Муууумие• 13 декабря 2024
Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські
Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Щоб отримати ту клятку квартиру, треба було в такій організації як профспілка та мєстком стояти на черзі. А щоб в ній втриматись на своєму місці, треба було постійно п´ятирічний план не лише виконувати, а й перевиконувати, засуджувати своїх співробітників на товаришиських судах, писати всілякі кляузи та доноси за вказівкою керівництва цеху або фабрики. Або зі свого місця можете перелетіти на передостаннє в черзі на житло, або й зовсім з тієї черги вилетіти безповоротньо.
У меня бабушка крановщицей работала десяток лет, не была в партиях нигде и получила 3х комнатную квартиру в шикарной новостройке на то время, но вас уже не остановить ))
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Санта Клаус - українською Святий Миколай.
Ви точно не знали що він український святий?
А якщо вам дійсно цікава історія вашої країни то можете почитати як з´явився дід мороз і хто придумав снігуроньку.
Ну тогда получается что дети в Украине УЖЕ получили свои подарки на Мыколая. Следующие смогут получить только через год, снова на Мыколая
Удобненько
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Аналогично, дочке 9 лет, ждет подарок под елку от деда Мороза) смотрит мультики про деда мороза и другие добрые новогодние мультики. 12 месяцев вообще самый любимый)
Еще я ей дурней и провокациями по типу «деда мороза сбило ПВО» и т.п. голову не забивала)
Растет в сказке и вере в волшебство
С наступающим вас
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Так в нас завжди в школі був Миколай, а на новій рік Дід Мороз.
А теперь на один подарок меньше должно быть!
Зато патриотичненько!
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Жіночко доброго ранку! Чи ви зі своїми дітьми сидите в землянці? Буквально ніде немає діда Мороза в Україні, ні в театрах, ні в дитячих розважальних з центрах, новини показують про святого Миколая.
Зачем святой Мыколай носит подарки дважды?
Повторение - сестра заикания...
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
тобто все, що ви змогли освоїти з мого тексту, це про релігію? совєти, заборони, витравлювання автентичних свят - не відклалося?
Навязывание сатанинского Геловина, ’дня влюбленных’, чего еще там понатащили из-за бугра, норм?
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
То ж из-за бугра )))) главное что бы не с совка, из-за бугра можно и говно в обвертке притащить и сладко будет
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Повторение - сестра заикания...
Бо Діда Мороза вигнали за його громадянську позицію і тепер Миколай працює на двох роботах😂
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Миколай - Ніколас-Клаус. Сант-святмй
Он же Гоша, Гога, Жора ...
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А если уволиться и Святой , тогда святые родители будут ночами в дымоход падать ?😅
вентиляторная• 13 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Удобненько
Дети в Украине могут получать подарки, без привязки к праздникам и без всякого повода от родителей)
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Тавышо? А то ж никто не знал!
вентиляторная• 13 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Повторение - сестра заикания...
Вродь, на россии другая поговорка: ’повторение-мать учения’ не,не так?)
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Вам виднее! У нас в Украине так как написано!
Прокачую сідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Бггг, а еще взять кувалду и раздолбать до фундамента свою родовую хрущовку, которую бабушке совок ненавистный дал. Жить в таком - это позор для осознанного украинца.
Та я тоже в такой живу))
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Наколлят вообще те праздники, 365 дней в году учимся -работаем-помираем, можно вообще отменить все к едрене фене
Прокачую сідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Это уже «другое») оденут вышиванку и будут сидеть в ней в той хрущевке с гордо поднятой головой
можно я в своем хруще просто мацу поем?)))
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
До чого тут совок? його вже давним-давно немає.
А що ви мали на увазі своїм ’від усього відмовлятися’?
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
С наступающим вас
вентиляторная• 13 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Тавышо? А то ж никто не знал!
Кроме вас все знали,а вы чё тут каламутите, ась?
вентиляторная• 13 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
У вас? Не смешите)) ещё напишите,что вы киевлянка,ага
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ненене, хрущи, метро и канализация -то свое, родненькое, сами строили. А дедов морозов нам подкинули 😆
Зважаючи на те, що довкола нас ніхто на конях не їздить і в канави не сре, смію припустити, що без совка у нас би теж були метро, каналізація, греблі і т.д. І може навіть без голодоморів
КаРаКаТиЦа• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Слабые духом не застряют в прошлом и не поддаются внушению. Так, что это не обо мне.
Очень жаль, что современным детям привязывают эту старьевщину под соусом традиции и они тянут этот балласт по жизни.
А Санта это не старьевщина? Николай не старьевщина. Вы же под лозунгом идентичности хотите вернуть украинцев еще в досоветское время.
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Мала на увазі, що якщо від чогось відмовляємось, то натомість було б непогано придумати щось своє. І ще ви писали, що совок все тирив. А ми не тиримо? Хеловін, Валентин це ж наші ріднесенькі свята, правда? Всі ж розуміють їх походження, особливо діти. Я не виправдовую совок ні в якому разі. Але його вже стільки років нема, що свого ми створили, які традиції, цінності?
Ума Палата• 13 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Это не совсем так..
При совке точно так же, как и сейчас люди были разного материального уровня.
был рабочий класс, который получал свои 60 рублей в месяц на заводах, а были на тех же заводах инженеры с з\п 120 рублей и директора заводов с з\п 200+ рублей.
Лично я выросла в очень обеспеченной семье: отец моряк, мама фармацевт и дед командир воинской части . И доход у них всех был ахренеть какой...
Мій дід на заводі отримував 400 рублів, звісно був кваліфікованим робочим. 60-90 рублів - це некваліфікована праця. 60 рублів отримувала моя бабуся, прибираючи неповний день. Бабуся-інженер отримувала 120, це теж небагато, але в її організації була квартирна черга тому так, знаю, що потім в неї доросла зарплата до 200.
Тато працював майстром з ремонту радіоапаратури і їздив на роботу на таксі) там не було квартирної черги,не було ставки, але гроші водилися, всі мали машини, дачі і кооперативні квартири, тато пізно прийшов тому вже не встиг заробити, хоча гроші на машину в нього вже були, але потім Союз розпався.
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Нє, ми не тирим. Ми переймаємо) Ніхто не каже, що Валентин - український, його просто святкують, визнаючи його західне походження. А совок видавав чужі ідеї за свої. Дві великі різниці, знаєте)
Молчалка• 13 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Нет, алчевчанка
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Як ви так можете стверджувати про часи в який вас не було? Наче ви все бачили і були свідком🙃