ГейТуда• 13 декабря 2024
У батьків на горищі багато одягу 20 рівної давності. Жалко викидати
Хочемо навести порядки
Там купа всього
І хутряна шапка, дубльонка- яке років 40 назад було в тренді
І от вони не наважуються викинути
Тому що жалкують
Але їм не подобається безлад в хаті
Мільйон коробок непотрібу, вивезли з квартири в новий будинок
Тепер там 2 кімнати повністю завалені
А в третій вони живуть
Там купа всього
І от вони не наважуються викинути
Тому що жалкують
Але їм не подобається безлад в хаті
Тепер там 2 кімнати повністю завалені
А в третій вони живуть
Сама не знаю• 13 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Моему папе 68. Он весь в кельвине кляйне и андер амуре). Нашла его туфли летние кожаные - но устаревшие. Прислала. А он мне: что ты мне эти дедовские туфли прислала? В них только хоронить
Кому нужен здесь ваш папа,,вы как выскочка ,вас об этом не спрашивали
Качка в тапцях• 13 декабря 2024
Ответ дляСама не знаю
Мой папа нужен здесь так же, как и ваше мнение
Сама не знаю• 13 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Вам слово не давали , молчите
Редисочка• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Просто вони важко заробляли на те все…
І гроші з неба не валились
Тому вони ось так відносяться
І гроші з неба не валились
Тому вони ось так відносяться
Жлоби так думают, пусть сидят.
Кили и Манджаро• 13 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Чому думають, що люди, які потребують речі, будуть носити речі, яким 20 років? Ви б самі таке носили?
У меня в гардеробе свитера и блузки, которым лет 25, ношу, а еще у меня есть ГДРовский шерстяной свитер 80-х годов, теплющий и ничего ему не делается, одеваю несколько раз в году по большим морозам.
Редисочка• 13 декабря 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну то взяли иовчки і вивезли
Ви шо? Це зусилля роботи, а так попіз..и - потеревеніли і живимо. Авторка така сама і вона так саме щось зберає.
Брюнетка в Мармеладе• 13 декабря 2024
Ответ дляосень харашо
я віддаю нормальні речі своїх дітей, які купувала їм декілька років назад, і не найдешевших брендів.
Але після таких дописів, як ваш, я завжди вагаюсь, чи віддавати, чи віднести на смітник.
Наприклад джинси дитини, з зачіпкою або маленькою плямою від фарби (син займається малюванням).
Хоча моя дитина ті штани носила і з зачіпкою і з плямою, поки не виросла з них. Але ось уявляю, як хтось як ви перебирає і думаю ’як посміла принести штани з плямою’)
Та ж сама історія зі світлою курткою Ленне, манжети трохи затерті, колір куртки бежевий, обробляла плямовивідником, але це треба повозитись. Так і лежить та куртка в пакеті після прання, хоча можливо якась дитина б її могла вже носити.
Тому я розмію вас, але ви відбиваєте охоту щось віддавати на благочинність.
По перше, мова йдеться про речі, яким , яки пише автор, більше 20 років. Навряд чи ви, або ваші батьки , були б раді таким речам та носили би їх.
По друге, речі передають різні. Одна справа пришити гудзик та попрати. Інша справа, коли передають колготи або носки з дирками, куртку, де зламана змійка (а на хвилинку, заміна змійки стоїть від 400 грн + ще оектамкупити саму змійка), або дитячі труси, де зразу бачиш як мати відноситься до гігієни своєї дитини. Або кеди для дитини, де один норм, а інший подошва окремо лежить, зв´язана шнурком. Я вам багато можу розказати про речі, які передають. Але є і відповідальні люди. Передають речі, які поради, попрямували, та склали по пакетам: верхній одяг окреслив від нижньої білизни.
* Вчора онуки привезли речі від бабусі і дідуся. Вони ще живі. Було пальто київського метрополітену 1986 року (написано на ярлику та прізвище, хто його носив ). Ваші батьки потребують таке пальто? І воно не нове, його носили і не один рік. І там таких речей.....
ПрипоРошенная• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
З чого почати? Може придуиати тєму що я забераю це добро і ніби продала
І дам їм гроші
А сама вивезу кудись.. частину з того що нормальне віддам на гуманітарну допомогу
І дам їм гроші
Дубленки можно собакам в приюты , да и вещи вроде тоже нужны. Где то мне недавно такой пост попадался .
Ну ниче се• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Так вони і просять приїхати і викинути
Бо в них самих рука не дотягується
То приїдьте і викиньте. ТАк, ви не одна така.
Їздила і викидала.
Ви ще побачите - будете строчити теми - викидаю тижнями, ще залишилось приблизно рік вивозити.
Нажаль, бачили-плавали.
Їздила і викидала.
Нажаль, бачили-плавали.
Ну ниче се• 13 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Расхламите комнаты,сложите на чердак
АГА, потом с чердака сносить и вікидівать!!!
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
В місті теж не всі шикували. Мій батько, щоб купити меблі, о 4 ранку ставав в чергу під магазином не один день.
Моя мама тоже.
При чем здесь ’шиковать’.
Родители просят! автора избавиться от вещей.
В чем проблема?
В том что автору лень и она уже не первую тему создаёт чтоб ее отговорили?
