Вилосипедниця• 13 декабря 2024

Відношення на відстані з військовим

Спілкуємося з чоловіком більше 6 місяців по смс,відео звязку,вживу ще не бачилися , спочатку так все було гарно,відео дзвінки кожен день(хоч на 10хв) ,постійні переписки і т.д. . Зараз спілкування дуже мало спілкуємося,мало ніжних слів,по відео взагалі дуже давно розмовляли, він говорить що загострена ситуація на фронті,пізно повертається на місце дислокації(він займається евакуаціями) , в тій стороні де він,дійсно зараз дуже гаряче. Я незнаю чи дійсно він настільки зайнятий,чи пропав у нього інтерес,чи я себе дійсно зря накручую.
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ну так он у него и есть, и его нужно распределить на всех, поэтому вам и не хватает . Поначалу присаживал на крючок, сейчас вы клюнули, теперь отстранение, вы теперь зависимы , так и планировалось , другим уделяет теперь время
може і так,а ще загостренн ситуації на фронті,раніше у нього було більше вільного часу
МояХатаЗкраю• 13 декабря 2024
Він скоріше за все одружений, а Ви вже кип´ятком сци......
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
він не одружений, є спільні знайомі
Бабуся Бетман• 13 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
А почему он скорее всего женат? Все военные женаты? Нет неженатых на фронте?
Почему такой вывод?
Бабуся Бетман• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
А чего вы не приехали встретиться? Встречаются же люди в прифронтовых городах?
Alita888• 13 декабря 2024
У вас немає відносин
Лизочек• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
не потрібно всіх рівняти під копірку
под копирку не ровняют, под копирку пишут
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
боюся туди їхати
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляAlita888
У вас немає відносин
не придирайтеся до слів
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
навчіть мене граматиці,дуже доречно в даній темі
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Онлайн спілкування з військовими… це специфічна ніша. Більшості з них потрібна підтримка. Віддушина. Часто бувають одружені. Просто як вид розваги. Щоб там не зійти з розуму. Я принципово не завʼязую такі спілкування.
Один раз відповіла. Почали на нейтральні теми писати. З його слів він розлучений. Я одразу сказала, що особисте не чипляємо. Я стосунків не шукаю. Знаючи ситуацію у його направленні територіально розуміла, що хлопцям не вистачає смаколиків. Бо магазини не працювали. Одне відділення НП поруч ще ціле було. Тому я зібрала їм передачу. Вислала. .. це мінімум, що могла зробити. Він інколи писав… А потім поступово переходив на особисте. Заговорив, що може приїхати у відпустку у моє місто. Я сказала, що чашку кави на зустрічі б випила. Але не більш того. Уваги на нього не маю часу.
Так він образився. Сказав, що я йому дуже сподобалась.
Короче… Більше не спілкуємося.
МояХатаЗкраю• 13 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Почему такой вывод?
Бо шукають пригод, відволікаються))
І то майже всі)
Одиниці там є вірними, скільки їх там паруються з волонтерками, кухарками, медсестрами або просто з дівчатами місцевими
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Короче… Більше не спілкуємося.
от різні ситуації бувають. Ви просто не побачили сенсу переходити на більше спілкування
МояХатаЗкраю• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
А Ви настирлива, хочете все-таки по особистим граблями пройтися...
Вам пишуть майже всі, що вони так розважаються, а Ви вже фату приміряєте🤣
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Тому, автор, робіть тут висновки самі. Таких як ви він може мати декілька. Потім, він на війні і таке бачить, що нам і не снилося. І часу може бути мало. Та і настрій буває не для розмов. Їм там помитися немає де інколи. Просто не розчиняйтеся у ньому. Живіть своє життя.
Вцілому, якщо чоловіку цікава жінка, то він все зробить, щоб виділити час.
123-08df• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
звідки такі доводи?
це звичайне життя, а ви дуже наївна ще
123-08df• 13 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Зачем вам это все , вам нравится вечный треш и режим ждать , вместо того чтоб жить свою жизнь а не просирать молодость и время ?
хоч не з тюрьми ждуля
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
заміж за нього точно не збиралася)
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так. Різні. Але я давно вже живу)) І стала скептиком. На жаль. Або реально дивлюся на речі.
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
дякую) серед всіх учасників , від вас дійсно толкова порада і без сарказму
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
потрібно бути більш холоднокровною чи що)
123-08df• 13 декабря 2024
Ответ дляMs. Доброта
Про що можна переписуватися 6 міс?? Це якийсь вид садомазо? Реально, втрачаєте час та ще й страждаєте через це. Гроші хоч скидав? Бо якщо ні, то я взагалі не розумію.
аби не вона йому, може він зек і розводить
123-08df• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
звісно тільки поруч можна зрозуміти,який чоловік,я багато надій і не будувала
воно і видно
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ага). Голову тримати у прохолоді, а ноги у теплі))). Так мені колись порадив один чоловік. Я його дуже кохала.
Емоції з часом підуть на спад.
Коли чоловік відчуває від жінки прохолоду… Починає активніше проявлятися. Так то працює.
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
раніше було дуже багато спілкування,а зараз все змінилося,от і сумніви тепер,чи дійсно він говорить правду чи лапша
123-08df• 13 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Короче… Більше не спілкуємося.
просто перепихнутися хотів разок
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ для123-08df
дівчинко,як би ти уважно читала,побачила що ми з ним спілкувалися по відео
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Емоції з часом підуть на спад.
значить,потрібно включати прохолоду)
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Видихайте. Займіться собою. Все стане на свої місця.
автор Вилосипедниця • 13 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
так і буду робити) а час покаже,які у нього дійсно були мотиви і наміри