Вилосипедниця• 13 декабря 2024
Відношення на відстані з військовим
Спілкуємося з чоловіком більше 6 місяців по смс,відео звязку,вживу ще не бачилися , спочатку так все було гарно,відео дзвінки кожен день(хоч на 10хв) ,постійні переписки і т.д. . Зараз спілкування дуже мало спілкуємося,мало ніжних слів,по відео взагалі дуже давно розмовляли, він говорить що загострена ситуація на фронті,пізно повертається на місце дислокації(він займається евакуаціями) , в тій стороні де він,дійсно зараз дуже гаряче. Я незнаю чи дійсно він настільки зайнятий,чи пропав у нього інтерес,чи я себе дійсно зря накручую.
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Ответ для123-08df
просто перепихнутися хотів разок
А ХЗ))). Це життя. По суті… Усі чоловіки коли знайомляться, то думають про секс. Ніхто не їде на перше побачення з думкою про весілля)))
Не знаходите?
А якщо жінка «зачепила»…. То там може буде на фініші все, що завгодно.
Не знаходите?
Ответ дляЗайканалужайке
Не знаходите?
так не працює, або чоловік одразу налаштований на родину і серйозні стосунки або просто перепихом і закінчиться
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Ответ для123-08df
Працює по різному. Повірте))
Тим паче, коли спілкування було не одноразове перед зустріччю. То говорить про те, що як мінімум його зачепило спілкування. Тобто не пусті розмови.
Ответ дляЗайканалужайке
Працює по різному. Повірте))
вам видніше, кожному ліпшому давати одразу, щоб зацепити і одружився потім, сміхота
волосатое стекло• 13 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Не всегда так) есть лядуны, есть нормальные мужчины
конечно, есть. Никто же не спорит. Но отношаться с непонятным мужиком из интернета - это высший пилотаж
волосатое стекло• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
по-перше,я не писала ,що збираюся будувати з ним сімю, по-друге-він точно не одружений
ну официально может и нет
Валерія-783f• 13 декабря 2024
Запитайте прямо в нього. І не будете себе накручувати.
Думаю, що йому там морально і фізично важко.
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляВалерія-783f
я запитувала, він відповів:сонце,ти знаєш яка зараз тяжка ситуація на нашому напрямку,я пізно повертаюся з 0,дуже стомлююся і т.д. Він то пише кожного дня,але буквально пару слів,не так як раніше
Перша леді колгоспу• 13 декабря 2024
Автор, усі різні. І чоловіки також. Я зі своїм правда познайомилася в живу. Але потім місяцями лише переписки(( в них там все по різному - іноді просто не до розмов, іноді нема бажання, ресурсу, особливо, якщо напрямок гарячий. Враховуючи, що ваш займається евакуацією, цілком допускаю, що нема в нього ані часу, ані настрою спілкуватися. Це нормально. І це треба пережити. Та вам, все ж таки, краще було б якось з´їздити до нього - нічого страшного там немає. Була я свого часу і в Слов´янську, і в Краматорську
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
дякую за пораду) Просто дивно,що раніше він зажди знаходив час,а останній місяць все повністю змінилося, зявилося багато сумнівів, варіант-що дійсно немає часу,або знайшов когось більш цікавого для спілкування,тільки незнаю як це перевірити
Перша леді колгоспу• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
В них змінюється обстановка(( коли все більш-менш - мій пише, жартує. Коли стає гірше - відразу відчуваю це - відповідає рідше, сухіше. Потім знову відходе. Так й живемо вже більше 2 років. Намагайтеся не зайоб¥вати, а просто перечекати. Якщо знайшов когось іншого - все одно вплинути вы ніяк не можете.
Ответ дляВилосипедниця
звісно тільки поруч можна зрозуміти,який чоловік,я багато надій і не будувала
Понимаю, что тяжело возвращаться в реальность..
Девочки в принципе многие правильно пишут, хотя и жестковато.
Виртуальные отношения, отношения на расстоянии-ошибочно возводить в ранг Отношений.
Это общение. Задайте себе вопрос кто я в этом общении, какую мою потребность закрывает это общение и какие надежды у меня.
Ваша фраза ’я багато надій і не будувала’- похоже на самообман, на избегание боли. женщины по своей природе эмоционально привязываются к мужчине. (Вам уже больно, иначе не пришли бы на форум)
И тогда, честно посмотрите на эту ситуацию.
Потому что когда мы путаемся, происходит подмена понятий и мы не можем четко обзначить что происходит, а значит находимся в измененной реальности.
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
раніше також таке бувало,ввечері немає настрою,вранці все ок,а в останній час взагалі якийсь просто мрак,виходить що я більше проявляю ініціативу чим він, якийсь день не написала йому вранці(він був на евакуації) так в обід поверувся і пише:забула ти про мене і печальні смайли
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляEL13
дякую вам
Перша леді колгоспу• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Я взагалі вже не звертаю уваги, хто перший пише) Через день стабільно пишу сама. Йому часто не до цього. А якщо на передку, то взагалі кожного дня пишу. Їм потрібно відчувати, що хтось думає про них, пам´ятає, хвилюється. З мене корона не спаде)) а йому так ліпше
Зайканалужайке• 13 декабря 2024
Ответ для123-08df
Ви хвора?))) Що за висновки?
Валерія-783f• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Перетерпіть, або краще поїдьте до нього.
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
от так і в нас виходить,що я зараз частіше пишу і перша ,а він став якийсь без ініціативний, раніше писав:щоб фото присилала майже кожного дня,а зараз мовчить
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляВалерія-783f
він зараз в дуже гарячому напрямку,тому поїздка навряд чи буде
Валерія-783f• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
І хлопців наших шкода, і жінок наших теж..
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляВалерія-783f
отож,тому боюся щоб моє відчуття жалості,не спрацювало проти мене
Валерія-783f• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ви так напрацьовуєте свій досвід, не переживайте по дурницям
Вилосипедниця
• 13 декабря 2024
Ответ дляВалерія-783f
ДЯКУЮ)
Ласунка• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Це нормально. Не бачу нічого такого
Ласунка• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ну от чоловік приятельки. Сидить і чекає, облаштували собі житло, побут, рибалити ходили. Але потім приходить наказ і він їде на нуль, там триває бойовий виїзд від пів доби до тижня. Без зв´язку, телефонів і такого іншого. Потім виїзд закінчується, і він знову повертається до будиночка, рибалки і тривалих розмов з жінкою.
Потім їх перекинули на інший напрям. І там стало дуже важко, зазвичай раз на добу він або побратим скидає жінці смс ’живий’. І на цьому все. Вже з півроку в такому режимі.
Не заздріть тьоті• 13 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
навчіть мене граматиці,дуже доречно в даній темі
Це не грамматика…
Бабуся Бетман• 13 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Бо шукають пригод, відволікаються))
І то майже всі)
Одиниці там є вірними, скільки їх там паруються з волонтерками, кухарками, медсестрами або просто з дівчатами місцевими
І то майже всі)
Так почему именно женаты все объясните? Почему холостых нет? И хватит ли кухарок на всех паруваться? Если на кухне мужчины тоже…