З понеділка на дієті• Изменено 18 декабря 2024
Потрібен погляд на ситуацію зі сторони. Хто прав?
Подружжя дуже похилого віку, мають трьох кімнатну квартирою. Отримали в радянські часи. Є в них донька та син, він проживав довгий час з ними, тепер окремо винаймає, бо одружився, народили дитинку. Старим батькам важко міняти звичне життя з новою людиною в домі, та й невістка з ними не ладнає. Але син живе окремо з перспективою, що після батьків квартира лишається йому, бо ввони все життя це говорили і обіцяли . Донька вже дуже давно проживає в іншому місті. Там же вийшла заміж, купила однокімнатну квартиру, та через великі борги лишилися її. Переїжджає вона до батьків. Звісно весь побут, витрати, лікування на неї , бо живе з ними. Тим більше мати вже лежача. І тут виникає конфлікт. Син висказує сестрі, щоб вона ні нащо не розраховувала, квартиру свою вона просрала. Вона каже, що не його то справа, бо не він їй цю квартиру купляв. Батьки теж вже різко змінили курс і оголосили, що ніякого заповіту не буде, що вони обидва їх діти і ділитися спадок буде на двох. Я не донька і не невістка якщо що.
Докладальниця• 19 декабря 2024
Квартира же приватизирована и по идее на 4х. Если так, то ситуация упрощается, а если и нет, то все по закону - на двоих, и все дела
КоролеВешна• 19 декабря 2024
Жахливий жах. Батьки дуже неправильно зробили, що на обіцяли. Для чого вносити розлад?
Катруся 777• 19 декабря 2024
Правильно батьки сказали - на двох. Тим більше, син не доглядає зараз за ними, то про що мова? Донька підключилася, доглядає батьків. Обоє їх діти тому так, мають право обоє на спадок
Смячиком• 19 декабря 2024
Делить на двоих, но я считаю честно сестре отдать даже бОльшую часть т.к. именно она ухаживает за родителями. Если брат не хочет отдавать ей больше, то пускай тоже ухаживает.
Ёшки_Матрёшки• 19 декабря 2024
Батьки вирішили після своєї смерті рідних дітей ворогами залишити. Мда,ніколи не зрозумію,навіщо ділити двох дітей і комусь щось обіцяти,обезцінюючи другу дитину.
З самого початку було помилкою обіцяти квартиру одній дитині. З якого перепугу?
Мальчун-задирун• 19 декабря 2024
Який жах. Як добре, що у чоловіків батьків страшненька хатка в селі, на яку і претендувати не хочеться ). Зовсім не буду проти, якщо вона дістанеться чоловіковому брату. І навіть якби це був шикарний будинок в місті, влаштовувати через нього розбірки я б не стала.
Радикальная• 19 декабря 2024
Так родители же уже сказали свое слово. Смысл обсуждать? Вообще, я, которая столкнулась совсем недавно с этим всем, а ещё до этого с ситуацией мужа, рада что у нас все больше по семейному решается.
Автор, кто там спорит из них? Если судить по написанному вами, то вы за дочку
З понеділка на дієті
• 19 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Я думаю, що на ситуацію вплинула хвороба матері, бо жінка вже лежача і потребує догляду. Син наскільки я знаю фінансово не допомагає. Була ситуація, коли я позичала гроші цій донці, бо мати потребувала дорогих обстежень та ліків. Син відмовився скластися
З понеділка на дієті
• 19 декабря 2024
Ответ дляСмячиком
В нього сім’я і маленька дитина, грошей немає, щоб допомагати
Докладальниця• 19 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Моему мужу было 22, когда мы поженились. Свекрови 45, свекру 50. Мы приехали к ним в гости и они повезли на экскурсию - сначала на дачи, их было две, по одной на каждого ребенка) Потом в село к бабке, прям перед воротами сообщили «то все ваше буде». Мне почти 45, с ужасом думаю, что я бы в таком возрасте уде делила наследство))
Итог - родители переехали в село, в тот дом, что типа наш, продали обе дачи. Квартиру в городе сначала сдавали, потом тоже продали и купили дочери квартиру поближе к ним. Остался только дом, представляю махач за него в будующем😂
КоролеВешна• 19 декабря 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я вважаю, що немає різниці хто і скільки вкладається. То на його совісті, що він не допомагає батькам. Йому з часом така ж ’допомога’ прилетить від його ж дітей. Але батька не можна так розділяти дітей. Не можна обіцяти комусь все, а комусь нічого. Має бути 50/50. Крапка.