При чем здесь ’шиковать’.
В чем проблема?
ПрипоРошенная• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Яких темах??
Ситуація така що вони самі просять розхламитт їх
Значит приезжаете и все вывозите . Зачем тогда танцы с бубнами устраивать раз сами попросили помощи в этом вопросе.
Ну ниче се• 13 декабря 2024
Якщо ви збираєтесь машиною, то повірте, в машину ви кинете два пакунка, вони і не побачать - ввечері знесли, зранку поїхалиЯкщо на смітник, то мама в магазин - ви на смітник пару раз згоняли.
Якщо мова про дві кімнати - то вони і не помітять !!!
Чи ви хочете це заняття розтягти на просмотр кожної кофтинки - шкода-не шкода. то, я вам скажу, у вас купа непотрібного часу!!!
ПрипоРошенная• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Да
Тільки питання як так зробити щоб їм шкода не було
Оце найбільше їх мучає
Шо шкода
Може дати гроші за ті речі?
Оце найбільше їх мучає
Шо шкода
Може дати гроші за ті речі?
Скажите , что завезли в пункт помощи впо , все очень обрадовались этим вещам и благодарили .
Ну ниче се• 13 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Так, це теж працює.
Якщо вам самій шкода - то в контейнери!! але не мехові шапки і всілякий хлам, а дійсно щось носібельне.
Фляшка на трьох• 13 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Моя мама тоже.
При чем здесь ’шиковать’.
В чем проблема?
При чем здесь ’шиковать’.
В чем проблема?
А до чого тут з села люди чи з міста? Це ж ви поділили.
Хтомолодець? Я!• 13 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Я при чем? Это ж мне написали что в селе очереди ждали .
Анти-анонім• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Так вони і просять приїхати і викинути
Бо в них самих рука не дотягується
Просто во время вывоза не показывайте особо вещи, чтобы не было сожалений.
Анти-анонім• 13 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Расхламите комнаты,сложите на чердак
И весь мотлох на голове будет лежать, ну класс же.
осень харашо• 13 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
мої батьки не потребують взагалі чужих речей.
але такі пальто з радістю беруть у притулки для тварин, підстеляти в клітки.
Я розумію про що ви пишете. Але людину, яка сама не розуміє, що брудну білизну треба тільки викидати ваш пост ніяк не зачіпить. А от тих, хто надмірно відповідальний, дуже.
Всі речі, які я передавала були випрані, випрасувані і складені в пакети. Зараз стоїть пакет речей на балконі, сусіди робили ремонт, воно там все запилилось, і ще раз їх прати я не буду. Але і відправити не наважусь, щоб не сказали, що я поставилась з неповогою.
Скоро люди на благодійність взагалі перестануть віддавати( Ну може воно і на краще. Щоб ви не перебирали тонни непотрібного хламу.
Кумедний ґудзик• 13 декабря 2024
Ответ дляa.ostroverh
Как вариант приюты для зверей
Ковры, одеяла, верхняя тёплая одежда - в вольер на подстилки могут забрать
У нас часто просят в приюты для животных
Домашня Зюзя• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
І на чердаку є коври всякі
І в кімнатах одяг старий
Килими попилососити і продати. Я свій продала.
Домашня Зюзя• 13 декабря 2024
Ответ дляКоролева спама
Ну, бомжі з-під баків, мені здається, все забирають. Дублянкам також будуть раді собачі притулки, якийсь Бублик автору велике дякую скаже)
Вам здається. Вони забирають речі в дуже гарному стані і ті, які можуть носити самі. Бабусину шубу не заберуть.
Домашня Зюзя• 13 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
Натуральна дублянка середини 80 років? Міхуйова шапка з Іпполіта здерта?
Дублянку можна перешити. Приятелька перешила бабусину шубу на шикарну жилетку.
Королева спама• 13 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Можливо, я таке не лишала) Ну, собакам згодиться і бабусина шуба)
Ума Палата• 13 декабря 2024
Автор,килими непогано продаються.
І на олх,і на фейсбуці.
А одежу вивозьте ,здайте в пункти прийому вторсировини.
Батькам кажіть,що в комісійний магазмн здаєте.
Бо вони,дійсно,шалені гроші за ті речі колись платили
І на олх,і на фейсбуці.
Г@Л@В@ломка• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
І дам їм гроші
Скажіть що в церкві потрібна допомога, нужденним, перед новим роком і різдвом. Так шкода тих людей, що мерзнуть. Давай пошкребемо і відвеземо їм трохи добра.
Але якщо непотріб - то на смітник. Влаштуйте санітарну неділю. І все век
Г@Л@В@ломка• 13 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Так вони і просять приїхати і викинути
Бо в них самих рука не дотягується
Так викиніть, навіщо ця гуманітарка
Г@Л@В@ломка• 13 декабря 2024
Ответ дляНу ниче се
Їздила і викидала.
Нажаль, бачили-плавали.
Їздила і викидала.
Нажаль, бачили-плавали.
Так, я викидала після тітки. Носити нічого казала шкафи завалені. Викидала три дні. Але там на неділю ще. Треба їхати і викидати без зупинки.
Брехушечка• 13 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім
Вам абы шо ляпнуть)остатки на чердак,если вообще воспринимать информацию умеете