Таракашечка• 13 декабря 2024

Вперше подумала що моя дитина … трохи не розумна

Давайте чесно, не ц всіх діти розумні і якось знаходять себе?
У кого діти погано вчилися але знайшли себе у житті?
Я також вчилася на середньо. Приблизно 4 з мінусом, або просто 4 по старій системі.
але донька моя ледь ледь тягне взагалі навчання .
Вчиться у Польщі в школі ледь ледь взагалі ледь ледь ….
14 років.
Якась не пробивна, викрутитися не вміє
Не знаю як в житті їй буде житися(
Дівчатка поговоріть зі мною (((
Шукаю стакан• 13 декабря 2024
з такою мамою, важко..
Брехушечка• 13 декабря 2024
Может замуж выйдет удачно и всю жизнь проживет счастливо и в достатке, знаю кучу примеров.
миссДавеча• 13 декабря 2024
Головне- ментальне здоров´я. Що не пробивна, то ви скоріш затюкали. Багато критики, вивчиної немічності. Вона у вас навряд чи самостійна. Бо мама все краще знала.
автор Таракашечка • 13 декабря 2024
Ответ длямиссДавеча
Ні, вона самостійна абсолютно
Просто не пробивна. От ніколи перша руку не підніме, ніколи перша нічого не запитає
Леопардові панчохи• 13 декабря 2024
Не знаю, у нас все пробивные.
Мой муж даже в крутой вуз поступил не сдав математику)
bespe4na_mavpa• 13 декабря 2024
Была на концерте в муз школе, рядом сидела девочка лет 9 с мамой. Девочка во 2м классе по музыке. И мама перд выступлением ей говорит: ой не нервуйся, бо ти коли нервуєш нічого не виходить ты ж знаєш.
Девочка и правда дрожа пошла на сцену, порыпала там, и с такой мамой как иначе(
Сижу_и_плачу• 13 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, вона самостійна абсолютно
Та ще навчиться! Головне підбадьорювати.
автор Таракашечка • 13 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не знаю, у нас все пробивные.
От і мені головне щоб пробивна
TANYA 0 0 0 0• 13 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, вона самостійна абсолютно
Що ви хочете від дитини???? З мого досвіду саме у таких тихих спокійних в житті все добре склалось , а от у вискочок і центрових передовичок все не так просто в житті, все вони комусь доказують, борються за першість, в більшості щастя в спокої , а не в першості
Сижу_и_плачу• 13 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ага. ’Головне не думати про блакитну мавпу. Ти ж не думаєш? Не думай!’
автор Таракашечка • 13 декабря 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую🙏 але вона вже доросла майже 15 років
Сижу_и_плачу• 13 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Та яка там доросла в 15 років!!)) Людина формується до 20-25)) Ще купа досвіду попереду
автор Таракашечка • 13 декабря 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую 🙏🙏🙏🙏
Сижу_и_плачу• 13 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Дякую 🙏🙏🙏🙏
Нема за що)) Дітям тільки підтримка. Але можна і якось подумати,як розвинути певні якості, подумайте спільно може спорт чи якась інша самореалізація яка надасть впевненності
миссДавеча• 13 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Це жесть. Наче нервуватися- це пдконтрольний процес і його можна вимикати.
Чучало яблуні• 13 декабря 2024
Вы её забили. И даже сюда пришли осудить свою кровинку и сравнить её с другими при этом с минусом в сторону дочери.
Реально треснуть по шее таких мам хочется. Если что, то я вас старше, но можете обидеться ))

Если мама не похвалит и не взрастит уверенность в себе и своих силах, то кто ж еще?! Вы 9 месяцев носили ее под сердцем, потом девочка росла и вы не видели и не понимали её характер, темперамент, способности, а главное. как ей помочь выживать в этом жестоком мире?! Вы ей не дали стимула учиться, чего-то достигать - 100%.
А сейчас.. вот реально мерзко от матери, читать такую характеристику своей дочери - ’трохи не розумна’ ((((((((((
миссДавеча• 13 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Кожна людина, яка себе хоч якось проявляє, для когось буде вискочкою.
Мой_ужин• 13 декабря 2024
Вы хоть ребёнку это не озвучивайте. Иначе совсем затюкаете.
Я-ваш шанс• 13 декабря 2024
За кордоном діти в старших класах взагалі не вчаться в більшості випадків.Вони не тягнуть з таким рівнем мови.Не знаю чому про це всі мовчать.
Молодші норм більш менш.
Леди_в_ночи• 13 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, вона самостійна абсолютно
Это еще вообще ничего не значит еще,я лично ненавижу выскочек, которые лезут везде. У каждого свой характер
TANYA 0 0 0 0• 13 декабря 2024
Ответ длямиссДавеча
А яка не хоче себе в даний момент проявити буде непробивною?
Шпондєр• 13 декабря 2024
Ми теж за кордоном. Діти стараються але не тягнуть. Це жесть. Старший в депресняку постійно
Леди_в_ночи• 13 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, вона самостійна абсолютно
Я лично скромная была и стеснительная, боялась спросить что-то, но экзамены сдала лучше всех и поступила, куда хотела в отличии от одноклассниц выскочек
Мольфарочка• 13 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, вона самостійна абсолютно
ну тому що їй складно на польській мові. Якщо вас в Китай відіслати, ви часто будете перша руку піднімати?
Не кую, не мелю• 13 декабря 2024
В мене дочка вчитися не хоче. 13р. Оцінки середні. Ну є як є. Допомогати насильно я не збираюся. Навчання її відповідальність. Все.
Мольфарочка• 13 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не знаю, у нас все пробивные.
за деньги?
Леди_в_ночи• 13 декабря 2024
Ответ длямиссДавеча
Нет, выскочки - это те, кто орут вечно первые на уроке, когда спрашивают другого и лезут везде
Коренная киевлянка• 13 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
А что не так сказала мама?
На психах ничего не выйдет, это правда.
Забрала і не сказала• 13 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Так, в мене є такий приклад. Моя сусідка в 37 років навіть не вміє скопіювати номер карти. Не з телефоном,не з ноутбуком,не з чім не може. В школі ледь довчилася. Але вийшла заміж, чоловік працює, вона дома. Почувається щасливою. Так шо розум, то не завжди щастя
автор Таракашечка • 13 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
От мої сьогодні здавала геометрію
І все через те що одна дівчина сто разів казала можна я, моя навіть толком не сказала
Обʼєктивно трохи знає, але навіть оте трохи мовчала