Барвіночка• 13 декабря 2024

Сьогодні на вагах найбільша цифра за все моє життя

Пам‘ятаю себе 53 в 15 років і різкий набір до 64 кг за перший рік навчання у коледжі в чужому місті.
Потім почала палити в 17 і важила 53, кинула в 24 роки, результат - 61 кг.
Схудла до 53, бо виходила заміж, а через кілька місяців знову 58. Роками сиділа на пп. Вага 53-56. Народжувати йшла знову з 64, вийшла 58.
До війни я штучно, з пп утримувала вагу в межах 53-56. Ключове - штучно. Бо на розлабоні вона росла миттєво.
Пам‘ятаю, що для утримання ваги 53 кг я їла всього 1300 кал і часто думала про їжу.
З війною і нервами я пп закинула, вага перевалила 60.
Минулого року було 64.
Цього року 65.
Мій рекорд.. ніколи раніше
З гарної жінки я перетворилася на дуже простачку. Лице заплило так, що наче дві різні людини.
Мені 37 (ще місяць буде), зріст 170
Скоро 38, а далі 40
Краще не буде. Я не молодію. Поки природа дала останні кілька років перспективи на красу, а вона ну до 45-50 точно є ця перспектива. Можна бути гарною і ефектною. Я це розумію, а взяти себе в руки не можу
Рекорд!
Що робити? Розкажіть мотивуючі історії
Бабка-байкерша• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Чому мені всі ставлять фейспалм на тему, а не смайлик зі сльозкою?
Я поділилася, а тут фейспалми одні )))
Сердечко от меня❤️
Обнимаю, шлю лучи поддержки, вы справитесь, я в вас верю
Домовенок Кузя• 13 декабря 2024
Якоюсь фігньою переймається. Викиньте ваги, помірно займайтеся спортом для задоволення і підтягнутості, замість рахувати кг
СкумбріяП8• 13 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
5 раз в неделю тренируетесь с 6тимесячным ребенком?? У вас кукла вместо ребенка? Там же хоть бы и так выжить
Да прям, открою секрет, что ребенок спит днем, а я не рядом ложусь с булкой, а беру гантели
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
что вам дал вес когда было на 3-4 кг меньше?
На 3-4 менше - нічого
А от 56 вже давав красу в дзеркалі. Хотілася і наряджатися і чепуриитися. Я інше себе почувала, інакше рішенння приймала, впевненіша була. Від того і сил більше було і енергіі. А зараз гляну в дзеркало і така моль… пофіг на косметку, пуховик, угги на босу ногу і пішла. Манікюр як у чоловіка. Інша жінка, інша!
Краса дає багато енергіі, настрою гарного і тд
Мама Чели• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
На 3-4 менше - нічого
все только в вашей голове
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
Потому что это не критический вес для ваших параметров. Вес вообще вторичен,если вы силовыми занимаетесь. 65 кг моя лучшая физическая форма при меньшем росте,чем у вас. Мышцы решают всё
Мій найкращий 56 коли був рік спортзалу. Я реально була цукерочка. І це було після пологів, десь у мої 30 років
Такі пропорціі, талія якоі ніколи не було, стегна, попа.
А я всеодно придиралася до себе і не кайфувала, бо за рік зусиль і я хотіла і кубики прессу і біцепси і квадріцепси))). Щоб люли бачили мене і казали «ого! Ти така спортивна!»
😂 А моє тіло цього не давало ніяк, ефект був як у дівчини без спорту якій пощастило і природа дала гарне тіло)
Хоча я пила протеїни і тд
Але зараз дивлюся на фото і розумію, це була найкраща моя форма.
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Сердечко от меня❤️
Дякую ❤️
Мама Чели• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Хоча я пила протеїни і тд
Вас любят?
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Вас любят?
Думаю так.
Але захоплених поглядів від чоловіка нема і я його можу зрозуміти
Мама Чели• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Думаю так.
так может сменить его?
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
так может сменить его?
Не вловила суть
Для чого змінити?
Щоб інший дивився захопливо і я продовжувала далі жерти поки не буде 100?
А думаєте черга є?
На ту, яка 55 кг ще бажаючих було б думаю, а на цю версію не заглядаються

Ну така собі причина змінити чоловіка)
Уявляю в суді:
Він хороший люблячий чоловік і батько, дбає і забезпечує сім‘ю, але я розлучаюся бо він не дивиться на мене як на Джолі?
Мама Чели• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Не вловила суть
Для чого змінити?
А думаєте черга є?

