Мира всем• Изменено 13 декабря 2024
Ракети, обстріли, немає світла, а дитина вже в школі повинна бути через пару?
Чи це нормально? Тільки відбій був, а вчителька вимагає вже дитині бути на уроці. Я кажу, що не встигає, ще й світла нема, спускатися високо, буде через урок, а вона почала казати, що у неї ще гірше і вона вже в школі, і у родичів її старих ще гірше і вищий поверх, а вони скачуть швидко по сходах. Це адекватна людина? Всі як роботи? Яка у вас ситуація?
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Забейте на училку. Это ответственность родителей - вести сегодня ребенка или нет. Я б вообще дома оставила.
Дякую
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Только Вы принимаете решение-о безопасности посещения школы Вашего ребенка. Пусть ставит прогул, эта учительница. Здоровье и жизнь дороже хотелок.
Мы на дистанционке, мелкий вообще без садика. Тревоги постоянные у нас в области.
Дякую!
Угги_в_горошек• 13 декабря 2024
Дають після відбою годину на збори і для дітей і для вчителів. Ніхто нічого не вимагає, коли відсутні принесли заяву на наступний день що був відсутній і все.
З роботою печальніше, але викручуюсь.
Скоро_вчера• 13 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А мой пришел в класс и написал, что он один на уроке
Живе близько. У класі старшого таких двоє. Вони живуть поруч з ліцеєм і під час тривоги йдуть в укриття ліцею.
У нас протягом години після відбою діти збираються.
Моїм їхати 15 хвилин і ще 15 хвилин пішки.
То у годину вкладаємося, якщо впихаємося у транспорт.
А є діти, хто живе далеко. Вони запізнюються. Їх ніхто не сварить.
Губи з філером• 13 декабря 2024
Шось вы трындите. После отбоя обычно уроки через час начинаются. Учителю ж тоже надо до школы дойти. У нас вообще дистанционка, лучше б в школу пошли, но начали через час примерно после отбоя.
А вообще, можете вообще не пойти, кому какое дело.
Повітруля• 13 декабря 2024
Ответ дляМира всем
Не станеться, а довго. Фізично не встигне за секунду добігти на урок
Скільки? Я боюсь ліфтів, спускаюсь завжди пішки з 22 поверху, це займає 4-5 хвилин
KROX@• 13 декабря 2024
Ой у нас ще краще...
У дітей виключно дистанційка. Всі по домам. Летить щось на місто працює ПВО вибухи. Вчитель не припиняє урок і на крики дітей, що гучні вибухи каже - Ваші батьки написали заяви щодо дистанційного навчання і що діти при цьому в безпеці ( майже 90% класу робочі столи дома у дітей біля вікон) . Тож сидіть на уроках і не кажіть , що вам гучно і страшно при вибухах.
ото де клініка.
Губи з філером• 13 декабря 2024
Ответ дляvecya
мне бы пофиг было, что она там говорит, я бы даже не оправдывалась, это мой ребенок и моя ответственность
Вы реально верите, что учитель такое говорила автору? Это какие фантазии
Губи з філером• 13 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Ой у нас ще краще...
ото де клініка.
Во время тревоги уроки должны прерываться, даже на дистанционке. Если у вас не так - обратитесь к администрации школы.
KROX@• 13 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
в нас не так, бо у нас прикордонна область. і тривоги буває добу не вимикають, або за добу без тривоги 20-40хвилин.
тож батьки написали заяви, що дозволяють проводити заняття у тривогу.
Губи з філером• 13 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Тогда не жалуйтесь. Сами ж написали заявления.
KROX@• 13 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
ну там у зяві теж є фраза про безпекову ситуацію. І було озвучено неодноразово, що коли зовсім ’капець’ діти вимикають все і ховаються.
Більшість вчителів кажуть про перерву в 10-20 хвилин при сильних вибухах.
