Добра всем!• 13 декабря 2024
Как назвать мальчика?)
Мне нравится одно имя, мужу другое. Родственникам вообще ничего не нравится.
Как найти компромисс с мужем?
Накидайте вариантов, как можно назвать сына 🤍
Как найти компромисс с мужем?
Сито для думок• 13 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Ой, меня аж дёргает почему-то от имени Алёна. 🤢
Мене також.
Козяка-маляка• 13 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Скажите это нашему президенту))
А шо он сына теперь так назвал?
Куда ж без меня• 13 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Не учитывая мнения мужа даже?)
Чисто теоретично - так. Але як на мене, це неправильно. Чоловік є батьком? участь у вихованні буде приймати? фінансово забезпечувати буде? Так. Тоді чому він не матиме права голосу у питанні вибору імені?
Шукайте компроміс, перебирайте імена, підбирайте похідні в іменах
Як приклад
Роксолана (Лана, Роксі)
Маргарита (Марго, Рита)
Вікторія (Віка, Торі)
Розумію, що ви чекаєте на хлопчика, тому спробуйте так «погратися» з чоловічими іменами
На крайній випадок запишіть у свідотство про народження одразу 2 імені, а далі вже вирішите що більше пасує дитині і хтось, або ви, або чоловік, підлаштуєтесь. Це нормально.
Вже розказувала тут історію моєї однокласниці. Всі звали її Аліса, а насправді вона Олександра. Батько хотів Сашу, мама була проти. Олександра трансформувалась в Олексу, Олесю і потім в Алісу. В школу дитина вже пішла як Аліса, завжди в журналах була Аліса, але атестат на імʼя Олександра.
Як приклад
Роксолана (Лана, Роксі)
Маргарита (Марго, Рита)
Вікторія (Віка, Торі)
Куда ж без меня• 13 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Мнение родителей моих тоже важен немного 😅
Ваші батьки та батьки чоловіка мають проявити повагу до вас та чоловіка і прийняти ваше рішення. Дитина ваша і відповідальність теж ваша. Ваші батьки вже свого часу свій вибір зробили і тепер мають поважати ваш вибір
Куда ж без меня• 13 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Міша
Як дивно змінюється мода на імена.
21 рік тому ми назвали сина Міша і всі, як наші друзі, так і старші покоління були здивовані, тоді це їмʼя дуже рідко зустрічалось. Маю на увазі новонароджених так не називали. А зараз все частіше зустрічаю маленьких Михасиків і бачу це імʼя в рекомендаціях
Ковбой Хагис• 13 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
А чего наставили рукалицо,чем Богдан и Назар плохие имена?
Не нравятся, поэтому и наставили. Назар
Тримбулька• 13 декабря 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не нравятся, поэтому и наставили. Назар
Вы невоспитанная
Ковбой Хагис• 13 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
Вы невоспитанная
Так говорить тоже невоспитанно.
Тримбулька• 13 декабря 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Так говорить тоже невоспитанно.
Пишите имя своего сына, сейчас рыгающих смайликов наставим
Ковбой Хагис• 13 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
Своего пишите. Или это Назар?
Ответ дляКуда ж без меня
Як дивно змінюється мода на імена.
Михаил - мой дедушка, имя мне всегда казалось и редким и красивым. Миши - пара друзей-музыкантов, им уже по 40+. Но последние года 3 у нескольких знакомых сыновей назвали Мишами, и мне кажется уже, что среди ребятни это уже не редкость.
DariaBonda• 13 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Не учитывая мнения мужа даже?)
домовляйтеся) від чоловіка у вашого сина буде прізвище і по-батькові, а ви хоч імʼя йому дасте, яке вам подобається 😁😅
в мене такий аргумент проканав з імʼям для доньки, але чоловік в принципі був не проти імені, яке я запропонувала)
DariaBonda• 13 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
У мене все просто і гарно - Ярослав і Володимир.
Ярослав Мудрий і Володимир Великий - моя асоціація 🔥🔥🔥
DariaBonda• 13 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
В наше время назвать сына Владимиром - тоже самое что Адольфом
бо треба називати Володимиром 😋
неДоЖиру• 13 декабря 2024
Думайте уже своими мозгами, а не чужими
Ещё мнение родственников и тем более левых людей спрашивать... Инфантилизм высшей степени
всегдаДаДа• 13 декабря 2024
Ответ дляDariaBonda
Класна асоціація, дякую))