Ну така собі причина змінити чоловіка)
Уявляю в суді:
То есть по вашему будь у вас минус 5-7 кг все бы падали штабелями?
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
-9 кг хоча б
Штабелями не падали, але я була гарна, на мене заглядалися.
За умовою що я б шукала чоловіка, була б розлученою, то шанси знайомитися регулярно у мене принаймні були. А зараз їх нема, мене не помічають
Мама Чели• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
-9 кг хоча б
дело не в весе
тем более ваши 65 на 170 это не заплывшиеся глаза как вы говорите
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
дело не в весе
Ви мене не бачили..
Моя подруга 75 і іі овал лиця не змінився щ роками.
А я при 60 вже круглолиця така простушка.
І очі малі на фоні щок і губи.
Коли худну, з‘являються вилиці, очі більші і губи.
Лице сильно змінюється
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
дело не в весе
Одна з найгарніших у світі Ліма до і після схуднення
Ну як?
Є різниця?
І варто додати що я не Ліма і мені до неї далеко.
Є жінки, для яких пара кг є критичними для їх обличчя. Вони міняють людину повністю. В мене ситуація як у Ліми
Мама Чели• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Ви мене не бачили..
І очі малі на фоні щок і губи.
Лице сильно змінюється
мне вас и не надо видеть
как говорила как то подруга по пьяне - я не понимаю, я худее, я красивее, почему у меня никого нет, а у тебя есть
и обьективно это правда
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
мне вас и не надо видеть
и обьективно это правда
То ви не худенька і тому топите за бодіпозитив?
Можливо ви собі подобаєтеся такою, ви себе любите і бока і целюліт і животик випираючий і щічки. А люди відчувають це і як зеркало люблять вас також? Ви себе вважаєте гарною і інші вас такою вважають.
Але я не така. Я не люблю свої щоки, бока, ляхи які трясуться як желе.
І це не мій чоовік винен. Я це проходила до нього і з іншими хлопцями. Це я не приймаю і не хочу приймати. Я хочу схуднути і все
МастерЮля• 13 декабря 2024
Нічого складного не має , ми самі собі ставимо бар´єри, якщо хочете привести себе у форму, то потрібно діяти ,і крім Вас це ніхто робити не буде.
Зранку зарядка хвилин на 20 , тарілка здорового збалансованого харчування( і це не голод ,а смачні та корисні страви ) на протязі дня прогулянка 10 тис. кроків, відбій на сон 23 .00 . Себе потрібно просто навчитися любити, і повірте мені, Вам це сподобається ☺️Сама через це пройшла. Зараз мені 44 роки ,зріст 164 см ,вага 53 кг.
Полтавська галушка• 13 декабря 2024
От ,его там заплывать? Я 162 и 65кг, лицо идеальное, четкие скулы, фигура песочные часы, красотка. Максимум бы скинула еще 5 кг. А тут 170 и прям лицо заплыло, это точно не от веса, либо отек у вас.
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Може і набряк) але цей набряк з 15 років?
Лице пухліло з дитинства
Зверху прикріпила фотки Ліми
Я якось і свої викладала)
І одна порадниця писала «на фото одна і та сама? Я в шоці!»
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Дякую за підтримку❤️
10 тисяч кроків мені навіть флеболог накащав ходити обов‘язково, а я не ходжу
Треба)
Сижуревувшоке• 13 декабря 2024
Ответ дляВинник
Именно силовой спорт, он не просто как кардио сжигает калории здесь и сейчас, он запускает иные процессы в организме. Лишняя энергия из калорий будет откладываться не в жир, а идти на регенерацию мышц. К тому же наличие мышц в организме на свое обслуживание забирает много калорий. Короче без спорта никак, особенно это проявляется с возрастом когда метаболизм начинает замедляться, его приходится искусственно подстегивать.
Согласна с вами.
Сижуревувшоке• 13 декабря 2024
Зелений чай без цукру пийте побільше і будете струнка
Сижуревувшоке• 13 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
А во время набора МЫШЕЧНОЙ массы вес растёт на самих весах?
ДА да да• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
На 3-4 менше - нічого
извините, я и 90 наряжалась.
сейчас 64 , желания сходные, размеры разные
ДА да да• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Хоча я пила протеїни і тд
Ок, какие бонусы вам дала та цукерочка?
ДА да да• 13 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
-9 кг хоча б
у вас муж х..просто ,раз вы заклеванная
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляДА да да
извините, я и 90 наряжалась.
А я не хочу. Не бачу сенсу
В гості на свята роблю макіяж, але гарною себе не відчуваю. У мене свій смак і свої критерії. Раніше мені часто казали «ти занадто худа! Це перебор!»
Але у мене свій погляд на це, і власна думка про себе є ключовою.
І те що я бачу зараз не в моєму смаку
автор Барвіночка • 13 декабря 2024
Ответ дляДА да да
у вас муж х..просто ,раз вы заклеванная
Почалося..
до чого чоловік? Мій чоловік важить 100-107 кг
Це я винна? Може це я х… що він такий? Може треба змінити мене? Ну де тут логіка?