Кондуктор автобуса• 13 декабря 2024
Автор, у Вашої вчительки, може, гіпервідповідальність + невроз.
У кожного свої загострення у такий період.
ХуАнита• 13 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Щось ви прибріхуєте
Та ви що? В нас є вчителі, які вимагають під час повітряної ( якщо припадає дистанційний урок саме їх) дзвонити особисто у вайбер і сдавати вірш, тему, ще щось. Якщо дитина це не зробила ( бо банально була в укритті), стоїть жирнюча одиниця . 7 клас ,Київ. То я такий влаштувала там скандал в тій школі, що вони тепер трошкі місце своє і обов´язкі вивчили. А то половині вчителів все одно, вони просто не проводять ті свої урокі, які дистанційні, а потім , коли клас пише на 2 весь, бо не зрозумів тему, кажуть, а чого ви нічого не знаєте, нехай вам батьки репетиторів наймають. А половина ідіоток, яким повітряна тривога і безпека дітей під час ракетних обстрілів до одного місця- сдавай вірш. Система освіти розвалюється, бо 70 відсотків педагогів некваліфіковані, з відсутністю людяності, поваги навіть не до дітей, до колег, бежмежна тупість, неспроможність цікаво провести урок, діти ненавидять у нас у школі біологію, географію, англ.мову, бо прийшли нові малограмотні персони, які таке собі дозволяють на уроках, ну в культурної людини це в голові не вкладається. Інформатика, 2024 рік, вона сидить і диктує в темряві ( зранку 2 уроки маємо дистанційно, а так друга зміна з 13 до 18.50) конспект з підручника ( пишіть під ліхтариками телефонів). Ну воно в своєму розумі? Жодної презентації, пояснень цікавих. Тупий совок. Підлітки, всі прекрасні діти з нормальними батьками, а воно сидить і оцінює при всіх то одяг, то розумові здібності дитини, дає оцінку дано чи не дано дитині вчитися. А сидить же саме без смаку вдягнене, з зайвою вагою , яку обтянули штани, які ось-ось тріснуть, з неправильною вимовою слів, з безграмотним мовленням взагалі. Судді прямо.
Суцільна зрада• 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Какая неравнодушная учительница. Мне на днях подруга жаловалась, что их учителю вообще нет никакого дела до учебного процесса, есть дети, нет детей.
Хвора вчителька.
Після тривоги ще треба дістатися до школи.
До закінчення тривоги моя дитина вдома, чхати я хотіла на такі вимоги
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляОдяг та сумки
а час виписувати тут в вас э(
А я до чого? Дитина сама зібралась, я на роботі і так вже
Угги_в_горошек• 13 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Або автор неадекватно сприймає інформацію, в основному міністерство освіти плюс мінус дає однакові розпорядження для всіх і я на думаю що вчитель прям вимагає присутності дітей при ракетній небезпеці.
Або другий варіант автор троль банальний.
пАлАвинкА• 13 декабря 2024
Ответ дляХуАнита
Який жах !
Як міряти?• 13 декабря 2024
У вас своя голова на плечах есть? Мне было б насрать что там говорит учитель. Отвечает за ребенка родитель. И именно родители должны думать про его безопасность. Пусть там вимагаэ что хочет, а у нас в стране война
Дева Мария• 13 декабря 2024
Верю , у нас была такая же долбаняшка. Когда были майские массовые , сидишь с малой с 3ночи до 7 утра , а она - чекаю всіх на перший крок 🙉
Дева Мария• 13 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
У нас так же было ) жила возле школы . Что ей собираться ? Ей же не надо ребенка без света накормить и т д , который не спал пол ночи . Мне иногда кажется что она в тревогу уже в школу в укрытие уходила , потом просто подымалась в класс и написывала . Что им ? В школе жрут и жить могут
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ви ж повинні розуміти, що вона і дитині мізки промиває потім
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Який сенс тролить на цьому?
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Як з іншої реальності люди