земле они тоже услышат. И главное пусть не шокируются что у кого-то Иисус и Бог , у кого-то Магомет и Аллах и так далее. А еще есть атеисты.
Так что хватит кудахтать.
Organic• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ще раз. У вас в дома хоч черепашки ніндзя можуть дітей вітати. Школа державний заклад і вчить так як держава цього вимагає. Ви можете писати петиції щоб повернули діда мороза і подавати у всі інстанції. Аж цікаво, зробите це чи лише на порадниці вмієте вимагати повернення москальської казки в школу?
’Як держава цього вимагає...’ як же страшно від кількості тих, хто миттєво і безропотно почав жувати ’владну жвачку’ і всім незгодним намагатись силою запхати її до рота.
Вам не приходило в голову, що не забагато честі кацапам, приписувати їм ВСІ винаходи, персонажі, здобутки, російську мову та багато-багато іншого?
Все набагато глибше й ширше, той нещасний дід Мороз має коріння від фінів та язичництва, - так-так, воно теж мало місце в нашій історії - в основу «Діда Мороза» лягла біографія Святого Миколая, а також опис древніх слов´янських божеств Зимника, Позвезда, Карочуна. Унікальний характер язичницьких божеств поклав початок поведінці Санта-Клауса - спочатку він збирав жертви - крав дітей і відносив їх в мішку.
То що, від усього оптом вімовляємся? Від власної історії також.
Все широким жестом віддаємо оркам, бо так з телевізора кажуть?
Врешті-решт, вдумайтесь в саму назву - Мороз - це просто найяскравіша риса зими і ВСЕ!!!
Користуйтеся принципом Бритви Окама - не створюйте складнощів там, де їх не існує!
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
І хто?