Муууумие• 13 декабря 2024

Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські

Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Нє, ми не тирим. Ми переймаємо) Ніхто не каже, що Валентин - український, його просто святкують, визнаючи його західне походження. А совок видавав чужі ідеї за свої. Дві великі різниці, знаєте)
Тобто самим щось придумати все ж ні)) Та й навіщо, якщо можна перейняти чуже свято з потворними гарбузами.
Поддакиваю иногДА• 13 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А Санта это не старьевщина? Николай не старьевщина. Вы же под лозунгом идентичности хотите вернуть украинцев еще в досоветское время.
так нас и хотят обрядить в кожухи и козу на поводке в руки ,типа мега крутые традиции сэло полнейшее с древним миром
Булькаю• 13 декабря 2024
Цікаво, скільки з присутніх у цій темі замінили ялинку на дідуха і почали відзначати Новий рік навесні, а не у середині зими, як це робили наші предки? До тих, хто відмовився від усього совєцького. Чи, як завжди, наполовину читали
Пишу, не читаю• 13 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
І що? Миколай (зауважте) приносить на день Св Миколая подарунки чемним дітям. Вредним приносить різочку. А на Новий Рік подарунки він приносить усім.
Ну якщо в батьків туго з фантазією ( або їм більше до Дід Мороз) то тут вже проблеми в голові.
По новым веяниям, Святый Мыколай должен приходить 3 раза: 6 декабря, 25 декабря, 1 января.
Потому, что всё не так. Дед мороз запрещен, Санта Клаус это по нашему в переводе св. Мыколай.
Бред.
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Як ви так можете стверджувати про часи в який вас не було? Наче ви все бачили і були свідком🙃
Ви про що?
Люблю_смаколики• 13 декабря 2024
Ой накануне 22 года кучу тем было,что дед мороз вашим детям принесет,а сейчас все проснулись
Ластовиння• 13 декабря 2024
Ну скажите детям , что учительница врёт и расскажите своб версию. Ваши дети должны слушать вас )
А поговорить?• 13 декабря 2024
Не имела права ,я б объяснила ребенку,що вона хвора и не всегда учитель=умный. А вообще детей надо подальше от таких идейных держать. И не удивлюсь,если муж у нее дома и сына она прячет своего,зато патриотка до мозга костей
Сонячний день• 13 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
я смогла бы договориться с собственным ребенком насчет выросшей с Дедом Морозом какой-то там Уляны Мироновны и ничья зашоренность\заполитизированность не помешала бы ему ждать волшебства именно от Дедушки Мороза со Снегурочкой кстати, последний смайл никому не мешает?
Який смайл? Оте вилупате у кокошніку ?
А поговорить?• 13 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Удалено администрацией...
У нас не было никогда. Одесская область. А узнала о таком празднике на 3м курсе когда училась в Киеве от одногрупницы с западной.
Prervana• 13 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Зважаючи на те, що довкола нас ніхто на конях не їздить і в канави не сре, смію припустити, що без совка у нас би теж були метро, каналізація, греблі і т.д. І може навіть без голодоморів
Африка и средняя Азия прям приосанились от вашего коммента.
Всех анонимов аноним• 13 декабря 2024
Правильно зробила.
Дід Мороз та Снігуронька — радянські персонажі.
У нас в Україні — Миколай.
В усьому світі — Санта Клаус.
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Господи 🫣, вам реально там в Америке мозг поплавило, на те вам, привычнее для вас🧑🏿‍🎄
Угу, багато знає людина із вроджено поплаленим мозгом
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ми Африка чи Середня Азія?)
Сонячний день• 13 декабря 2024
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Мати Василева. Попереджайте, чи шо)
Barkas• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Я не вважаю, що вчителька права, мені як мамі дитини не хотілося б, щоб вона забруднювала голову дитини
Я, звичайно, дуже перепрошую, але нормотипічна дитина, що вже вчиться в школі, повинна якось допетрати потихеньку, що всі новорічні персонажі вигадані. І вчитель, до речі, жива людина, і її урок - не театральна вистава, що проганяється до того на 50 репетиціях, десь запнулась, десь недостатньо відшліфовано висловилась. А ви, якщо хочете діда мороза і вот єта вот всьо - ловіть ракети і не плачте. Ніяк деяких не навчить.