Смячиком• 19 декабря 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну руки у него же есть. А коли нет никакой возможности помогать, то родители вольны и все имущество на сестру по завещанию оставить.
З понеділка на дієті
• 19 декабря 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Вони вороги вже зараз
Ёшки_Матрёшки• 19 декабря 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вони вороги вже зараз
І подякувати за це треба батькам.
КоролеВешна• 19 декабря 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
І подякувати за це треба батькам.
Саме так.
Часто рідні брат з сестрою ворогують саме через батьків.
Смурфик• 19 декабря 2024
Однозначно делить на двоих.
Помогает не помогает - детей нужно любить одинаково. Я бы не простила родителям если бы оставили меня без наследства.
З понеділка на дієті
• 19 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Спір зі сторони сина. Так, більше на стороні донці, бо їі брат був налаштований проти сестри, як тількі вона переїхала. Хоча на той час ніхто про заповіт не говорив ще
З понеділка на дієті
• 19 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Згодна
Скокмоно - стокнуно• 19 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
А почему крапка?
Вот у меня отец бабушке не помогал ни в чем, вообще не приезжал, только на пасху за столом посидеть. А его сестра постоянно к бабушке ездила, помогала по дому, бабуля долгое время одна жила после смерти деда. Они с тётей и огород, и ремонт, и косили вокруг. А папа ничего. Какого же было моё удивление, что бабушка не оставила завещание, и все делится на 2. Ах, да, на похороны он тоже только приехал, не участвовал никак, хорошо что бабуля денег собрала себе на похороны и даже памятник заказала, чтоб никого не напрягать. А сын у неё вот такой, нидочего.
Кукарачка• 19 декабря 2024
нажаль це наслідки виховання коли ’синочка-корзиночка’ у попку дули, а дочка -нянька. Від багатьох похилого віку людей чула, що дівчинку в родині тримають за доглядальницю...
Ситуація складна, дочці діватися нікуди бо живе з батьками. Доглядати також приходиться саме їй бо вона з ними живе + можливо їй їх реально шкода, навіть не дивлячись на таке їх ставлення.
Якщо по совісті, то квартира повинна дістатися тому хто доглядає. Якщо братіку теж хочеться щоб порівну - то нехай переїздить до батьків, і разом з сестрою однаково допомагає лежачий матері з ліками, побитом і фінансово. Але зазвичай, таких братіків батькам жальче, бо то ж мужик-наследнік...
АсобеннАя• 19 декабря 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Квартиру, яку продали за борги, хто донці купляв?
З понеділка на дієті
• 19 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
Однозначно делить на двоих.
Вони сина дуже люблять . Він пізня дитина, обласкана, обцілована
БлинчикБезСметанки• 19 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
Це ключове питання
Чекаю завтра• 19 декабря 2024
Родители правы. Это их имущество. Решили делить на двоих детей, значит на двоих. Странно, что у детей изначально нет части, учитывая что квартиру получали в союзе и должны были приватизировать на всех
Йосип_молодий• 19 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Саме так.
Враждуют когда:
- один гипер эгоист и рвет все для себя, плюет на порядочность и совесть
- второй тянет на себе проблемы и не согласен все отдавать...
Носки на подтяжках• 19 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
а ви яким боком до майна свекрів? Розбірки би вона не влаштовувала