ГейТуда• 13 декабря 2024

У батьків на горищі багато одягу 20 рівної давності. Жалко викидати

Хочемо навести порядки
Там купа всього
І хутряна шапка, дубльонка- яке років 40 назад було в тренді
І от вони не наважуються викинути
Тому що жалкують
Але їм не подобається безлад в хаті
Мільйон коробок непотрібу, вивезли з квартири в новий будинок
Тепер там 2 кімнати повністю завалені
А в третій вони живуть
Пес Патрон• 13 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Они взрослые люди, хотят оставить - пусть оставляют, вы же им не мама, не подменяйте роли
На цьому форумі зазвичай пишуть що й мама не має права прибирати, викидати речі дитини тощо
Качка в тапцях• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Так вони і просять приїхати і викинути
Бо в них самих рука не дотягується
О чем тогда тема?
Пес Патрон• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Та яке носять
Як воно не актуально
Воно їм заважає чи вам? Якщо їх так влаштовує, то не звертайте увагу. Якщо їм стане незручно, то самі викинуть або роздадуть
Безлім на все• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
З чого почати? Може придуиати тєму що я забераю це добро і ніби продала
І дам їм гроші
А сама вивезу кудись.. частину з того що нормальне віддам на гуманітарну допомогу
Тоді вони будуть збирати мотлох ще завзятіше, ще й по сусідах і помийках.
автор ГейТуда • 13 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
О чем тогда тема?
Про те шо вони хочуть
А коли приїжджаєш до них то вони розповідаютьь про кожну річ шо їм жалко
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Да
Тільки питання як так зробити щоб їм шкода не було
Оце найбільше їх мучає
Шо шкода
Може дати гроші за ті речі?
Так они ж вроде сами вас просят чтоб вы выбросили.
Зачем деньги?
Ну погрустят о былом.
Новопоштинская• 13 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Моей маме 72 у нее куча болячек, шмотки ей не нужны - все ее походы максимум магазин 100 м от дома
У меня маме 69, она недавно со вторым мужем с отдыха вернулась. За трендами не следит, но одевается в новое. Но, я не представляю, чтоб ч вообще указывала ей что и сколько хранить и одевать, чего автора так напрягает непонятно.
Ща как дам• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
І дам їм гроші
Отправьте Людка в Ледыхов, она шмотками печь топит.
автор ГейТуда • 13 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Бо ви не бачили що в хаті який дурдом
Не кую, не мелю• 13 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Моему папе 68. Он весь в кельвине кляйне и андер амуре). Нашла его туфли летние кожаные - но устаревшие. Прислала. А он мне: что ты мне эти дедовские туфли прислала? В них только хоронить
Якій амур?
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Про те шо вони хочуть
Ну рассказывают и рассказывают.
Жалко и жалко, а вы все махом вывезли и выкинули.
Ніколи не збрешу• 13 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
С определенного возраста да. Только за маленьких детей может решать мама / папа. Остальные сами сами сами
Безлім на все• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Так вони і просять приїхати і викинути
Бо в них самих рука не дотягується
Так просто викидайте і нічого не вигадуйте.
автор ГейТуда • 13 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
Вони кажуть
Ото можна на город носити 😂😂😂😂
Королева спама• 13 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Чому думають, що люди, які потребують речі, будуть носити речі, яким 20 років? Ви б самі таке носили?
Ну, бомжі з-під баків, мені здається, все забирають. Дублянкам також будуть раді собачі притулки, якийсь Бублик автору велике дякую скаже)
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Бо ви не бачили що в хаті який дурдом
Я видела. У моей мамы так же.
Но я не собираюсь ничего выбрасывать

Она сама разберётся если действительно захочет.
Можу брикнути• 13 декабря 2024
Це старі люди. Вони носяться як ненормальні зі своїм барахлом. Сказати,шо продали і дати гроші то можуть не повірити. Не потрібно таке казати. Скажіть,шо речі треба віддати,багато знедолених людей від війни постраждали і будуть раді носити і що віддасте нужденним через волонтерів. І перебрати речі,в окремий мішок зібрати нормальні речі,в інші мішки хлам. Нормальні речі віддати волонтерам,хлам вивезти подальше. Батькам сказати,що їм дякували люди за речі,нещасні люди будуть носити. А кмшаии,що продали- не прокатить. Знайдуться добрі родичі,які скажуть,шо викинула вона,таке лахміття ніхто б не купив.
Новопоштинская• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Бо ви не бачили що в хаті який дурдом
Это их проблемы.
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Вони кажуть
Ото можна на город носити 😂😂😂😂
Автор, так вы определитесь - они хотят избавиться от вещей или просто говорят что хотят избавиться - это разные вещи.
Пес Патрон• 13 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
💯
Мене теж це дивує. В нас є такі родичі, які віддавали нам на дачу свій непотріб. То я прямим текстом сказала свекрусі, чот вони думають, що нам потрібно те, що ім вже непотрібно? Вона реально була щиро здивована, але цей потік сміття зупинився. А то як не приїду, то в мене «нова» ковдра, то «нова» каструля
Не кую, не мелю• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Вони кажуть
Ото можна на город носити 😂😂😂😂
Шо? Дублянку і норкову шапку?))) Може пугало зробіть? Хоч ворони погріються
Мольфарочка• 13 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Дублёнка 40-летняя конечно нужна в гуманитарке🤣🤣
І бажано до неї трахнуту міллю шапку мєхуйову та запашні черевики
Переселенці гостро потребують таких скарбів
автор ГейТуда • 13 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Хочуть
Але їм треба преподнести так інформацію щоб вони не жалкували за тими реечами
Не кую, не мелю• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Хочуть
Та їдьте вже
Забираю продавати. Все
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Когда бабушка умерла мы вывезли все пальто дубленки покрывала полотенца простыни в собачий приют - они всегда просят такие вещи.
Безлім на все• 13 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
Не тільки старі, багато хто жалкує свій мотлох викидати, просто чим більше років людині, тим більше мотлоху, в молодих менше, але в них все попереду))
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Хочуть
Не надо. Не придумывайте.
Ничего им не надо ’преподносить’.
Они должны жалеть и грустить - это правильно и нормально.
автор ГейТуда • 13 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
Я відразу своє лахміття викидаю
Мене дратує коли багато речей в хаті
Я люблю щоб пусто було і менше пилюки
Пес Патрон• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Яких темах??
Ситуація така що вони самі просять розхламитт їх
Привезіть їм 2 коробки або мішка і скажіть, щоб туди поклали все непотрібне, а ви вивезете на помийку. Там безхатченки розберуть кому що потрібно
Не кую, не мелю• 13 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
То не від віку залежить, а від жлобства