Гл. Амурная• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
С наступающим вас
Спасибо, и Вас)
Прокачую сідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Нам осталось рожать в поле и жопу лопухом подтирать.
Сірничок• 13 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мне к примеру не понятно, каким боком Санта Клаус к празднику Рождества.
Какими тайные, семейные связи у него с Девой Марией и Иисусом Христом?
Праздник Рождества, это церковный праздник. Это чудо рождения Иисуса. А тут этого Клауса приплели до кучи.
Різдво, це свято народження Іісуса, воно 25 грудня, це церковне свято. Свято Миколая (він же Святий Миколай, Ніколас, Клаус ), це теж церковне свято, але воно святкується у день зимового святого Миколая Чудотворця, день святкування та вшанування пам´яті християнського святого Миколая Мирлікійського (Чудотворця).
А Новий рік, це початок нового року, який як зустрінеш, так і проведеш весь рік. Це не церковне свято.
А коли радянська влада із дивизом: ’релігія це опіум для народа’ відмінила Свято миколая чудотворця, то замінила це свято на іншого чудотворця- Діда Мороза, що із казки Морозко східнослав´янська казка, також на формування образа Діда Мороза зіграла чеська казка ’12 місяців’. Сенс Діда Мороза в тому, що він нагороджує тільки трудящих людей, а лінивих морозить насмерть.
Сірничок• 13 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Бідні як раз квартири і отримували, у нас люли з зарплатою 20 тисяч можуть тільки мріяти про неї.
Коли бідні почали отримувати квартири, то рухнула економіка і союз розвалився.
smilingsky2010• 13 декабря 2024
А зачем кому-то приходить на новый год? Сначала Николай со сладостями или лозиной на ваше усмотрение, потом рождество с подарками. А новый год это светский праздник, на него никто не приходит и подарки не дарят
smilingsky2010• 13 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Удалено администрацией...
Сірничок• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
У меня бабушка крановщицей работала десяток лет, не была в партиях нигде и получила 3х комнатную квартиру в шикарной новостройке на то время, но вас уже не остановить ))
За який час до війни в 2018-2019 роках середньостатистична крановщиця могла заробити 3,5 тис долларів? Бо саме за таку ціну моя тітонька крановщиця на пенсії продала свою двокімнатну квартиру у чорта на куличках.
Я не Тролль• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Вважаю, що цютему треба припинити, і не піддаватись на такі провокації, а адмінам більш пильно відслідковувати тематику обговорень та їх характер і коментарі. Бо після такого скарги посипляться, що стиглі яблука. А це вже компетенція адміністративно-кримінального законодавства України.
А почему вы ,,Наташа,, а не Наталка?
,,. А це вже компетенція адміністративно-кримінального законодавства України,,
вентиляторная• 13 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Нет, алчевчанка
Из бывшего Коммунарска, а я из Лисичанска)
Джавеліна• 13 декабря 2024
В . Мариуполе, в магазинах продают свет и оленей , им нравится ,Я удивлена , те кто ждал русский мир, им же Санта это плохо
Володарка мрій• 13 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Правильно зробила.
У нас в Україні — Миколай.
В усьому світі — Санта Клаус.
Де вони радянські?
Дід Мороз був ще за часів рос імперії.
ТаЕщеОптимистка• 13 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Я недавно слышала перл ’ не ем кислую капусту, потому что она мне о союзе напоминает’
Сірничок• 13 декабря 2024
Ответ дляsmilingsky2010
Удалено администрацией...
В Дніпропетровськой обл Павлоград, Богуслав, Богданівка, Тернівка ніколи не святкували Миколая. Про це свято я узнала на Советчице. В церков не ходжу.